מטבחים כפריים - יתרונות הבנייה בנגריה


האהבה למטבחים כפריים אינה נגמרת לעולם, אלא רק מתעדנת ומתחדשת בחידושים של עבודות עץ יצירתיות יותר שלכולן מאפיין אחד ברור – הן נעשות בנגריה איכותית של בעלי מקצוע רבי ניסיון ואהבה לעץ, בעבודת יד מעולה ובחומרים טבעיים בלבד. יש משהו שונה לגמרי בעבודת נגריה של מטבחים כפריים, מאשר מטבחים שמכונים כאלה ונעשים בצורה סדרתית וללא התאמה אישית ותכנון מדוקדק. גם מטבחים שנעשים בדרך ייצור המוני הם יפים, ללא ספק, במיוחד אם מקפידים על חומר טבעי ככל האפשר.

אבל כאשר לוקחים מידות וכאשר מייצרים מטבחים כפריים בהתאמה אישית או לפי סוג מטבח מבוקש זה פשוט נראה אחרת. רואים שזה נעשה במיוחד למשפחה שגרה שם גם משום שלעתים המידות אינן סטנדרטיות והן מותאמות לאנשים גבוהים במיוחד, לדוגמה, או כאלה שיבקשו משטחי עבודה גדולים או קטנים לפי העדפותיהם.


מטבחים כפריים - יתרונות הבנייה בנגריה
מטבחים כפריים - יתרונות הבנייה בנגריה

מטבח כפרי מעץ מותאם לטעם שלכם

במקומות שבהם מטבחים כפריים נעשים לפי התאמה אישית ובנייה בנגריה, תוכלו למצוא בדרך כלל גם מגוון הרבה יותר גדול ומעניין של חומרים. זה יכול להיות עץ מסוגים שונים שבדרך כלל אינו מתאים לייצור סדרתי או למטבחים שמציעים בעיצוב שתואם כל סגנון, או שמדובר בעיצוב שהוא סטנדרטי יותר ואינו מיוחד באמת. נגריה שעובדת לפי מידות המטבח שלכם עובדת גם לפי אורח החיים שלכם, ולכן עבודות העץ המיוחדות שנעשות רק לכם הן חד פעמיות. זהו גם הבונוס הנהדר שמתקבל כתוצאה ממטבח כפרי שאתם הזמנתם אותו מבעל מלאכה שהוא אמן בתחומו. אין עוד כזה ולא יהיה גם משום שהבית שלכם בעל מידות ואורח חיים משלו. אם מחליטים היכן יוצב כל אלמנט במטבח ולמה.

עיצוב מטבחים כפריים בנגריה מיוחדת

יש התרגשות גדולה שמתלווה למטבחים הכפריים האלה שהזמנתם במיוחד, שיש בהם גם רומנטיקה גדולה ואהדה לסגנון החיים של פעם שמכבדים אותו עדיין בימינו. מטבח כפרי, כידוע, משמר את הסגנון של פעם. העדכונים שלו הם כאלה רק כדי להוסיף ולשדרג אבל מבלי להפר את הקו העיצובי השולט שהוא עץ טבעי שמנגרים בעבודת יד. בין אם מלוטש ומהוקצע ובין אם פחות, זהו סימן ההיכר שלו שאי אפשר לשחזר במכונות של ייצור המוני, אלא ללוות כל עץ לפי המראה הטבעי שלו ולהוציא ממנו את המיטב. הרי בדיוק בגלל זה עובדים עם עץ, משום שלכל לוח ולכל חלק יש יתרונות שרק נגר מיומן יודע להוציא החוצה ולנצל את המראה הטבעי במיטבו.


בפוסט זה ישנן 391 מילים.
פורסם בתאריך: