מלון בוטיק באזור השרון


כאשר רוצים לחגוג ולהתפנק עם בן הזוג, כאשר רוצים להפתיע את בת הזוג לכבוד יום הולדת ואפילו כאשר מחפשים מקום שמתאים לאירועים משפחתיים או עסקיים, מלון בוטיק באזור השרון יכול להיות בחירה מצוינת. בזכות מיקום נוח, בזכות עיצוב מיוחד ואווירה קסומה, בזכות שירות עם ערך מוסף – זו יכולה להיות חוויה מושלמת.

מלון בעיצוב מיוחד

יש לא מעט מלונות באזור השרון, אך לא כל אחד מהם יכול להתהדר בתואר "מלון בוטיק". מלונות בוטיק באזור השרון יאופיינו ראשית לכל בעיצוב מיוחד, בקווים קלאסיים ובדרך כלל גם במגע שיקי בסגנון וינטג'. המלונות הנבחרים והמושקעים יהיו כאלה שעוצבו בסיוע אדריכל שמעניק להם את הטאץ' המיוחד, השונה כל כך מזה של מלונות הרשת ההמוניים. לעיתים, מלונות הבוטיק יהיו פרי יוזמה אישית או מקומית, ולעיתים יהיה זה מקום השייך לרשת אך ממותג באופן נפרד ומבודל, עם ייחוד מעניין ומקורי.

העיצוב המושקע של בית המלון צריך להיראות היטב לכל מי שמתקרב אל המלון מבחוץ, אך גם לכל מי שנכנס אל הלובי ולכל מי שמעיף מבט בחדרים השונים. חלק ממלונות הבוטיק יהיו קטנים יחסית, אך גם בהם העיצוב צריך להיות מיוחד ושונה – לא המוני וגם לא מתנשא.


מלון בוטיק באזור השרון
מלון בוטיק באזור השרון

מלון באווירה קסומה

מלבד עיצוב מיוחד, מלון בוטיק באזור השרון יאופיין באווירה קסומה. גם אם מדובר במלון השוכן בסביבה אורבנית וגם אם מדובר בכזה הטובל בירק מסביב, האווירה תהיה שקטה, נעימה וכמובן – גם מסבירת פנים. משום כך, חוויית האירוח מתאימה לכל מי שרוצה להתנתק מהמולת היום יום, לכל מי שרוצה אווירה המזכירה את חו"ל, לכל מי שאינו אוהב אווירה של ילדים מתרוצצים ורעש במהלך היום ולעיתים גם לתוך הלילה.

שירות מוקפד וערך מוסף

במלונות בוטיק באזור השרון ניתן למצוא שירות מוקפד והיבטים רבים של ערך מוסף. אם מדובר במלון שכולל מסעדה, הרי שיהיה מדובר במסעדה קטנה ואינטימית, עם מנות נבחרות ועם שירות מעולה. גם עובדי התחזוקה, עובדי דלפק הקבלה ושאר נותני השירותים מחויבים לשירות מצוין, באדיבות ובנועם.

מלונות בוטיק רבים מאזור השרון מגיעים להסדרים עם מוסדות, עם בתי תרבות, עם מסעדות ועם גלריות. במלונות בוטיק רבים ניתן למצוא מרפסות שיזוף, לובי מסביר פנים עם מוזיקה וגם טלוויזיה רב ערוצית בחדרים. אנשי השירות והקבלה ישמחו לספק לאורחים מענה גם לבקשות מיוחדות, ולכן אין זה פלא שרבים מהאורחים חוזרים על החוויה ואל המלון יותר מפעם אחת.


בפוסט זה ישנן 393 מילים.
פורסם בתאריך: