החשיבות בבחירה של מנתח מומחה


לקראת ניתוח? צריכים לעבור תהליך של כירורגיה פלסטית? כל ניתוח שהתוצאות שלו ניכרות על הפנים שלכם הינו משמעותי ביותר!

כל ניתוח הוא בעל משמעות רבה לבריאות ולחיים של המנותח. אבל כאשר מדובר על ניתוח פלסטי הרי המשמעות גדולה אף יותר. וזאת בגין העובדה הפשוטה שתוצאות הניתוח ניכרות על הפנים של המנותח. עובדה זו מסבירה מדוע מטופלים משקיעים מחשבה רבה בבחירת המנתח. רק כאשר הם בטוחים שנבחר מנתח פלסטי איכותי, מומלץ ומתאים, הם יתקדמו הלאה בתהליך הפרוצדוראלי לקראת ביצוע הניתוח.


החשיבות בבחירה של מנתח מומחה
החשיבות בבחירה של מנתח מומחה

מה חשוב לברר על המנתח?

 

  • הסמכה ומקצועיות – חשוב לוודא כי המנתח הינו איש מקצוע מוסמך ומנוסה שיכול לבצע את הניתוח מבחינת הידע המקצועי אותו רכש. יש לדעת כי לכל תחום חשוב לוודא כי המנתח רכש את הידע הספציפי עבור ביצוע טיפול. רק מנתח מקצועי ובעל הסמכה ספציפית לפעולה הנצרכת יוכל לבצע את הניתוח כראוי.
  • ניסיון ומיומנות – אף מטופל אינו מוכן להיות שפן ניסיון. בגין כך חשוב מאוד לברר על הניסיון שצבר המנתח. כמה שנים הוא עוסק בתחום? האם עברו תחת ידיו מטופלים רבים שביצעו את הניתוח? ככל שהמנתח צבר יותר ניסיון כך היד שלו רגישה יותר ויכולה לבצע את הטיפול בצורה האידיאלית והנכונה.
  • רגישות - פעולה כירורגית היא פולשנית ומשפיעה במידה רבה על ההרגשה הכללית של המטופל. אם כי כאשר המטפל פועל ברגישות ויודע כיצד לבצע את הפעולות מתוך הבנה לרגישות של המטופל, הוא יוכל לנהל את הניתוח בצורה נעימה יותר ולחסוך הרבה כאבים. בגלל עובדה זו חשוב מאוד לברר על מידת הרגישות של המטפל. מנתח שמבין את המקום של המנותח יעשה מאמצים להקל מעליו את הכאב ולנהל את התהליך על הצד הטוב ביותר.
  • אמינות ואנושיות – כאשר אתם מפקידים את עצמכם בידיים של מנתח חשוב לכם להיות בטוחים שמדובר באדם אמין ואנושי. כזה שאתם באמת יכולים לסמוך עליו שיעשה כל שלאל ידיו כדי לספק לכם את הטיפול הטוב ביותר כפי יכולתו. שהוא ישדר אמפטיה ויפעל כדי להועיל לכם ככל האפשר.
  • אחריות – נושא האחריות הינו נושא מהותי בכל מה שקשור לתחום הרפואי. מטפל אחראי בוחן את התמונה במלואה ולא לוקח סיכונים. הוא כאן כדי לבצע את הפעולה באחריות מקסימלית. הוא בוחן את המצב ולקוח בחשבון את כל הסיכונים. ויוצא לדרך בצורה אחראית ושקולה לקראת ביצוע הפעולה על הצד הטוב ביותר.

 

חשוב לכם לאתר את המנתח המומלץ והטוב עבורכם. רק הוא יוכל לבצע עבורכם את הטיפול במקצועיות רבה וביד אמונה. ואתם תחושו רגועים ושלווים כי אתם נמצאים בידיים טובות! כי כאשר אם שוכבים על מיטת הניתוחים והמנתח מבצע פעולה כירורגית העתיד שלכם מונח על כף המאזניים.


בפוסט זה ישנן 439 מילים.
פורסם בתאריך: