כלי העבודה שחובה להחזיק בכל בית


אם אתם רוצים לשדרג את פינת כלי העבודה שלכם ולהיות בטוחים כי כשתצטרכו לבצע עבודות תיקונים קטנות בבית תוכלו לבצע זאת ללא כל בעיה, הגעתם אל המקום הנכון.

במאמר זה תמצאו רשימה מפורטת של כלי העבודה החשובים ביותר שכדאי להחזיק בכל בית, כלי עבודה אשר יאפשרו לכם לבצע תיקונים ועבודות שונות בבית בקלות ומבלי להסתבך יותר מידי. אך לפני הכל, חשוב לציין כי גם בעת ביצוע תיקונים קלים בבית יש להשתמש בציוד בטיחות בעבודה אשר יבטיח לכם עבודה שלא תסכן את בריאותכם. שימוש בציוד בטיחות בזמן עבודה הוא כלל ברזל שאין להקל בו ראש, במיוחד אם אתם מחזיקים בית בעל כמה קומות ועושים שימוש בסולם או עבודות בגובה.


כלי העבודה שחובה להחזיק בכל בית
כלי העבודה שחובה להחזיק בכל בית

רשימת כלי העבודה

  • מקדחה – מקדחה היא ללא ספק אחד הכלים השימושיים ביותר בבית. בעזרת המקדחה תוכלו ליצור חורים בקירות, בעץ או בכל מקום אחר, ולכן היא שימושית להתקנה של תמונות, של מדפים, של ווי תלייה וכיוצא באלה.
  • מברגה – אמנם, ישנן עבודות רבות שתוכלו לבצע בעזרת מברג פשוט, אך מברגה חשמלית ללא ספק הינה הרבה יותר נוחה ומאפשרת לבצע מגוון רחב של עבודות במהירות רבה.
  • מברגים – כדאי לרכוש סט של כמה מברגים בגדלים שונים ועם ראשים שונים (שטוחים ופיליפס), כך שיתאימו לכל סוג של בורג על פי הצרכים שלכם.
  • פטישים – בכל בית כדאי להחזיק לפחות שני פטישים – פטיש גדול אשר מסייע לקיבוע של מסמרים ובעל ראש מפוצל, המאפשר שליפה של מסמרים ישנים מתוך הקיר או מהמקום בו הם מקובעים, ועוד פטיש קטן יותר, המתאים למסמרים עדינים ודקים ולעבודות הדורשות עדינות.
  • מפתחות – מפתחות הם כלים המיועדים לשחרור של ברגים שונים. בכדי שתוכלו להשתמש בהם על כל בורג בבית, כדאי לרכוש סט של מפתחות. בכלל זה ניתן למנות מפתח שבדי, מפתח פתוח ומפתח סגור בגדלים שונים.
  • פליירים – כדאי לרכוש כמה סוגים של פליירים – פלייר רגיל המיועד להפעלה של כוח ולשיפור אחיזה, פלייר שפיץ אשר משלים את פעולת הפלייר הרגיל ומיועד לחלקים קטנים ועדינים יותר, פלייר מגלה חוטים המתאים בעיקר לאלו שעוסקים גם בעבודות חשמל, וג'בקה – סוג של פלייר אשר מתאים למגוון רחב של גדלים שונים.
  • כלי חיתוך – כדאי להחזיק לפחות סכין יפנית וקאטר לחיתוך של עצמים שונים בבית.
  • כלי מדידה – כדאי להחזיר לפחות מטר אחד וכן מכשיר פלס אשר יאפשר לכם לבצע עבודות בקווים ישרים ומקבילים לרצפה.

כמובן, עבור כל הכלים הללו רצוי שתרכשו ארגז כלים איכותי ומסודר, אשר יאפשר לכם לאחסן את כל הכלים בקלות ולשמור עליהם בצורה מסודרת לכל רגע שבו תצטרכו אותם.


בפוסט זה ישנן 429 מילים.
פורסם בתאריך: