טרנדים חדשים בייצור ארונות הזזה מעוצבים


עולם האופנה נע ללא הרף, בכל עונה אנו נחשפים לטרנדים החדשים והעדכניים ורצים להחליף את המלתחה שלנו ולרענן אותה לפי אותם הטרנדים. אך מה לגבי אחסונם של הבגדים הטרנדיים שלנו? תפקידו של ארון הבגדים הוא מעשי, כמובן, אך אין זה מונע ממנו את הזכות להיות אופנתי וטרנדי לא פחות מהבגדים השוכנים בו.

הסתכל גם בארון, ולא רק במה שבתוכו

אחד הטרנדים המובילים בעולם ארונות ההזזה המעוצבים, הוא טרנד היעילות. ארונות ההזזה החדשניים יותר מצטיינים בניצול שטח האחסון ושמים עליו דגש, כך שבארון קטן יותר ניתן לאחסן יותר פריטים באופן יעיל ובצורה נוחה לשימוש. ארונות ההזזה המעוצבים כוללים לרוב מגירות, מדפים ומתקני אחסון ייעודיים, כמו לדוגמה מתקן לנעליים הנמצא בתוך גוף הארון, מקום ייעודי לשמירת חפצים קטנים כמו תכשיטים וכיוצא באלה. בארונות המתקדמים ביותר מדובר ממש בטכנולוגיה עתידנית. כך, לדוגמה, המדף הנשלף באופן אוטומטי ינגיש לכם את הפריט בו חפצתם, ולא תיאלצו לרכון אל תוך הארון או להתכופף באי נוחות.

עוד יתרון מעשי של ארונות ההזזה המעוצבים המשפיע על עיצוב החדר הוא עצם השימוש בדלתות הזזה, המאפשר פתיחה של חלל נוסף בחדר, שבמקרים אחרים נשמר לפתיחת הדלת ואינו מאפשר הצבת רהיטים בסמוך לדלתות הארון.

ארונות ההזזה החדשים – יופי של אחסון

בעבר נבנו ארונות בעיקר מעץ, אך כיום נעשה שימוש במגוון חומרים לבניית ארונות הזזה מעוצבים. מגוון החומרים מהווה פתיחת דלת עיצובית למגוון רחב של סגנונות, והופך את הארון מפריט אחסון לרהיט מוביל ובעל השפעה בעיצוב החדר.


טרנדים חדשים בייצור ארונות הזזה מעוצבים
טרנדים חדשים בייצור ארונות הזזה מעוצבים

הטרנדים המובילים בעולם ארונות ההזזה כיום הם:

  • ארונות קלאסיים – ארונות הזזה בעיצוב קלאסי ומוכר, עשויים ממגוון חומרי גלם ומעודכנים במיטב הטכנולוגיה.
  • ארונות מודרניים – ארונות ההזזה משלימים לרוב את הקו העיצובי של סגנון זה. עם קווים נקיים ופשוטים, העיצוב המודרני אינו חושש משימוש בצבעים, בצורות ובחומרים בלתי צפויים. העיצובים השולטים כאן הם ארונות כסופים ומטאליים בסגנון עתידני וארונות לבנים או בצבעים בהירים שפותחים את חלל החדר ומשפיעים על תאורתו.
  • טוויסט חדשני על עיצובים ישנים – הכוורות עושות קאמבק משנות התשעים, אך מה ששימש פעם כמדפים לאחסון פריטים קטנים נכנס היום אל מאחורי דלתות הארון, והכוורת הצרה משתמרת כמדפי אחסון לבגדים או לנעליים.
  • דלתות מעוצבות – דלתות הארון נתפסות היום כאלמנט עיצובי בעד עצמן. את דלתות העץ או הזכוכית האחידות ניתן להחליף היום בדלתות מחומרים שונים, במגוון צבעים ואף בדלתות מאוירות או בעלות הדפס, שהופכות את הארון ליצירת אמנות של ממש.

בפוסט זה ישנן 405 מילים.
פורסם בתאריך: