המדריך המלא לבחירת מכונות כריכה ולמינציה לארגון שלכם


עם עשרות עד מאות אפשרויות בחירה, טווח רחב של מחירים וצרכים המשתנים מחברה לחברה, אין זה מפתיע שמאתגר לבחור מכונות כריכה ולמינציה. המדריך הבא נועד כדי לסייע לכם להגיע לבחירה הנכונה ביותר לארגון שלכם.

היכרות עם הסוגים שקיימים

רגע לפני שבוחרים חשוב לעשות מעט שיעורי בית ולהכיר את הסוגים הקיימים. למרות שהמטרה זהה, ישנם סוגים שונים של מכונות כריכה ולמינציה חלקם אף מבוססים על טכנולוגיות מעט שונות. לכן עליכם ללמוד על ההבדלים בין הסוגים השונים, להבין כיצד הטכנולוגיות הנ"ל מספקות מענה לצרכי הארגון ומשם להתקדם. נקודה למחשבה: ככל שמדובר בארגון גדול יותר כך מומלץ לבחור בסוג מקצועי, מהיר ואיכותי יותר.

בחנו את הנושאים הבאים: גודל ועובי המסמכים אל מול היקף השימוש

משתנים נוספים אותם עליכם לבחון הם סוג הדפים עמם אתם עובדים לצד כמות המשתמשים בפועל. מכונות למינציה וכריכה אינן מתאימות לכל פורמט של דף ולכן עליכם לקחת בחשבון גם את הנושא הזה. במידה ואתם צריכים לניילן או לכרוך דפים גדולים כמו למשל A3 תזדקקו למכונה מתאימה הכוללת גם אפשרות כזו. כמו כן אם מדובר בדפים עבים יש לבחור מכונה בהתאם. דבר נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא כמות המשתמשים, שכן ישנן מכונות שמתאימות לשימוש אישי בעוד שאחרות יהיו אידיאליות יותר לסביבות עבודה משותפות, כמו שלרוב יש בארגון.


המדריך המלא לבחירת מכונות כריכה ולמינציה לארגון שלכם
המדריך המלא לבחירת מכונות כריכה ולמינציה לארגון שלכם

נוחות השימוש

בחירת מכונות למינציה וכריכה לא פעם מבוססת על טכנולוגיה. עם זאת גם אם בחרתם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשאיפה להגביר את היעילות, מוטב כי תבדקו שהמכונות שאתם רוכשים הנן ידידותיות ונוחות לשימוש. ישנן מכונות שנחשבות לפופולריות יותר ביחס לאחרות, אולם הן עשויות להתגלות כפשוטות מדי ולא לספק מענה נרחב לצרכים שלכם. כמו כן אם ברצונכם להשתמש במכונות השונות בתדירות גבוהה, עליכם לוודא כי הן כוללות את כל האמצעים הנדרשים כדי להקל עליכם ובכך הופכות את העבודה עמן לכמה שיותר נוחה ויעילה. במשפט אחד: וודאו שהמכונות עובדות בשבילכם ולא אתם בשבילן.

מחירים

עלויות משחקות תפקיד מרכזי בשיקולים שמפעילים ארגונים. הדבר אינו שונה גם כאשר הרצון הוא לרכוש מכשירים נחוצים. יש לזכור כי מכונות למינציה וכריכה יכולות לייעל משמעותית את העבודה ובכך להוות חיסכון לטווח הרחוק. במקרים אלו השקעה חד פעמית במכונות איכותיות יכולה להתגלות כמשתלמת לכל הדעות. במקביל עליכם לבחון גם את היקף השימוש ואל תשכחו לשקלל במחיר גם את האביזרים הנלווים כדי לחשב את העלות האמיתית.

נוי פתרונות דפוס, הנחשבת לחברה מובילה בתחומה, מזמינה אתכם לבחור מכונות כריכה ולמינציה אשר יספקו את המענה המושלם לצרכי הארגון שלכם. באתר החברה תוכלו למצוא אינספור מוצרים מתקדמים ממיטב החברות והמותגים וליהנות ממבחר גדול של פתרונות כריכה ולמינציה.

 


בפוסט זה ישנן 450 מילים.
פורסם בתאריך: