יתרונות בהתקנת פרגולה חשמלית בבית


כיום ניתן להינות מכל היתרונות המפנקים שיש לפרגולה להציע במגוון רחב מאוד של גינות מרפסות, גגות ועוד.

הטרנד הכי חם נכון להיום בתחום התקנות הפרגולה הוא הפרגולה החשמלית, מדובר במוצר ששינה את תחום הפרגולות מקצה לקצה.

זה באמת מדהים, הפרגולה הנפתחת מספקת את הטוב ביותר משני העולמות – היא יכולה לתפקד כמו פרגולה רגילה או כגג סגור ולחלופין להיפתח ולהעניק לדרי הבית ליהנות משמיים פתוחים.

הפרגולה החשמלית המתקפלת תוצרת אירופה וניתנת לקיפול ומעניקה לבעלי הבתים את היכולת לשלוט בכמות הצל הרצוי או באור השמש שהמרפסת מקבלת.

כאשר מזג האוויר יפה ונעים, אפשר לפתוח את הפרגולה באמצעות מנוע חשמלי שקט וליהנות מאור השמש ונוף השמיים או ליל זרוע כוכבים. כאשר מזג האוויר גשום או השמש הופכת להיות אינטנסיבית מדי, אפשר פשוט לסגור את הכיסוי בלחיצת כפתור אחת כדי לקבל הגנה מקסימלית מן השמש או הגשם.

 

פרגולה מתכווננת היא השקעה מצוינת עבור כמעט כל בית בישראל שיש לו מרפסת. הפרגולה המתקפלת היא הבחירה המושלמת כשמדובר במתן הנאה והגנה על שטחי מגורים תחת כיפת השמיים כמו פטיו, מרפסות ואזורי בריכה.


יתרונות בהתקנת פרגולה חשמלית בבית
יתרונות בהתקנת פרגולה חשמלית בבית

פרגולה פתוחה או סגורה? למה לא שניהם יחד!

גשם או שמש? אין בעיה כזו יותר!

פרגולה היא מוצר נהדר וכמעט הכרחי לחלוטין לכל בעל מרפסת או גינה, בייחוד במזג האוויר הישראלי החם, אך גם משמשת אותנו בימי החורף הגשומים.

שילוב הפרגולה עם מנוע חשמלי רב עוצמה, תאפשר לנו ליהנות מכל העולמות של המרפסת או הגינה.

המנוע משתמש בלחץ של 500 LB ודוחף או מושך את הפרגולה בהתאם לצורך.

בד הפרגולה דוחה כתמים, עמיד מאוד לנזקי מזג האוויר ובעל מראה יעיל מאוד נקי,  בנוסף ישנה אחריות מורחבת של 5 שנים על מנוע הפרגולה מתוך ידיעה שהוא בנוי כהלכה והסיכוי לתקלות בו נמוך מאוד, לדוגמא: כבל החשמל עבור המנוע מוסתר היטב במסלול חשמלי.

 

מתאימה לכל מזג אוויר ועונה

הפרגולה המתקפלת נבנתה במיוחד למזג אוויר קיצוני – גם חום וגם קור.

פרגולה בנויה מחומרים איכותיים ביותר, בעלי עמידות גבוהה ביותר לרוחות, גשמים ונזקי השמש. תכונה מעולה נוספת של הפרגולה היא שימוש בבד מיוחד הדוחה גשם ואבק המסייעת לעזור לשמר את הפרגולה ונותנת לו תוחלת חיים ארוכה יותר.

 

לסיכום, ניתן לומר שכיום הבחירה המועדפת על רבים מבעלי הדירות שיש להם מרפסות או גן – היא הפרגולה החשמלית. מגוון האפשרויות שהיא מציעה מאפשרים גמישות רבה לבעלי הדירות ובכך ניתן ליהנות מכל העולמות, גם לקבל צל בימי הקיץ כאשר השמש קופחת וגם ליהנות מרוח נעימה בערב כאשר השמש שקעה.

כמה עולה התענוג אתם שואלים? מגוון המחירים הוא רחב וכמובן משתנה בהתאם לגודל הפרגולה ואיכות העבודה, אך ללא ספק שווה את המחיר!


בפוסט זה ישנן 443 מילים.
פורסם בתאריך: