כל מה שרצית לדעת על צלחות קורנינג


תקופת החגים בפתח וזה הזמן לחדש את מערכות האוכל במטבח הביתי. כל אחת ואחת מאיתנו מעוניינת להעמיד לרשותה מספר מערכות אוכל איכותיות ומעוצבות המותאמות לכל צרכי האירוח הנדרשים, החל מקיומן של ארוחות משפחתיות יומיומיות, דרך אירוח חברים ובני משפחות לארוחות שונות לאורך היום ועד לאירוח חגיגי של בני המשפחה המורחבת במהלך חגים ואירועים מיוחדים.

מבין כל מערכות האוכל העומדות לרשותכם כיום, בולטות ומצטיינות מערכות האוכל המשלבות בתוכן מספר סוגים שונים של צלחות קורנינג. צלחת קורנינג היא למעשה צלחת זכוכית המיוצרת במסגרת תהליך למינציה ייחודי, כאשר תהליך הייצור הייחודי הוא זה ההופך אותה לצלחת אוכל חזקה ועמידה לאורך זמן. צלחות הקורנינג ידועות בעמידותן הרבה בפני שברים, כתמים ושריטות ולכן שטיפתן לאחר השימוש מאפשרת לכם ליהנות ממראה צלחת חדשה שכאילו נרכשה זה הרגע בחנות.


כל מה שרצית לדעת על צלחות קורנינג
כל מה שרצית לדעת על צלחות קורנינג

צלחות  קורנינג MADE IN USA

צלחות האוכל מבית קורנינג מיוצרות למעשה על ידי חברת קורנינג האמריקאית. צלחות אלו מגיעות בגדלים ועומקים שונים והן משלבות בתוכן מספר סדרות של מותגי צלחות המיוצרות על ידי החברה האמריקאית. אחד מהמותגים המובילים של חברת קורנינג הינו צלחות קורנינג מסדרת קורל. צלחות אלו הן צלחות אוכל קלות ודקות במיוחד אך למרות זאת הם ידועים בעמידותם הגבוהה גם בפני מצבי שבירה והתנפצות כאשר הן נופלות בטעות משולחן האוכל על משטח הריצוף.

צלחות קורנינג מסוג קורל זכו לכינוי: הצלחות החזקות ביותר בעולם וזאת לנוכח עמידותם בפני מצבי נפילה שונים. היתרון המובהק של הצלחת אומנם טמון בעמידותה הגבוהה למצבי נפילה אך היא מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות נוספים הכוללים בין היתר: עמידות גבוהה גם בפני שריטות ולכלוך נוקשה שלעיתים נדבק לדופן צלחות האוכל ועל מנת להסירו תדרשו לשפשף הרבה...

יתרון נוסף של צלחות הקורנינג טמון בעבודה שמדובר בצלחות אוכל דקורטיביות המוצעות לכן בסדרות שונות, כאשר כל סדרה כוללת בתוכה מגוון רחב של עיצובים. מחיר צלחות הקורנינג אומנם גבוה בהשוואה לצלחות אחרות פשוטות יותר אך היתרונות הרבים הנלווים לכל צלחת אוכל שווים כל שקל אותו תשקיעו בסט צלחות קורנינג מכל דגם וסוג.

לסיכום, צלחות קורנינג הן הצלחות החזקות, העמידות והיפות ביותר אותן תוכלו לרכוש כיום. צלחות אלו מגיעות בסדרות שונות המשלבות בתוכן עיצובים שונים היכולים להתאים לכל מטרת אירוח נדרשת. צלחות הקורנינג ישדרגו כל מערכת אוכל במטבחכם הביתי ובכל פעם שתשטפו את הצלחות תוכלו ליהנות מצלחת בעלת מראה מחודש ומבריק.


בפוסט זה ישנן 403 מילים.
פורסם בתאריך: