מנעולן בתל אביב והסביבה


אין כמעט משפחה בישראל שלא מחזיקה לפחות ברכב אחד. הרכב משמש אותנו להגעה מנקודה א׳ ל- ב׳, מהבית לעבודה וחזרה, להסעת הילדים למסגרות החינוכיות, לחוגים, לביצוע סידורים וכמובן גם לטיולים ובילויים. קיימים סיפורים רבים על הורים שנוסעים עם הילדים שלהם ברכב ובשנייה אחת של חוסר תשומת לב, הילד משחק עם מפתחות הרכב וננעל בתוכו. המפתח הרזרבי לרוב לא נמצא איתנו ברכב ולכן אין ספק כי מדובר בסיטואציה מלחיצה מאוד שפעמים רבות גם מלווה בפאניקה, דמעות ואיבוד עשתונות. כמובן שאנו מקווים שאותו מקרה עליו שמעתם לא יתרחש לכם אך החיים אינם צפויים ולכן אם בכל זאת משהו כזה קרה, חשוב שתדעו כיצד לפעול.

 

 אז אחרי שהתעשתנו מהפאניקה והלחץ די במהרה אנו מבינים את המצב ומודעים לכך שעלינו לפעול כמה שיותר מהר. המחשבה הראשונה שעולה במוחנו היא כמובן לשבור את זכוכית החלון אך העובדה שהדבר עלול לפגוע באוצר היקר שלנו שלא לדבר על הזמן שאנו מבזבזים מורידה אותנו מהרעיון. אז לפני שאתם מתחילים לנסות לפרוץ את המנעול ולגרום לנזק בלתי הפיך למנגנון הנעילה של הרכב פנו אל מנעולן מוסמך הפועל באזור תל אביב ההמלצה הינה לבחור באיש מקצוע כמו מנעולן שהוא גם פורץ רכבים.


מנעולן בתל אביב והסביבה
מנעולן בתל אביב והסביבה

מנעולן ופורץ רכבים בתל אביב - אפקט המהירות

בשונה מבחירת מנעולן בתל אביב שמחליף צילינדר, מנעול או מתקן את התקלה בדלת, כאן הניסיון הספציפי לגבי פריצת רכבים קריטי יותר מתמיד. קריטריון הזמינות קריטי גם הוא שכן מנעולן מנוסה יוכל לפרוץ את דלת הרכב בזמן שלא עולה על 20 דקות. ברוב המקרים בהם ילדים או אנשים ננעלים בתוך או מחוץ לרכב לא נגרם נזק לדלת או למנגנון כך שתוכלו להמשיך לנעול את הרכב ממש כמו שעשיתם לפני המקרה. 

 

איך תדעו שמדובר במנעולן רכב?

חשוב מאוד לבקש מהמנעולן אותו בחרתם רישיון מקצועי שמסמיך אותו לבצע פעולות פריצה. בנוסף, יש לוודא שאתם מקבלים בסוף הפריצה חשבונית ופרטים ליצירת קשר למקרה שתצטרכו בהמשך לבדוק דבר מה.

 

טיפים למניעת פריצת רכבים

כמנעולן בתל אביב והסביבה יצא לי להיחשף ללא מעט מקרים של פריצות רכבים בתל אביב כתוצאה מהשארת חפצים יקרי ערך כמו סמארטפונים, מחשבים, ארנקים ועוד. במידה ואין לכם ברירה ואתם צריכים להשאיר חלק מהחפצים שלכם ברכב, מומלץ לכסותם או להעבירם לתא המטען ולצמצם ככל האפשר את רמת החשיפה שלהם.  כמובן שעדיף להימנע מהשארת חפצים שכאלה וכך תפחיתו בעשרות אחוזים את הסיכוי לפריצה. בנוסף, אין להשאיר את מפתחות הרכב במקומות נגישים שכן תהליכי שיכפול נעשים היום על ידי נוכלים בשניות בלבד. במידה ובכל זאת אתם נמצאים בסיטואציה בה פרצו לכם לרכב יש לבחור מנעולן בתל אביב המתמחה בביצוע פריצת רכבים זאת בכדי שניתן יהיה לבצע תיקון מהיר של המנעול ולהמשיך בנסיעה.


בפוסט זה ישנן 447 מילים.
פורסם בתאריך: