מיטב הטכניקות לשיפור המראה שלך


המראה שלך הינו חלק מהותי מהחיים ומהזהות העצמית שלך. לא פלא שכל פגם מטריד ומהווה גורם מפריע. יש דרכים לתקן!

ארגז הכלים של המטפלות הקוסמטיות הינו עשיר ומציע מבחר פתרונות. אם גם את מחפשת פתרון לפגם מסוים, אם את רוצה להראות הרבה יותר טוב – יש בהחלט דרכים לעשות זאת. תחום הרפואה האסתטית מציע מגוון עצום של פתרונות ושיטות שונות לשיפור המראה שלך. כך תוכלי גם את לשנות לטובה את המראה ולהראות הרבה יותר טוב.

טכניקות לטיפולים אסתטיים

עיבוי שפתיים – כל אחת יודעת שהשפתיים שלה הן חלק משמעותי מאוד במראה שלה. מסיבה זו אנחנו טורחות וצובעות את השפתיים באודם איכותי בגוונים מחמיאים. הבעיה מתחילה כאשר השפתיים מאבדות את היופי הטבעי שלהם וגם ליפסטיק איכותי לא מצליח לתת להם את המראה החינני והרצוי. כאשר את מגלה שאת לא מרוצה מתוצאת האיפור והשפתיים שלך לא יפות מספיק זה הזמן לחשוב על טיפול של עיבוי שפתיים. מדובר על טיפול אסתטי שנועד להחיות את המראה שלך ולעשות את השפתיים שלך לנאות ומחמיאות. הטיפול עשוי להתאים לכל אחת. כדי לבצע את הטיפול חשוב לפגוש מטפלת מקצועית שתבדוק את מצב השפתיים ותכוון לקבלת ההחלטה הנכונה לטיפול היעיל.

מילוי קמטים – קמטי ההבעה מקלקלים את המצב רוח לנשים רבות. הן עדיין צעירות מאוד וחשוב להן להראות נהדר, אבל קמטוטים מתחילים להופיע לצד העיניים, על המצח וגם על הלחיים. בעידן שלנו כל אחת רוצה להראות צעירה גם אם היא מעט מתבגרת. מסיבה זו תפנינה נשים רבות לבצע טיפול של מילוי קמטים. טיפולים אלו ייעשו מתוך מטרה למלא את השטחים שמתדלדלים וכתוצאה מכך נראים נפולים. המילוי אכן ישפר את המראה ויספק תוצאה נפלאה. את המילוי תבצע אשת מקצוע מתחום הרפואה האסתטית. וניתן לבצע אותה בשתי שיטות.


מיטב הטכניקות לשיפור המראה שלך
מיטב הטכניקות לשיפור המראה שלך

 

שיטה ראשונה – הזרקות בוטוקס

שיטה זו הינה שיטה מומלצת שאכן מביאה תוצאות נהדרות. באמצעות מכשור מיוחד מזריקים את הבוטוקס לשכבה התת עורית. הבוטוקס מוחדר לשכבה המתאימה וממלא את השטח החסר. כך נמתח העור והקמטוטים נעלמים.

שיטה נוספת הינה החדרת חומצה הילוארונית. חומצה זו מביאה עמה אפקט של מילוי. החומצה מתאימה לשימוש זה ומשיגה תוצאות לטווח זמן מסוים. לאחר שהאפקט נעלם ניתן לחזור על הטיפול ללא כל חשש.

כמובן שלפני כל ביצוע טיפול יש לשוחח עם איש מקצוע מיומן בתחום אסתטיקה כללית. הוא יבחן את מצב הפנים ויקבע מהו הטיפול המתאים שיוכל להועיל למצב המסוים. כמו כן יש לציין כי תהליך טיפולי יכלול בחינת המצב הנוכחי של הפנים והגדרת הציפיות. כאשר ניתן לצפות מה תהיינה התוצאות והאם הן אכן רצויות ומתאימות למטופלת.

פנייה אל מטפל מקצועי תוביל אתכם לקראת ביצוע טיפול יעיל ומוצלח!

 

 

 


בפוסט זה ישנן 444 מילים.
פורסם בתאריך: