מאורעות תשע"ו

אוקטובר 18th, 2015

בגולה זה היה "פוגרומים" ו"פרעות". בארץ "מאורעות", "מלחמות", ובהמשך אימצנו משום מה את המינוח של האויב – "אינתיפאדות". רק השם משתנה, אך זה עוד סיבוב לחימה נגד הערבים, שלא השלימו ולא ישלימו עם נוכחותנו באזור. למרות כל הרצף הרצחני, אין להם תשתית לבצע על בסיס יומיומי פיגועים עם עשרות הרוגים- כמו במלחמת אוסלו, אין להם כרגע יכולת להוציא המונים לרחובות כמו ב"אינתיפאדה הראשונה", וכמובן שאין להם יכולת לנהל מלחמה ממש, כי אין יותר "צבאות ערב". נשארה להם ההסתה הפרימיטיבית שמצליחה להלהיב בני נוער של חברה רקובה ואבודה, המתלהבת משפך דם חייתי מהסוג הנחות ביותר, חברה חסרת מוטיבציה חיובית כלשהי.

עם ישראל מתגלה, שוב, בגדולתו. מעט מאד פאניקה והיסטריה, הרבה מאד תושייה, אחווה ועזרה הדדית. בכל ארוע כזה נפגשים השפל האנושי הערבי הנחות ביותר, עם דמויות ישראליות מהסוג הנעלה ביותר. פעם אחר פעם מתנפלים אזרחים על המחבלים החמושים בסכינים, עם מקלות, מטריות וכל הבא ליד, תוך סיכון חייהם, וגילוי תושיה הן בהתגוננות והן בהצלת חיים. בששת הימים היו אלה הטייסים, ביום כיפור השיריונאים, והפעם זו שעתם היפה של השוטרים העומדים בקו חזית.

זה גם סופם של סיפורי ה"מצוקה" ו"הדיכוי". טכנאי "בזק" רוצח בירושלים אינו מובטל ומסכן. יש לו משרה, רכב, ביטוח לאומי, ביטוח בריאות וחופש תנועה ועבודה בכל הארץ. כך גם המחבל שעבד בבית לוינשטיין, והמחבלת מעפולה, אם לילד ובעלת תואר אקדמאי. לא דיכוי, לא כיבוש, לא מצוקה. קנאות איסלאמית ושנאת ישראל, או כפי שצעקו האלפים בסכנין – "אנו בעלי הארץ, או שננצח או שנמות". טוב, אם זו בחירתכם…

כל זה מתרחש למרות שהערבים בארץ יודעים היטב שהדבר היחידי המציל אותם מגורל אחיהם במזה"ת הוא ישראל וצה"ל. אך הם יודעים שישראל מסונדלת ומסובכת מבית ואינה מסוגלת לשלול ת.ז. כחולה מתושבים עוינים במזרח ירושלים ומערבים ישראלים ולא לגרש מחבלים מיו"ש. כמו כן אינה מסוגלת לפסול מפלגות ערביות שהן אויב לכל דבר, ולא להוציא את התנועה האסלאמית מחוץ לחוק. מדוע? כי ההנהגה הישראלית אינה קובעת.
מי שקובע היא חבורה מצומצמת של שופטים בבית המשפט העליון, הבוחרת את עצמה, ושמשתמשת בציניות בחוקי היסוד כדי להנהיג את האג'נדה הפרטית שלה. כפי שהם אינם מתירים סילוק מסתננים מאפריקה, הם לא יתירו שלילת אזרחות מערבים וגירושם, כלומר לנצח באמת את מסע הטרור.
לכן עד שלא יילקח השלטון ממערכת המשפט ויוחזר לנציגים הנבחרים, אנו נלך לבחירות לקבוע את מימדי האופוזיציה לשלטון האמיתי.

הצ'אנס של המשטרה

ספטמבר 30th, 2015

השקט ואף השמחה שבה קיבלו השמאל, התקשורת ומערכת המשפט, המתפקדים כגוף אחד מתואם, את מינויו של רוני אלשייך לתפקיד מפכ"ל המשטרה, עומדים בניגוד זועק למהומה הגרוטסקית שבה נתקל מינויו של גל הירש. מפכ"לי העבר שנזעקו לנוכח המינוי החיצוני, כולל יעקב טרנר שהיה בעצמו מינוי חיצוני, נותרו הפעם דוממים. התקשורת לא צרחה, ואפילו הבוס של ביבי, יהודה וינשטיין, מיהר לאשר את המינוי בזריזות בלתי אופיינית. שתי סיבות לדממה הזו. האחת, אלשייך חובש הכיפה לא יהיה ראש השב"כ הבא, עובדה המנחמת מאד את השמאל, והשניה היא ההבנה של כל הגורמים הללו שבהשתוללותם נגד מינוי הירש, הגזימו עד לאפשרות שאפילו נתניהו ייאלץ בלחץ הציבור להוריד את המשפטנים מהשלטון.
בכל מקרה, התוצאה המשעשעת היא שתשלובת השמאל שלא רצתה כמפכ"ל קצין אשכנזי חילוני בעל חזות תל אביבית, קיבלה באנחת רווחה אדם ציוני-דתי, מזרחי, אב לשבעה, שגדל בקרית ארבע וחי את רוב חייו בהתיישבות ביו"ש, קצין מוכשר שהיכה קשות את הטרור ואפשר בכך את השליטה על שטחי יש"ע.
הנתונים הללו של אלשייך הם בדרך כלל מתכון בדוק לבלימת קידום בישראל, שבפועל נשלטת בידי חוגי השמאל. את המלחמה בטרור שבה רואה כל ישראלי ממוצע כהצלת חיים המאפשרת את עצם קיום המדינה, מוגדרת בפי השמאל הקיצוני כ"הנצחת הכיבוש" ו"הדיכוי", כאשר בעיניהם, כוחות הביטחון הם קלגסים המוציאים זאת לפועל. הדתיים במערכות הללו אינם "משרתים" אלא "משתלטים", כאילו מישהו מפריע לקצינים מהשמאל לחתום קבע. החוגים הללו נוכחים היטב בחלק מהתקשורת, במשפט ובמערכת הפוליטית.
מולם, רוב עצום בציבור המבין היטב ש"החסרונות" הללו של אלשייך, הם היתרונות הגדולים שלו, והוא זקוק למינוי הזה הרבה פחות מכפי שהמשטרה, הציבור והמדינה זקוקים לאדם כמותו.
הציבור למד להכיר את החוגים שמהם הוא מגיע. במקרים רבים הם מגיעים לכותרות במלחמות, ודמויותיהם ניבטות מתמונות ההרוגים ומקבלי האותות. בני דמותו של אלשייך הם בניה שראל, רועי קליין, עמנואל מורנו ואלירז פרץ, גיבורים שנפלו על הגנתנו, ועוד רבים חיים ובלתי מפורסמים, אנשים שחונכו על אידיאל של תרומה לעם ישראל וארץ ישראל, על הנכונות להקרבת היקר מכל, ולא פחות קשה- גם את הנוחות הפרטית לטובת הכלל, גם על חשבון המשפחה והילדים (הרבים). האלוהים שלהם אינו הכסף, פקידותיהם אינן צריכות לחשוש מידיהם הארוכות, והם מסורים למשימה של הגנת ישראל ולא לנסיעות לחו"ל ולטובות הנאה. אלשייך, לפי הפרסומים, הוא דוגמא מופתית לאדם נטול אגו, מסור, מוכשר, חכם, ישר והגון. אם כל זה נכון, מדובר באדם המתאים ביותר לפרוייקט הענק של החייאת הפגר ששמו משטרת ישראל, שבו יתרכז ושמבחינתו, הפרס הגדול יהיה ההצלחה בשיקומה. אדם כזה אינו עומד למכירה תמורת כיבודים וכותרות, אינו נתון לסחיטה על רקע של ניאופים או קבלת טובות הנאה, לא הוא "התמודד" על התפקיד אלא הוא ניאות לקבל אותו, והוא אינו חייב כלום לאף אחד, פרט לאידיאלים שעליהם הוא חונך, כלומר מסירות אין קץ לעם ישראל, לנו.
קחו את כל הרשימה הזו והשוו אותה לתמונה העולה ממסדר הקצינים הפורשים, האנסים, המטרידנים, לוקחי השוחד ומעוותי החקירות. השוו גם למפכ"ל הקודם שבילה חלק ניכר מכהונתו בחו"ל, ושארגן לעצמו מסיבת סיום בעלות של 600,000 ₪, כל זאת בשעה שהפשע חוגג חופשי וירושלים עולה בלהבות של טרור.
אחרי השר אהרונוביץ' והמפכ"ל דנינו, שתי דמויות קטסטרופליות שהפכו את המשטרה לערימה של אפר, מגיעים השר גלעד ארדן ורוני אלשייך לבנות אותה מחדש. זהו הצ'אנס של המשטרה ושל כולנו.

סימפטום הפליטים

ספטמבר 13th, 2015

אנשי "מחנה השלום" ממפלגות "מרץ", "המחנה הציוני" ו"יש עתיד", כמו גם אישים מחוץ לכנסת, קראו לקלוט בישראל פליטים מסוריה. סקרים הראו, כצפוי, שהם מייצגים מיעוט קטן, ולמרות שרוב מכריע בציבור אינו מוכן לשמוע על כך, כדאי לנסות להבין את גודל הסכנה, האיוולת, והכשל המוסרי הכרוכים בכך, ומה מקורן.
ניסיון השנים האחרונות הוכיח שכניסת מספר מצומצם של פליטים תהפוך לשיטפון בעזרתם האדיבה של התשלובת הכוללת את התקשורת, ארגוני "הזכויות" ובג"ץ. כמו אצל המסתננים, השמועה עוברת ברשתות החברתיות, מבוים לחץ באמצעות קמפיינים תקשורתיים סוחטי דמעות לאיחודי משפחות, ממשלת בג"ץ פוסקת, והשיטפון מתגבר. היינו בסרט הזה, והוא טרם הסתיים. המסתננים עולים לנו מאות מיליונים, מעורבותם בפשע, עצומה, ושכניהם הישראלים בשכונות החלשות, נדרסים.
מעניין שהצד המונע את סילוקם וכעת רוצה עוד מהם, הם החוגים "החברתיים" הקולניים הזועקים "איפה הכסף", אלו שבעת ובעונה אחת מסכלים את מתווה הגז שעשוי היה להכניס הון עתק למדינה.
סוריה היא מדינת אויב. בניגוד לקליטת כמה מאות דרום וייאטנמים בעבר, שהשתייכו לצד החופשי של העולם, כאן מדובר על אויבים מוסלמים בעלי פוטנציאל נזק עצום שחונכו על שנאת ישראל. הרעיון להכניס אלפי אויבים לארץ הוא חולני בדיוק כמו לקלוט גרמנים בבריטניה במלחמת העולם.
איזו עדה הם מציעים לקלוט? סונים? כורדים? עלאווים? דרוזים? הם ייבאו את מלחמותיהם אלינו. אירופה מלאה מוסלמים המתחזים לפליטים מסוריה עם תעודות מזויפות או ללא ניירת, לאחר שהשליכו את תעודותיהם. איך נדע מי הגיע? לא נוכל לסנן סוכנים של דאע"ש, אירן וחיזבאללה, ומלבד טרור וריגול נקבל גם כמויות נכבדות של פשע, כמיטב האחוזים המקובלים בחברה הזו.
ואיפה, לשיטת השמאל, נשכן אותם? את יו"ש הם הרי רוצים למסור ולגרש מאות אלפי יהודים לתוך הקו הירוק. בזכותם דרום תל-אביב היא כבר "מדינת כל אריתריאה", הנגב הוא "מדינת כל בדואיה", וכן חלקים מהגליל. אז היכן יישבו את הפליטים הסורים? אני יודע איפה הם לא יגורו – לא אצלם בשכונה.
כניסת פליטים לישראל תוביל להיענות לדרישת אבו מאזן להכניס פליטים ליו"ש, כלומר לחורבן המאזן הדמוגרפי ממערב לירדן. למרות שאחד התירוצים המרכזיים של השמאל למסירת לב הארץ הוא שמירה על רוב יהודי, הם אלו שייבאו בהסכמי אוסלו רבע מיליון ערבים, יחד עם ממסד אש"פ, הם המסכלים כל ניסיון להיפטר מהמסתננים, וכעת רוצים סורים. איך זה מסתדר עם התירוץ הדמוגרפי?
פרץ טוב הלב של "מחנה השלום" נמוג כשמדובר בדורשי טובתה של ישראל. היהודים שגורשו מעזה, אנשי צד"ל שלחמו לצידנו וסייעני שב"כ ערבים, לא זכו לקמפיינים משמאל. מדוע?
חבל לחפש הגיון. התשובה היא בתחום הפסיכולוגי. מדובר במנטליות גלותית של חיקוי כל אופנה זרה, תוך התבטלות, ביזוי ושנאה עצמית. האופנה באירופה לקלוט מהגרי עבודה? השמאל מצטרף. תמונת גופת הילד הכורדי עוררה את אירופה לפתוח כעת את שעריה, אחרי 4 שנות טבח? השמאל מנדב בהתאם גם אותנו, בתזמון דומה. השמאל בחו"ל סוגד לאובמה? גם השמאל הישראלי, החוגג את נצחונו בסנאט – עלינו.
כשכל בר דעת הבין את פוטנציאל החורבן של "האביב הערבי", הצטרף השמאל שלנו להזיה האירופית-אמריקנית שהנה, הנה, הדמוקרטיה והשלום בפתח. זרם הפליטים הנוכחי הוא התוצאה הישירה של "האביב" הזה. אירופה עומדת לשלם על כך מחיר מחריד, ויש אצלנו מי שמעוניין להתחלק איתה במחיר.
החוגים הללו בזים למורשתם הלאומית, מרגישים כחגבים בעיני "החוגים המתקדמים" בעולם ומשתוקקים להשתייך למועדון הזה ולהוכיח נאמנות תוך תיעוב הזהות היהודית. זהו ההסבר לאובססיה למסור את יו"ש וירושלים תמורת טרור, למשאלת "לשנה הבאה בברלין הבנויה", לרצון לשלם ביוקר, כלכלית וחברתית, תמורת עוד מהגרים זרים, לאפליית צד"ל לרעה לעומת סודנים, כשהתירוץ להבאת הסורים הוא… ערכים יהודיים. זהו הקו המקשר את העמדות הסותרות של השמאל שלאחרונה אף התנגד לעידוד העלייה מצרפת.
אין מדינה שקלטה יותר פליטים מישראל. ישראל היא מדינת פליטים מעצם הגדרתה, ויש לזה שם – "קיבוץ גלויות". החדירה המוסלמית לאירופה כבר מובילה תהליך הולך וגובר של זרימת פליטים יהודים מאירופה. רוצים לקלוט פליטים? בבקשה. פליטים יהודים. ברצון רב ובקרוב.

פרשת דומא

אוגוסט 24th, 2015

בהחלט יכול להיות שהחשודים המיידיים, "נערי גבעות", הם אכן המבצעים של הרצח המזוויע הזה.
ישנן כמה ראיות המחזקות את ההנחה הזו. הכיתוב העברי בזירת הרצח, היותו של הכפר הסמוך ביותר למקום הרצח של מלאכי רוזנפלד ז"ל, שנרצח חודש לפני, והקרבה של הכפר לעמק שילה שבו כמה מאחזים העונים לתדמית "הנכונה".

גיאוגרפית, שוכן הכפר דומא מזרחית לכביש אלון, בין אזור קידה לירידה לכיוון מעלה אפרים, אזור צחיח ודליל ביותר באוכלוסייה.
=====================
מצד שני ישנן ראיות המעלות תהיות לגבי זהות הרוצחים.
הכיתוב העברי היה מוזר, בסגנון חב"דניקי, לא בדיוק תואם את החוגים שלהם מיוחסים מעשים כאלה. כל אחד יכול לאחר אימון של שעה לכתוב משפט בכל שפה שיבחר.
דבר שני, בעת ביצוע המעשה כבר נתפסו רוצחיו של מלאכי רוזנפלד, כולם מהכפר סילוואד שליד עפרה, כפר טרוריסטי פרוע שהיסטוריית מעלליו הולכת אחורה עוד לימי המנדט הבריטי. מה ההיגיון של נוקמים לפעול דווקא בכפר שקט ונידח ולא נגד כפרם של הרוצחים? סילוואד קרוב לעמק שילה מצד דרום מערב, בערך כמו דומא מצד צפון מזרח.
דבר מאד תמוה הוא מיקומו של הבית באזור מרכז הכפר, לפי עדות של בחור שנסע לשם עם משלחת פיוס. מי שרוצה לרצוח ערבי ללא אבחנה, למה לו לטרוח ולהגיע למרכז הכפר? למה להאריך את הדרך ואת הסיכויים להיתפס, למה לנווט בתוך סימטאות צרות כשיש סיכון של שיבוש הפעולה והסתבכות בנסיגה? הרי אפשר להגיע לבית בשולי הכפר ולהשיג את אותה מטרה. זוהי התמיהה הגדולה ביותר, שהשריפה של בית נוסף הלילה, שלושה שבועות אחרי, שהיא ללא ספק חיסול חשבונות פנימי בכפר, מגבירה מאד. מתברר שקיימות שם יריבויות המובילות לשריפת בתים, וחמולת דוואבשה היא כנראה אחת הצדדים הניצים.
======================
מאד הייתי רוצה שיתברר שהמעשה הנורא בוצע לא בידי "בני עמי", ולצערי זה בכלל לא בטוח. השאלה היא אם בכל זאת יתברר לגופים החוקרים שהמעשה לא בוצע בידי יהודים, האם יהיה להם את היושר והאומץ לחשוף את זה? יותר מדי גורמים, נשיא, שרים, ארגוני שמאל, תשקורת, טיפסו גבוה מאד על העצים והנפילה משם תרסק אותם. יהיה מאד לא נוח לשב"כ ולמשטרה להטריד נערי גבעות ולהמשיך להחזיקם במעצר מנהלי אם יתברר שהכל בלון. קל מאד להרוס בתים ולגרש משפחות של חברה מוכפשת שממנה יוצאים טרוריסטים. יהיה קשה בהרבה להמשיך ולהכפיש את ההתיישבות ביו"ש על רקע כזה. למה לקלקל? "כוחות הביטחון" ידעו שנתנאל עראמי נרצח ע"י חיתוך חבלי הסנפלינג שלו, וזו לא היתה תאונה, ידעו היטב שהרב טלבי נרצח ולא התאבד, ורק לאחר סערה ציבורית הואילו בטובם לאשר ולסגת מהגרסאות השקריות.
ליותר מדי אנשים וגורמים יש יותר מדי אינטרסים שבמקרה של הימצאותן של הוכחות שהדבר בוצע בידי ערבים, הן עלולות להיות מטויחות.

תגובה ליובל דיסקין

אוגוסט 12th, 2015

מאמר זה נכתב בתגובה להתקפה הפרועה של יובל דיסקין על מתיישבי יו"ש והציונות הדתית, שאותה אפשר ורצוי לקרוא בדף הפייסבוק שלו או כאן:

http://www.kipa.co.il/now/63947.html
יובל
טרחתי וקראתי פעמיים את הפוסט שלך ותרשה לי להעיר כמה הערות.
לא ברור מדוע אתה מתאר את "מדינת יהודה" כסוג של קונצנזוס בציבור ביו"ש. אם אחרי כהונה כראש שב"כ אתה באמת ובתמים מאמין בשטות הזאת, הרי זה מסביר את המקור לכמה כישלונות של השב"כ בשנים האחרונות. אתה אמור לדעת היטב עד כמה שולית התופעה ועד כמה המספרים זניחים.
אכן ישנה מערכת משפטית כפולה באזורים האלו, אך לא בדיוק לפי החלוקה שציירת. הנה נתוני אמת: 97% מהערבים ביו"ש חיים תחת שלטון הרש"פ ורוב מכריע של ענייניהם המשפטיים נדון בבתי המשפט שלהם ואינו נוגע לנו. עבריינים ערביים אכן נשפטים בבתי דין צבאיים, כשרוב גדול של המשפטים הללו הם על רקע טרוריסטי.

מערכת המשפט הנפרדת, השונה מזו הישראלית, אכן קיימת. זו מערכת דיקטטורית, המפלה, אך דווקא מופנית נגד המתיישבים היהודיים ביו"ש. למרבה הפרדוכס, 400,000 היהודים שם הם האוכלוסייה האחרונה בארץ שחיה תחת חוקי כיבוש של ממשל צבאי. הערבים, כאמור, חיים תחת שלטונם האוטונומי ויצאו ברובם המכריע מתחת כנפי המערכת הישראלית, והאחרונים שנותרו תחת הדיקטטורה הצבאית הם היהודים. כך אפשר לכתוב רק עבורם את ספר החוקים מחדש עם הברקות שנולדו במוחותיהם של יוע"משים זוטרים כגון "צו שימוש מפריע" ו"צו תיחום", כלים דרקוניים, כדברי דו"ח השופט לוי, שקיימים רק נגד מתיישבי יו"ש. תחת הדיקטטורה הצבאית יכולה פרקליטה פוליטית רקובה משנאה, טליה ששון, לכתוב דו"ח "משפטי" מופרך לצורך בלימת בניה יהודית בלבד. זו גם הסיבה שמחלוקות על קרקעות מוכרעות בשרירות ע"י בג"ץ ללא דרישה להבאת ראיות. כך יכול אלוף הפיקוד למנוע עיון בספרי הבעלות על קרקעות בניגוד לחוק חופש המידע, כדי למנוע מיהודים לקנות אדמות. "בית המכפלה" בחברון נקנה בכסף גדול ע"י יהודים והדיקטטורה הצבאית אינה מאפשרת לאוכלוסיה היהודית הכבושה להיכנס לנכס. כך גם התאפשרו "הנהלים המיוחדים" – מערכת חוקים מפלה וסודית שגובשה במשרד המשפטים רק נגד מתיישבי יו"ש, וכך אפשר לקבוע החלטת הקפאה גזענית שרק ליהודים אסור לבנות בתא שטח מסוים. הארגון שלך, השב"כ, העסיק בתקופת אוסלו טיפוס מפוקפק בשם אבישי רביב, סוכן פרובוקטור שהתנכל לערבים, כביכול בשם המתיישבים, לקח אחריות על מקרה רצח בחלחול, שאגב דומה לרצח בדומא, עד שהתברר אז שהרוצחים היו ערבים, וקיבל חסינות מהארגון וממערכת המשפט. ארגון הביון הממלכתי נרתם להכפשת ציבור שלם, ע"מ להקל על ממשלת השמאל להעביר הסכם שערורייתי עם ארגון טרור, ומעולם לא התנצל, והעבריינים האחראים למדיניות הזו מעולם לא נתנו את הדין. זוהי רשימה קטנטנה, על קצה המזלג, ולזה אתה קורא "מערכת אכיפה חלשה להחריד נגד יהודים".
קביעתך שחוגים אלימים הם הנותנים את הטון בהתיישבות ביו"ש פשוט אינה נכונה. אתה יודע היטב שמדובר במיעוט מבוטל שרוב עצום של המתיישבים סולד ממעשיו. אותו רוב רואה את עצמו חלק מהמדינה, רוצה להשתייך אליה ולתרום לה ("להשתלט" בפיך), ושונא עימותים עם מוסדותיה, הנכפה עליו. הפרופורציות הללו עולות מדבריך שלך- אתה הוא שטוען שמדובר בסה"כ בכמה מאות התומכים בכמה עשרות פעילים. אם מדובר בכמה מאות, הרי שמדובר באלפית מ-400,000 התושבים. אם כך איך אתה הופך את כל הציונות הדתית לשפוטה של כמה המאות הללו? נראה לי שמאדם רציני שהיה ראש שב"כ ניתן לצפות לניתוח קצת יותר מעמיק.
לפני שאתה רומז רמיזות מעליבות על רבני המיינסטרים של הציונות הדתית, נא לא לשכוח שאלו הם האנשים שחינכו דור המהווה היום חלק מרכזי מעמוד השדרה של היחידות הקרביות בצה"ל. מפקד סיירת גבעתי, בניה שראל, שנפל בצוק איתן, עמיחי מרחביה שכנער הוכה ע"י שוטרי יס"מ ביו"ש ונפל בבינת ג'בייל, סמג"ד גולני, אלירז פרץ שנפל בגבול עזה, שכנו, סמג"ד גולני, רועי קליין שהציל את חיליו כשנשכב על רימון בבינת ג'בייל, סא"ל עמנואל מורנו מסיירת מטכ"ל, שהודיע שיסיר את מדיו במידה ויקבל פקודה לקחת חלק בגירוש גוש קטיף ונפל בלבנון, ועוד רבים וטובים מאד שנפלו, יחד עם אלו שחיים ונושאים בעול הביטחון. זהו פרי ההילולים של הציונות הדתית ומתיישבי יו"ש, שהנתינה למען הכלל צרובה אצלם מהבית וממוסדות החינוך. איך אתה לא מבין שגם אותם, את זכרם ואת פועלם אתה מלכלך בדבריך?
התיישבות, שירות במערכת הביטחון, חיים באזורי ספר, לא כי זה נעים ונוח אלא כי זה מה שעם ישראל צריך, זוהי הציונות הקלאסית שננטשה ע"י ציבורים אחרים שבעבר הובילו אותה, וכעת מקנאים באלו הממשיכים בהצלחה את דרכם. זה מה שהופך ציבור לאליטה- האחריות, הנשיאה בנטל והנכונות לשלם מחיר. בזמנו זכו הקיבוצניקים להערצה כללית על כך, ובצדק. למה כשמדובר בציבורים אחרים הם חוטפים, כאות תודה, הכפשות, השמצות, הכללות, האשמות, ונאלצים לשלם מחיר נוסף וכואב במיוחד, על תרומתם?
התגייסות ליחידות קרביות, עליה בסולם הדרגות, אחיזה בקרקע המולדת (סליחה על המונח הארכאי) תוך תשלום מחירים אישיים כבדים ביותר, לזה אתה קורא "השתלטות", במקום להיות אסיר תודה על הנכונות וההקרבה. אגב, הזכרת את אותם אנשי שב"כ בכירים הגרים בהתנחלויות. מה איתם? מה הם? "משרתים" או "משתלטים"? כמה נוח לשחק עם ההגדרות לטובת המסר. מה לדעתך הם מרגישים למקרא הטקסט שלך? איזה מין גיבוי הם מקבלים ממפקדם לשעבר באמצעות ההכללות והרמיזות הללו?
אגב, ניסית פעם לעשות חשבון וחשבון נפש עד כמה הרדיפות הללו הם שיצרו חוג, קטן, השונא את המדינה? מה תרומתכם אתם לתופעה הזו? מה עובר במוחו של נער שחבריו נרצחו, שכבר היה בכמאה הלוויות וניחומי אבלים של חברים, שכנים וקרובים, שחוטף, עם הוריו אבנים על המכונית ואלו אינם מעיזים להגן על עצמם מפחד המערכת המעוותת והמרושעת שיצרתם? שרואה כיצד המערכת אינה יוצאת מגדרה להגן עליו, כיצד המחבלים הרוצחים משתחררים בדלת המסתובבת של הכלא הישראלי, כיצד באים בלילה שוטרים גסי רוח, מוציאים את אביו ואמו בתחתונים והורסים להם את הבית, כי הוא "בלתי חוקי"? הוא רואה כיצד את גוש קטיף החוקי למהדרין הרסו כי היה צריך להציל ראש ממשלה מושחת מתיק שוחד, וזאת כאשר לא נוגעים בבניה ערבית עבריינית פרועה?
אולי בכלל אנחנו ברי מזל שיש רק כמה מאות ועשרות שונאי מדינה על רקע כזה? אולי המספרים הזעירים הללו הם דווקא אות כבוד להתיישבות ביו"ש?
עיקר דבריך מופיעים בסוף. החשש (המוצדק) ממדינה דו לאומית, הוא הדוחף חלקים גדולים במערכות השלטון להתנכל בצורה בלתי לגיטימית, אנטי דמוקרטית ואף בלתי חוקית, להתיישבות היהודית ביו"ש, ובתור ראש שב"כ, מי כמוך יודע עד כמה הרחיקו לכת בכך.
מצד שני אין לך ולחבריך אף לא זנב של תשובה כיצד תתקיים המדינה בגבולות שאתה מציע, כשתל אביב וכל המרכז יהפכו לשדרות, מנהרות יובילו אל מתחת לכביש 6 לאורך גבול הזוי של 400 ק"מ סביב יו"ש, כשמיליון פליטים סורים יזרמו ממחנות הפליטים בירדן ליו"ש וימוטטו בבת אחת את המאזן הדמוגרפי שאיכשהו קיים ממערב לירדן, נתב"ג ינטורל, כל דא"עש ומפלצות הטרור שבעולם יתמקמו קילומטר מכפר סבא, ואפילו לברוח לא יהיה לאן.
את התגשמות הסיוט הזה עצרו בגופם מתיישבי יו"ש למרות המאמצים הכנים של השמאל ושלוחותיו בפקידות, במשפט, במערכות הביטחון ואיפה לא. המספר של 400,000 יהודים ביו"ש ועוד רבע מיליון בירושלים שמעבר לקו הירוק, מונע, למרבה המזל, באופן בלתי הפיך, את חלוקת הארץ.
לכן, במקום לריב עדיף להפנות את האנרגיות והכעסים שלך ושל השמאל הציוני לחיבור עם הימין במציאת הדרך כיצד גם לא למסור את הארץ, וגם למנוע את הפיכתה של המדינה לדו לאומית.
בועז העצני 10.8.15

דה-לגיטימציה לאו"ם

יוני 22nd, 2015

הסרטונים המלווים את "האביב הערבי" מלאים בעריפות ראשים, שריפת אנשים חיים, אונס ומכירת ילדות ונשים, וכל זוועה אפשרית. אין מדובר בשמועות אלא בתיעוד שאינו משאיר מקום לדמיון, שבו רואים רצח העם הדדי שהפיק עד כה יותר מרבע מיליון הרוגים וכ-15 מיליון פליטים. בשדה הקרב המוסלמי אין "כבוד האדם", מושמדים ערכי תרבות ארכיאולוגים נעלים, וכל סממן מודרני, הומאני או תרבותי, שנעלמו לטובת החרב והחושך שחזרו היישר מהמאה השביעית.

יחד עם פסטיבל המוות המוסלמי, מת גם המוסר הבינלאומי ואיתו גם החוק הבינלאומי, שכן הוא נוסד בדיוק למצבים כאלו כלקח ממלחמות העולם. איש אינו תובע מאף מוסלמי במזרח התיכון לקיים את האמנות הבינלאומיות, האו"ם ומזכירו אדישים, "משפחת העמים" מושכת בכתפיה ואינה מתעניינת. לא רק שאין התערבות צבאית, האו"ם גם לא מזדעק נוכח הטרגדיות, אינו מגייס כסף לשיקום הפליטים, זמרים מכל העולם אינם חוברים לשיר משותף לגיוס כספים או סימפטיה, ולו באופן סימלי.

נוכח פשיטת הרגל המוסרית הזו זועקת הצביעות הבלתי נתפסת ביחס האו"ם ומוסדותיו לישראל. אדישות מוחלטת לנעשה בכל העולם מול התעללות בישראל. הדו"ח החדש/ישן של "מועצת זכויות האדם" על "צוק איתן" הוא עוד צעד בהתנהגות השערורייתית בעלת המסורת המפוקפקת של עשרות שנים. האו"ם, יחד עם "משפחת העמים", ממשל אובמה, אירופה, כולם במידה זו או אחרת מנפחים באופן מלאכותי וזדוני את הסוגיה "הפלשתינית", ומתנפלים על ישראל שהתנהגותה והתנהגות צבאה יכולים לשמש מופת להתנהגות מוסרית, רחבת לב ומתחשבת, אפילו כלפי הגרועים והרצחניים שבאויביה.

הדו"ח החדש אינו מפתיע. חלק משמעותי מהגינויים באו"ם הם נגד ישראל. בין 2009-2014 העבירה אונסק"ו –  ארגון התרבות של האו"ם, 46 החלטות נגד ישראל, לעומת אחת נגד סוריה, אירן סודן וצפון קוריאה. באונסק"ו, קבר רחל ומערת המכפלה הם מסגדים, ולפני שנה וחצי בוטלה שם  תערוכה על הקשר שבין העם היהודי לארץ ישראל כדי "למנוע עימות ופוליטיזציה", וזאת כאשר בעצרת הכללית צוינה "שנת ההזדהות עם העם הפלשתיני". 80% מגינויי האו"ם מ-2010 על הפרת זכויות האדם הוקדשו לישראל כמו חצי מכל החלטות האו"ם. 55% מחברות "מועצת זכויות האדם" של האו"ם הן מוסלמיות ורובן הגדול אינן דמוקרטיות. להלן דוגמית לחלק ממוביליה: ריצ'ארד פאלק, אוהד חמאס שהאשים את ארה"ב ב"קונספירציה של ה-11 בספטמבר", חלימה ווראזי ממרוקו שהגנה על סדאם חוסיין שהשתמש בגז רעיל, וז'אן זיגלר משוויץ, יוזם "פרס קדאפי לזכויות אדם". המועצה גינתה את חיסול בן לאדן, האשימה את ישראל במכירת איברים של "פלשתינים" ש"רצחה", ורוב עיסוקה הוא גינוי ישראל. ישראל מעולם לא התקבלה כחברה במועצת הביטחון, לעומת מדינות "נאורות" כגון סוריה, ולוב שנציגיה היו נשיאי מועצת הביטחון והעצרת הכללית. ועידות דרבן להחרמת ישראל התכנסו בחסות האו"ם, וכוחותיו במזה"ת נתפסו לא פעם בשיתוף פעולה עם ארגוני הטרור.

מדובר בארגון מושחת שלא רק שאיבד את ההבחנה בין טוב לרע אלא שהוא התגלמות הרוע. הארגון שהיה אמור לשמש פתרון, הפך לבעיה, לישראל ולאנושות.

כל עוד גובתה ע"י הווטו האמריקאי, ישראל שתקה, באווילותה, על הפיכתה לשק החבטות של הארגון. אך כעת מכהן נשיא אמריקני פרו מוסלמי, האיש שהבעיר את המזה"ת, סמל ההתמוטטות המוסרית האמריקאית, החובר אל הרוב האנטישמי האוטומטי, ומשתמש בווטו ככלי סחטני נגד ישראל לצורך חיסולה ההדרגתי באמצעות כפיית נסיגה לגבולות שאינם ניתנים להגנה, ובהמשך לשלילת יכולותיה הגרעיניות.

שום הסברה לא תעזור. חייבים לצאת למתקפה ועל ישראל מוטל לעשות הכל כדי להרוס את הארגון הזה. יש להשקיע כסף גדול בקמפיין שיעורר נגדו דעת קהל בהצגתו במערומיו, להפעיל גופי חקירה לגילוי שחיתויות אנשיו, ולחשוף הכל, בייחוד בארה"ב, המממנת הגדולה של הפארסה הזו. ישראל חייבת לסמן בגלוי קו אדום של שורת דרישות לתיקון התנהגות האו"ם כלפיה, ולאחר שאלו לא ימולאו, כצפוי, לעזוב את הארגון וגופיו, וליצור סדק ראשון בלגיטימציה שלו. במקביל יש לגייס את בתי הנבחרים בארה"ב לסילוקו מארה"ב ולעצירת תקציבים, כפי שכבר קרה באונסק"ו, וכבר מפריע לפעילותו.

ללא ארגון שהחלטותיו מחייבות את כל המדינות, יהיה זה בלתי אפשרי ליצור חרם הרמטי על ישראל. אנחנו ברגע האחרון לנסות להשיג את זה.

 

הפוך בוז'י, הפוך!

יוני 8th, 2015

 

נאומו של ח"כ הרצוג אתמול בהרצליה היה רצוף בחצאי אמיתות ונתונים מופרכים. מעניין דווקא שמי שמאשים את הימין בהפחדות, ניסה את כוחו במגה הפחדה, כשדיבר על 6.1 מיליון ערבים בין הים לירדן "שתוך 10 שנים יהפכו אותנו למיעוט". ההפחדות של הימין לפחות קשורות למציאות, ויש להן, לצערנו נטייה להתאמת. מאיפה הוא הביא את הנתונים הללו?
מתוך  6.1 מיליון הערבים המדוברים, 1.6 מיליון אלו ערביי ישראל, כולל מזרח ירושלים. אבל זהו נתון הכולל גם כ-150,000 הדרוזים והצ'רקסים שהם אוכלוסיה תורמת ביותר למדינה. יתר 4.5 המיליונים הם ערביי יו"ש ועזה. מנין המספרים? מהרשות הפלשתינית. ישראל אינה עוקבת אחרי הדמוגרפיה בשטחי יש"ע מאז הסכמי אוסלו, ובולעת ללא בדיקה את הנתונים של הרש"פ שאינם אלא תעמולה נטו, ללא קשר למציאות. אמנם הרש"פ טוענת ל-1.8 מיליון איש בעזה, ובפועל ישנם רק כ-1.4 מיליון, אך בכל מקרה הם אינם אמורים להיכנס לחשבונות הדמוגרפיים, כי מעזה התנתקנו. שילמנו, אנו משלמים, ולמרבה הצער עוד נשלם ביוקר על המהלך המופקר הזה, אך את הרווח היחיד, שהוא הניתוק מהאחריות על האוכלוסייה שם, גם את זה בוז'י מנסה לקחת לנו? עזה אינה נכנסת לספירה עוד.
ביהודה ושומרון, לפי התעמולה של הרש"פ ישנם 2.7 מיליון ערבים, אך נתוני האמת הם בסביבות 1.4 מיליון בלבד, כאשר ישנן גם הערכות נמוכות יותר. מי שכן עוקב, במקום מדינת ישראל, אחר התמורות הדמוגרפיות הוא יורם אטינגר וצוותו שעושים עבודת מעקב מעמיקה ביותר.
כלומר מדובר ביחד ב-פחות משלושה מיליון ערבים. 1.45 מיליון ערביי ישראל ו-1.4 מיליון ערביי יו"ש, מול קרוב ל-7 מיליון, הכוללים יהודים, עולים מרוסיה שאינם מוגדרים יהודים אך הם ישראלים לכל דבר, ודרוזים.
הרצוג הוסיף ואיים שההתרבות הטבעית הערבית עומדת להפוך אותנו למיעוט, חסרים רק היו "האוטובוסים" כדי שיקבל צעקות מאובמה. גם אגדת הריבוי הערבי שייכת לעבר. בסוף 2014 היה אחוז הגידול הערבי ביו"ש 2.9 ילדים לאם מול מעל ל-3 בממוצע היהודי הארצי.(ליהודים ביו"ש יש כ-5 ילדים לאם) זהו נתון מדהים כי הערבים צללו מ-9 ילדים לאם ב-1967 לאחר שהמודרניזציה וההשכלה שינו דרמטית את נתוני הריבוי שלהם. הדבר קורה במקביל ברוב מדינות האיסלאם. באירן צללו ל-1.6 ילדים לאם, בסעודיה 2.2, בתורכיה 1.5, מה שבא לידי ביטוי בירידת כוחו של ארדואן, הואיל והכורדים עדיין יולדים יותר. החברה היהודית בישראל היא החברה היחידה בעולם שאחוז הילודה בה עולה עם עלית רמת החיים, בניגוד גמור לחברה המערבית וגם המוסלמית ששיעורי הילודה שלהם נמצאים בצניחה חופשית.
עוד נתון לתשומת ליבו של ראש האופוזיציה הוא שכל שנה עוזבים את יו"ש כ-17,000 צעירים ערבים. במדינות המפרץ ואירופה יש רמת חיים ומשכורות ההולמות את המקצועות שרכשו באוניברסיטאות ביו"ש ,שכולן, אגב, נוסדו תחת "הכיבוש המדכא". במקביל נמצאת הירידה היהודית בשפל של כל הזמנים, ועולים חדשים מגיעים כחלק מגל נוסף צפוי.
הערבים רוב ערבי עוד 10 שנים? נשמע מוכר. הנה נבואה משנת 1987.

סופר

זה תמיד "עוד 10 שנים", אבל המציאות הפוכה.

הסכנה האמיתית בהצעתו חסרת האחריות של בוז'י הכוללת נסיגה ומדינה פלשתינית היא שהדבר יגרום להצפה מיידית של יותר ממיליון סורים היושבים בתנאים גרועים בירדן באוהלי מחנות הפליטים, ושיהיו מאושרים לזרום ליו"ש. זהו הדבר שבאמת יהרוס בבת אחת את המאזן הדמוגרפי ממערב לירדן. מכאן שמדינה פלשתינית היא לא רק אסון ביטחוני, אסון כלכלי, אסון חברתי, אסון לאומי ודתי, אלא גם אסון דמוגרפי.

אז מה עושים? מספחים את השטח ונותנים אוטונומיה לערביי יו"ש. יתר הצעות הפתרון קטלניים.

מי סובל מאפרטהייד

מאי 22nd, 2015

שקר האפרטהייד ומחירו

כדי להגן על היהודים מפני הטרור הערבי ארגנה המדינה קווי אוטובוסים מוגני ירי. המדינה משלמת את המיגון היקר ואת העלות החריגה של האחזקה והבלאי המואץ של האוטובוסים השוקלים כפליים ממקביליהם הקלילים ביתר חלקי הארץ. לא רק שהנוסעים אינם משתתפים בעלות הגבוהה, אלא שהם אף זוכים לסבסוד המחיר לנוסע, כדי שהקורבנות הפוטנציאלים של הטרור יעדיפו לנוע ברכבים המוגנים. ולמה שהמדינה תעשה זאת? כי היא זו שחתמה על הסכמי אוסלו והביאה, בנדיבותה, את ארגוני הטרור לארץ והעניקה להם נשק בשפע, מתוך משאלת לב שהם אלו שיגנו עלינו מפני הטרור "בלי בג"ץ ובלי בצלם". כשהתברר שהטרוריסטים אינם עומדים בציפיות, ובמקום שלום קיבלנו מלחמה, נוצר צורך למגן אוטובוסים נגד ירי, וגם להפריד חלק מהכבישים. נוצר מצב שכ-70% מהכבישים ביו"ש סגורים ליהודים, כדי לשמור על בטחון הנוסעים היהודים, ואולי 1-2% מהכבישים סגורים לערבים כדי לשמור על בטחון הנוסעים ה…יהודים. כלומר, אם כבר מדברים על אפרטהייד, הרי שהוא מופנה נגד יהודים. אך שאין מדובר באפרטהייד אלא בביטחון, כי בתוך הקו הירוק אין טרור, ולכן אין הפרדה, ויהודים וערבים נוסעים ביחד.

ראו הפועלים הערבים מהשומרון הנוסעים לעבוד בקו הירוק שהנסיעה זולה בקווים המוגנים והחלו להשתמש בהם. עד כאן אין בעיה כי אין באמת בישראל גזענות, וביו"ש ישנם אזורי תעשיה משותפים ליהודים וערבים וסופרמרקטים של רמי לוי המשותפים לשתי האוכלוסיות, והחיים מתנהלים ללא בעיות.

אלא שבאוטובוסים התעוררה בעיה ביטחונית, כי בשעות שנוצר רוב ערבי באוטובוס עלתה הנוכחות המאסיבית לערבים לראש, הם החלו להתפרע, להתחצף ולהשתחצן, ולשלוח ידיים לנשים. תוך כדי העיסוק בסוגיה, באה לעולם עסקת שליט שבמסגרתה שחררה ישראל לרחובות חלק נכבד ממטכ"ל הטרור, ובכך הודיעה לציבור הערבי שהפשע משתלם. גל מעשי הרצח, עשרות ניסיונות החטיפה, הירי וידויי האבנים שהתעורר מאז, החזיר גם את החשש מטרור מתאבדים. פצצה בתוך אוטובוס משוריין לא תשאיר איש בחיים כי אין להדף לאן לפרוץ.

כך נוצר מצב שהאוטובוסים שנועדו להגן על התנועה היהודית החלו להסיע את הציבור התוקפן שמפניו רוצים להגן על היהודים, ואלו מוכיחים יום יום בהתנהגותם שאכן החששות מוצדקים. יהודים החלו להדיר את רגליהם מהאוטובוסים הללו והשורה התחתונה היא שמדינת ישראל משלמת הרבה כסף כדי להסיע בזיל הזול פועלים ערבים באוטובוסים מוגני ירי. חלם היה מקרה קל מאד בהשוואה למדינה שלנו.

הערבים הללו אינם אזרחים ישראליים והמדינה אינה חייבת להם כלום. למרות זאת היא מאפשרת להם, בצדק אגב, לעבוד בשטחה הריבוני מטעמי כדאיות כלכלית ואף מדינית. מכאן ועד חובה לתת להם לנוע באוטובוסים מסובסדים וממוגנים, המרחק גדול.

בה בשעה, יהודים אינם יכולים לנוע בתחבורה ציבורית ערבית, כלומר מותר להם, אבל שרק ינסו… כלומר הערבים דואגים לכך שאצלם תהיה הפרדה.

האם ההנהגה של המדינה אינה מבינה את זה? הרי אפשר לקבוע כלל מתבקש שכל אזרח של הרשות הפלשתינית הנכנס לתחומי הקו הירוק, יהיה חייב להגיע למשרד במעבר ולהפקיד ספח של אישור הכניסה בהלוך ולקבלו בחזור, בדומה למעבר של אזרחי חוץ בנמלי התעופה והים, משם יחזור לישובים שלו בתחבורה ערבית. מה כל כך מסובך?

מי שפתח (גם) את שערי הגיהינום הללו הוא, כרגיל, הצירוף של הנשמות הטובות מארגוני השמאל יחד עם שופטי בג"ץ, שבשם השוויון המזויף פסקו לאפשר לפועלים הללו לנוע באוטובוסים, על חשבון ביטחון הילידים, פשוטי העם, בעלי הדם האדום, הסטנדרטי. חוצפתם ועזות מצחם עולה ביחס ישר לחולשת ההנהגה. ככל שגדלה חולשתם של אלה, גדלה עזות מצחם של אלה.

איך זה ישתנה? כמו תמיד, אחרי שמישהו ישלם בחייו. זה לא מספיק שברור מראש שזו תהיה התוצאה, צריך, כמו במנהרות של עזה, שהדבר יקרה, שהדם יישפך, כדי לגרום להנהגה ההססנית לעשות את המובן מאליו.

 

בועז העצני   21.5.15

חבר חדש בציר הרשע

אפריל 12th, 2015

כבר בתחילת כהונתו של ברק אובמה היה ברור שבניגוד לקודמו, בוש, שכינה את אירן, סוריה וצפון קוריאה "ציר הרשע", אובמה דווקא מחפש את קרבתן. בנאומו הראשון לאחר היבחרו ביטא את רצונו להידבר עם איראן. למרות שזו התעלמה ממנו, הבליג אובמה באופן מובלט, כמה חודשים לאחר מכן, על דיכוי אכזרי של ניסיון התקוממות באיראן, בניגוד משווע לתמיכתו הפעילה בהפיכות במדינות ידידות כגון מצרים ולוב.

ד"ר מייקל דוראן, מומחה למזה"ת שכיהן בתפקידי מפתח במועצה לביטחון לאומי בבית הלבן ובפנטגון, פירסם מאמר מטלטל (שתורגם באתר "מידה"), המבסס את הטענה שהתנהלותו של אובמה אינה נאיביות אלא אסטרטגיה מחושבת וסודית להפיכת איראן למעצמה אזורית במזה"ת. עוזר בכיר של הנשיא הוקלט אומר שההסכם עם איראן יהיה גדול הישגי הנשיא, ושהכוונה שהקונגרס יישאר מחוץ לתמונה. אובמה אמר ש"חברי הקונגרס קשובים מאוד למה שישראל אומרת על ענייני הביטחון שלה".

נגד רצונו של אובמה, ואף תוך השפלתו, הוטלו העיצומים על איראן ע"י רוב עצום בסנאט, והובילו לחנק כלכלי שהיה עשוי להכניע אותה. תגובתו של אובמה היתה כפולה. מצד אחד, בציניות, לקח את הקרדיט לעצמו, אך בחשאי טירפד אותם באמצעות שיחות כניעה עם ממשל אחמדיניג'אד מאחורי הגב של כולם, שאותם החל רק לאחר בחירתו מחדש. השיחות הובילו להסכמים שמצילים את כלכלת איראן ואת המשטר, תוך "התנדבות" לשמר את פרויקט הגרעין האדיר שלה. הלחימה האמריקנית בדאע"ש משלימה את המהלך. לא מוסר ולא אידיאולוגיה הובילו לתקיפות המתואמות עם איראן, אלא עוד חיזוק לאיראן השיעית ושותפה, רב הטבחים אסד, באמצעות החלשת דאע"ש – אויבה הסוני.

נתניהו מרגיז את הממשל בהובילו את ההתנגדות העולמית לגרעין האיראני. הדבר ניכר בתגובות חוגי אובמה. בכיר אחד כינה את נתניהו "צ'יקן שיט", ובכיר אחר התפאר בהצלחתה של ארה"ב להגן על איראן מפני ישראל. "בסופו של דבר, נתניהו לא היה מסוגל להביא את עצמו לידי לחיצה על ההדק. זה היה שילוב של לחץ שלנו עם חוסר הנכונות שלו לעשות דברים דרמטיים. עכשיו כבר מאוחר מדי".

לא קשה להבחין כיצד אצלנו, פוליטיקאים, עיתונאים וקצינים בדימוס ממש מופעלים ע"י האמריקנים לבלימת תקיפה, ליצירת דעת קהל נוחה להם ואף להפלתו של נתניהו.

איך מתיישבת המדיניות הזו עם האינטרסים הקיומיים של ישראל? לא רק שהיא אינה מתיישבת, אלא שסיכון קיומה של ישראל מסתמן כחלק ממדיניות אובמה, המנהל מדיניות אנרכיסטית שמצרפת למעשה את ארה"ב ל"ציר הרשע", והמנסה להחריב את ידידותיה ולחזק את אויביה.

אובמה דוחק את  ישראל לפינה בכמה דרכים.

-דבריו בדבר "מזה"ת מפורז מנשק גרעיני", ההדלפה על יכולותיה הגרעיניות של ישראל, לחציו להכנסת ישראל לפיקוח גרעיני, מצביעה על מגמה לשלילת יכולתה הגרעינית של ישראל.

-בהסכם הגרעין מול איראן לא תבעו האמריקנים אפילו הצהרה איראנית השוללת את השמדת ישראל.

-סיוע לבידוד בינלאומי. לפי פרסומים, הודו שרים בגרמניה כי אובמה ביקש מהם להפנות את גבם לישראל. גם מגיאורגיה הגיעו ידיעות על "המלצות" אמריקניות לתמיכה בפלשתינים באו"ם.

-ממשל אובמה אכן מספק לישראל נשק, אך בעת מבחן, בעיצומה של הלחימה ב"צוק איתן"נגד החמאס, כשארגון הטרור מפגיז את ערי ישראל,  הוא עצר את משלוחי הנשק והפך את הנשק לצעצועים שאינם ניתנים לשימוש ללא אישורו. ארה"ב "התנדבה" לעצור את התעבורה האוירית לנתב"ג, תוך שימוש בתירוצי בירוקרטיה עלובים, והוביל לתגובת שרשרת שכמעט השביתה את נמל התעופה, והעניקה בכך הישג אדיר לחמאס. אובמה למעשה התייצב לצד החמאס במהלך "צוק איתן" כשעצר את התנופה הישראלית כמה פעמים, איפשר לחמאס להתארגן, ותבע תיווך של תורכיה וקטאר.

-בקיץ 2010 דחף הממשל לקיים שיחות עם סוריה לנסיגה מהגולן, שהנשיא בוש התנגד לה.

-דחיקת ישראל לגבולות שאינם ניתנים להגנה, יחד עם אילוצה לוותר על הזהות הלאומית והדתית שלה באמצעות נטישת מולדתה ההיסטורית, זו התחנה העיקרית בדרך לחיסולה. זהו המניע לאובססיה הפלשתינית של אובמה ולניסיונותיו הנמשכים לסלקה מיו"ש.

שגרירו של אובמה בארץ, דן שפירו, אישר לאחרונה ידיעות רבות שהתפרסמו בחודשים האחרונים, שהממשל שוקל להסיר את הווטו באו"ם כדי לכפות הקמת מדינה פלשתינית בגבולות 67, לאחר כשלון הניסיונות להביא נסיגה בהסכם. כעת למעשה אומר לנו אובמה "אם לא תתאבדו מרצונכם, נהרוג אתכם".

 

 

ניצחון 15

מרץ 22nd, 2015

כל העולם והשמאל השקיעו את כל מרצם ואונם כדי לסלק את הימין מהשלטון.  הטקטיקה היתה הצגת החיים בישראל כסיוט לצורך הכפשתו של נתניהו, ומחיקת ההישגים הלא מעטים של ממשלותיו. דקה אחרי הקמת ממשלת שמאל, היתה התקשורת משחררת את השמש לזרוח מחדש. החיים בישראל היו מוצגים כגן עדן, וניתן היה לעבור לענין שלשמו כל ההשקעה – "תהליך השלום". הפעם היתה עומדת מול הנשיא האמריקני העוין ביותר, ממשלת בובות עלובה של עושי דברו – הרצוג, לבני ולפיד.

עשרות ואולי מאות מיליוני דולרים הושקעו במאמץ הזה, והגיוס היה מוחלט. התקשורת שברה את השיאים של עצמה בהתעלמות מכל אתיקה והוגנות והתגייסה בגלוי לטובת השמאל. בן לילה הוקמו ארגונים עתירי ממון, 15 V, "מיליון ידיים", "מפקדים למען בטחון ישראל"- ביטחוניסטים בדימוס שוויתרו על היושרה והוציאו שם רע למפקדי צה"ל. ידיעות על 30 מיליון דולר שמצאו את דרכם למגזר הערבי מתחברות לשיעור הצבעה חסר תקדים שם, אב הבית של נתניהו נשלף ברגע הנכון, ומבקר המדינה מצא לנכון לפרסם דו"ח על יוקר הדיור בדיוק חודש לפני הבחירות. צירופי מקרים המצביעים על חתרנות בלתי נלאית המתאמת את הכל.

התוצאה ניכרה בסקרים שניבאו את עלית השמאל, עד שאוהד של מפלגת העבודה שכר את כיכר רבין לחגיגות הניצחון.

השאננות של מחנה הימין לקראת הבחירות, שכבר עלתה לו ביוקר לא פעם, הפכה ברגע האחרון לחרדה. החרדה הובילה לעשייה, וברגע האחרון רבים פעלו, הן באופן מאורגן, והן באופן ספונטאני, להמריץ בוחרים לקלפיות. תושבים ביו"ש הגיעו לערים בפריפריה ופשטו על שכונות, בתוך ישובים יצאו בני נוער ועברו בית בית בקריאה להציל את ארץ ישראל ואת הבית ממש, התארגנות לנוכחות יהודית בקלפיות במגזר הערבי לא עצרה את אחוז ההצבעה חסר התקדים, אך לפחות מנעה את "הגעתם" של המתים והשוהים בחו"ל.

התבוסה גרמה לשבר מוראלי חסר תקדים במחנה השמאל . אם המערכת האדירה הזו נכשלה, מה כן יועיל?

הסיבות לכישלון השמאל רבות. הניסיון להגניב שמאל מדיני בתירוצי חברה וכלכלה נכשל נוכח רתיעה נרחבת מהמסלול הכושל והמדמם הזה. התקשורת איבדה את הבלעדיות לטובת הרשתות החברתיות. הפייסבוק יוצר בועות אחידות של חברים שמהווים "קבוצות תמיכה" הדדיות ונותנות מפלט משטיפת המוח התקשורתית. רעיונות עוברים ישירות בין אזרחים, ומדד ה"לייקים" מציף את המוצלחים שבהם.

ההפגנות בכיכר רבין רמזו משהו על יחסי הכוחות. תמונות הכיכר הראו בבירור שהגיעו הרבה יותר מפגינים מימין. הקרחות הריקות בכיכר בהפגנת השמאל מולאו בהפגנת הימין ע"י בני נוער. איפה הנוער של השמאל? חלקו פשוט לא נולד, והדמוגרפיה מתבטאת גם בקלפי.  מתים יכולים אולי "להגיע" להצביע, אך טרם נודע על בוחרים שלא נולדו…

העלאת אחוז החסימה עלתה לימין ב-5 ח"כים. שני ערבים שנכנסו, כצפוי, עקב איחוד הסיעות, ושלושה של אלי ישי שהיו נכנסים באחוז החסימה הקודם. לא ברור מה בדיוק עבר בראשו של אביגדור ליברמן שהתעקש על השינוי  התמוה הזה. אם פעם היתה  סיסמתו "דא ליברמן", הפעם היתה סיסמת הערבים "תודה ליברמן".

ההתקפה הפרועה על נתניהו ומשפחתו עוררה גל של אהדה כלפיו. העובדה שהוא החזיק מעמד ולא הסתלק מהחיים הציבוריים, מצביעה על כושר עמידה לא מבוטל בלחצים. מכאן והלאה לא יוכלו חסידיו להצדיק את ויתוריו בחולשה. אין יותר "לא יכול" אלא "לא רוצה".

המנצח הגדול של הבחירות הללו הוא עם ישראל שעמד במערכת של שטיפת מוח והסתה חסרת תקדים, ויכל לה. תירוצי הכלכלה לא בלבלו אותו, הוא אינו מוכן לוותר על ארץ ישראל, אינו קונה שוב את אשליות "השלום", הבחין באינטרסנטיות של הביטחוניסטים, והתקומם נגד העוולה שבהשחרת המדינה. נוכח גל השנאה, הרוע והפראות כלפי נתניהו ומשפחתו, עשה הציבור עמם צדק.