כל הטיפים לבחירת מעצב פנים


החלטתם לעצב את הבית? מצוין! אם עוד לא בחרתם מעצב פנים שיגשים לכם את החלום ויעצב לכם את הבית בדיוק כמו שאתם מדמיינים חשוב שתקראו את הכתבה הזאת.

חשיבות עיצוב פנים ומעצב פנים

עיצוב פנים הוא לא רק להפוך את הבית ליפה יותר אלא להפוך אותו לפרקטי יותר ופונקציונלי יותר- כזה שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר ושיהיה לכם נוח לנוע בו ולבצע בו פעולות יומיומיות- לחיות בו. לשם מהפך שכזה מומלץ להיעזר במעצב פנים , בעל ידע רב וניסיון בתחום, שידע להפוך את הבית שלכם ליפה יותר ופרקטי יותר.


כל הטיפים לבחירת מעצב פנים
כל הטיפים לבחירת מעצב פנים

איך בוחרים מעצב פנים?

הדרך הראשונה והטבעית היא לבקש ממשפחה, חברים, מכרים ושכנים שעברו תהליך דומה לקבל מהם המלצה על מעצב פנים. חשוב להבין שהמלצה היא דרך טובה אבל חשוב לבדוק אם המעצב שהומלץ לכם עליו טוב גם לכם ואנחנו לא מדברים רק על מחיר. אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת מעצב פנים מומלץ הוא הכימיה איתו. אם אתם מרגישים שהמעצב מבין אתכם ואת הצרכים שלכם ולא מנסה להשתלט על הפרויקט ולהטביע את חותמו- לכו כל זה.

הדרך השנייה היא חיפוש באינטרנט: הקלדה של הביטויים "מעצב פנים" או "מעצב פנים מומלץ" בגוגל תניב לכם מאות תוצאות. דפדפו ביניהם וחפשו מידע על המעצבים- כמה שנות ניסיון יש להם, עם מי עבדו ואיזה סוגים של פרויקטים הם עשו. בנוסף היכנסו לדפי פרויקטים שם הם מציגים את הפרויקטים האחרונים שלהם. תוכלו לראות תמונות ולהתרשם מסגנון העיצוב של המעצב ומגודל הבתים שעיצב. במקרה "הכי גרוע" תקבלו כמה רעיונות חדשים.

בפגישה או שיחה ראשונה עם מעצב הפנים, תשאלו אותו כל מה שנראה לכם חשוב כדי לא לפספס אף פרט: החל ממי המפקח בשטח על הפרויקט ועד זמינות המעצב ותכנון תקציבים. בדקו מה הוא מציע חוץ מעיצוב פנים: האם יש לו גם מחלקת הום סטיילינג? אם כן באיזה מחיר ומה זה כולל?

לסיכום, מעצב פנים יכול לשנות לכם לחלוטין את הבית כך שהוא לא רק יהיה יפה יותר אלא גם פרקטי יותר ולכן כשמעצבים את הבית, חשוב להשכיר מעצב פנים. כשאתם בוחרים מעצב בדקו האם יש לכם כימיה איתו ושאלו אותו את כל השאלות הנכונות.


בפוסט זה ישנן 366 מילים.
פורסם בתאריך: