למי מתאים ניתוח מתיחת בטן?


 האם הניתוח יועיל? האם הוא מתאים למצב שלי? מהי התועלת של הניתוח? תשובות לשאלות אלו ונוספות במאמר שלפניכם.

אחד מהניתוחים הפלסטיים הפופולאריים הינו תיקון של בטן צנוחה. מדובר בניתוח פשוט יחסית שגם תקופת ההחלמה שלו אינה מן הממושכות. פונים לבצע אותו כאשר עור הבטן נעשה דליל ונפול. תופעה זו מתרחשת לאחר לידה או לאחר ירידה דרסטית במשקל הגוף. ואכן אנשים לאחר דיאטה משמעותית פונים לבצע ניתוח כזה. אמנם הניתוח מיועד עבור מקרים אלו, אבל לא בכל מקרה יומלץ על ביצוע ניתוח. למעשה אם אדם מעוניין לעבור ניתוח מתיחת בטן או שהוא שוקל אפשרות כזו מומלץ לפנות אל מומחה בתחום הטיפולים האסתטיים. הוא קובע על פי מראה עיניו את רמת הצניחה של הבטן ומכוון לגבי טיפול מתאים.


למי מתאים ניתוח מתיחת בטן?
למי מתאים ניתוח מתיחת בטן?

יש מספר נקודות חשובות שיש לתת עליהם את הדעת לפני שמקדמים את התהליך:

  • הניתוח מתאים במיוחד למי שנמצא במקום יציב מבחינת המשקל שלו. כלומר לאחר סיום הדיאטה והגעה למשקל היעד הרצוי. ניתוח זה נועד להסיר עודפי עור ושומן שנותרו באזור הבטן.
  • פעולה כירורגית זו אפשרות ששומרים אותה לאופציה אחרונה. מה זה אומר? שלפני שאתם רצים לקדם ניתוח יש לתור אחר פתרונות אחרים וזמינים יותר. כאלו שכוללים פחות התערבויות וסיכונים שכרוכים בכל ניתוח שהוא.
  • ניתן להשיג תוצאה נהדרת באמצעות פעילות גופנית. כמובן שחשוב להתאים את הפעילות הספורטיבית באופן אישי כי להצליח להשיג את התוצאות המקוות של מתיחת הבטן. יש מטופלות שהצליחו להשיג תוצאות נהדרות בלי לבצע פעולה פולשנית מורכבת.
  • במהלך הניתוח מהדקים את שרירי הבטן ומותחים את מעטפת העור שנמצאת מעל השרירים. באמצעות פעולות אלו מצליחים לשוות לבטן מראה חלק ומתוח.
  • ניתוח זה מתבצע כמובן בהרדמה כללית. במהלך הניתוח מבצע המנתח מספר פעולות שנועדו למתוח את מעטפת הבטן תוך מטרה ברורה להשיג מראה חלק.
  • תחילת הטיפול הינה ציור כאשר המטופלת עומדת. מסמנים את האזורים בהם קיימים ריכוזי שומן. במהלך ניתוח כזה יבוצע במקרים רבים גם תהליך של שאיבת שומן. כך מתפטרים מעודפי שומן ומותחים את הבטן בצורה אסתטית. התוצאה הינה מראה חלק ויפה הרבה יותר.
  • הניתוח יתמשך בין שעתיים לשלוש. לאחר סיום הטיפול יאושפז המטופל למשך כעשרים וארבע שעות. כמובן שבהתאם למורכבות הניתוח יקבע משך האשפוז.
  • היות ומדובר בניתוח שהתוצאות שלו נהדרות ומטופלות רבות בוחרות לבצע אותו, גם קופות החולים מכירות בו ואף משתתפות בהוצאות הניתוח. זה אומר שלפני שמחילים לקם את התהליך חשוב לברר בקופה בה מבוטחים באשר להשתתפות בטיפול.
  • בכל מה שקשור לפעילות רפואית פולשנית חובה לוודא שפונים על גורם טיפולי מקצועי שיש לו יכולת ומיומנויות לספק מענה מושלם.

טיפול יעיל שמשיג תוצאות מעולות!


בפוסט זה ישנן 432 מילים.
פורסם בתאריך: