כל מה שרציתם לדעת על צלילה באילת


הקיץ עוד לא הסתיים ועדיין יש לכם זמן לצבור כמה חוויות אחרונות עם הילדים. המלצה שלנו? צלילה בים האדום באילת. אם יש לכם ילדים מעל גיל 8 ואתם אוהבים את אילת והים, צלילה באילת היא בדיוק בשבילכם.

למה לצלול דווקא באילת?

הים האדום של אילת נחשב לאחד מאתרי הצלילה היפים בעולם, הוא מלא בשוניות אלמוגים צבעוניות ויצורי ים יפים ומגוונים, שבצלילה תוכלו לראות אותם ממש מקרוב.

איך מתחילים לצלול?

צלילת היכרות באילת היא הפתרון המושלם לצלילה בפעם הראשונה. בצלילת היכרות תקבלו מדריך צמוד אשר יתאים לכם את הציוד למידותיכם, ילמד אתכם על תקשורת מתחת למים ואיך מבצעים כמה פעולות פשוטות. לאחר התדריך תתרגלו צלילה במים רדודים ולאחר מכן בעומק של עד 6 מטרים. התנאים היחידים לצלילת ההיכרות הם הצהרת בריאות ומגיל 8 ומעלה.

 


כל מה שרציתם לדעת על צלילה באילת
כל מה שרציתם לדעת על צלילה באילת

מה ניתן לעשות אחרי צלילת ההיכרות?

לאחר שתתאהבו בצלילה ותרצו להמשיך אחרי צלילת ההיכרות, ישנן המון אפשרויות שבהן תוכלו ליהנות ולהתמקצע בצלילה. תוכלו לעשות קורסים בסיסיים כמו קורס צולל מים פתוחים כוכב 1 וכוכב 2 בהם תלמדו על כללי בטיחות, כיצד להתמודד עם סיכונים, ייחוד הסביבה התת ימית, תכנון צלילה ועוד. חלק מהשיעורים יהיו תיאורטיים ועם מבחנים מסכמים וחלק יהיו צלילות מעשיות- הכיף האמיתי.

בנוסף לקורסים הבסיסיים ישנם קורסים למתקדמים- קורס צולל הצלה ומגיש עזרה ראשונה וקורס SDI DIVE MASTER- קורס שמכשיר אתכם להיות מדריכי צלילה!

על כל אלה מתווספות גם התמחויות שונות ומעניינות בנושאים רבים אשר יעצימו את הידע שלכם בצלילה, תיאורטית ומעשית. בין ההתמחויות תוכלו למצוא: התמחות עומק, התמחות איזון, התמחות לילה, התמחות מחשבים ועוד.

למי שלא רוצה להתקדם כל כך הרבה ורק רוצה לחזור פעם בכמה זמן לצלילה יכול פשוט לעשות צלילות מודרכות.

במועדונים מסוימים תוכלו גם לבצע פעילויות צלילה שונות אשר יכולות לתרום לכם ואפילו לסביבה: פעילויות יוגה וצלילה, פעילות צלילה וניקוי הים, צלילות זריחה וכד'.

בנוסף, יש מועדונים שיציעו לכם טיולי צלילה למקומות כמו עקבה והמלדיביים- שני אתרי צלילה שמתווספים לרשימה של האתרים היפים בעולם.

חשוב לשים לב שלכל קורס והתמחות יש תנאי קבלה מסוימים- כל קורס והתמחות מוגבלת במעבר קורסים קודמים, מספר צלילות או גיל מסוים. וודאו שאתם עומדים בקריטריונים לפני שאתם נרשמים.


בפוסט זה ישנן 374 מילים.
פורסם בתאריך: