המלצות על הסעות לעובדים


עידן ההייטק והתעשייה נמצא בשיא של תנופה ופיתוח, יותר ויותר חברות ומפעלים נפתחים ומרחיבים את משאב כוח האדם העובד והמייצר. במקביל, האג'נדה על שמירת סביבה ירוקה, ריבוי כלי הרכב על הכביש והזיהום האקולוגי שהם מייצרים, הולידו מספר מיזמים לנסיעה משותפת של עובדים למקום עבודתם ובחזרה. המיזמים נכשלו ולא עמדו ברף הציפיות, כיון שלא הייתה היענות מצד האוכלוסייה העובדת. הם העדיפה לנסוע באופן פרטני, על מנת להגיע כמה שיותר מהר לעבודה ולחזור מוקדם ככל הניתן לביתם. ישנם מספר תכונות שליליות וסיכונים הנוצרים מנסיעה פרטנית לאורך זמן לעבודה: הנהיגה באותו מסלול לאורך זמן גורמת לשחיקה ולהצטברות עייפות אצל הנהג, מה גם שהוא מאבד את הריכוז והשמירה על ערנות, משום שהוא מכיר את הדרך בעל"פ. ריבוי כלי רכב על הכביש גורם לעומסי תנועה היוצרים לחץ ומתח אצל הנהג בדרך לעבוד ובחזרה, מחקרים מעידים כי חשיפה למצבים אלו לאורך זמן, גורמים למחלות לב ולהידרדרות במצב הבריאותי. אנחנו לא מרגישים זאת, משום שזה מצטבר ונערם לאורך השנים, אך בשורה התחתונה: ישנו סיכון גדול בנהיגה לעבודה ובחזרה ממנה. אחד הפתרונות המצוינים שעלו בשנים האחרונות ותפסו תאוצה, הוא הסעות לעובדים. לאחר שהמיזמים החברתיים לנסיעה משותפת נכשלו, ההסעות יצרו פתרון מצוין המשרת את הסביבה, את העובדים ובעיקר את מקום העבודה.


המלצות על הסעות לעובדים
המלצות על הסעות לעובדים

מדוע זה כדאי ומה היתרונות בכך

אוטובוס המסיע 50 עובדים למקום העבודה, חוסך בממוצע כ- 40 כלי רכב מהכביש. זהו נותן מדהים המעיד כי נסיעה משותפת יכולה להוריד באופן חד משמעי את עומסי התנועה ולקצר את זמן ההגעה והחזרה מהעבודה. אם נוסיף את היתרונות החשובים שההסעה לעובדים מביאה עמה, כגון: חיסכון עייפות מצטברת, הורדת לחץ ומתח, הורדה בשחיקה ובלאי של הרכב והגעה למקום העבודה ועזיבותו בצורה מסודרת ומאורגנת, נגלה כי חברת הסעות איכותית ומקצועית שתספק שירותי הסעה לעובדים, תשפר באופן ניכר ומידי את איכות התוצר של מקום העבודה. צריך להבין כי בסופו של יום, העובדים הם הדבר החשוב ביותר! מרמת הזוטר ועד למנהל הבכיר, כולם מניעים את גלגל השיניים של החברה. ההשקעה בהם, שמירה על ביטחונם וייעול תפקודם בעבודה, תניב באופן מידי צמיחה חיובית שתשפיע על המשך התנהלות החברה. הענקת שירות הסעות לעובדים היא ההמלצה הטובה ביותר שאנחנו יכולים לתת לשיפור תוצר החברה ולפיתוחה.

 

איך עושים את זה נכון ועל מה לשים דגש

אז לפני שאתם רצים לטלפון וסוגרים דיל עם האפשרות הראשונה שראיתם באינטרנט, חשוב לזכור כמה דברים שהכרחיים לשירות ההסעות לעובדים: דבר ראשון הוא המלצה, אין חכם כבעל ניסיון. בדקו עם מכרים, חברים, עסקים עמם אתם עושים שיתוף פעולה ונסו למצוא אפשרות שתתאים בדיוק לצרכים שלכם. דבר שני, בדקו היטב את חברת ההסעות, ודאו כי היא בעלת רישיון ועומדת בכל הקריטריונים להפעלת חברת שכזו. דבר שלישי, בחרו את כלי התחבורה המתאימים ביותר עבורכם, ודאו כי הם עונים על הצורך, ואינם גורמים להוצאה מיותרת. לדוגמה, שינוע של 20 עובדים באוטובוס תהיה הוצאה מיותר, משום שניתן לעשות זאת במיניבוס ולחסוך בעלויות. חברת הסעות טובה ואיכותית, תעמיד לרשותכם מגוון רחב של כלי רכב, על מנת לספק את הפתרון הנכון והטוב ביותר עבורכם. דבר אחרון והחשוב מכל, בדקו כי החברה הינה מקצועית ומעסיקה נהגים מוסמכים ובעלי רישיון בהתאם. ודאו כי הנהגים מעניקים שירות אדיב ומקצועי, על מנת להבטיח  חוויות נסיעה נוחה ונעימה לעובדים.
  


בפוסט זה ישנן 532 מילים.
פורסם בתאריך: