ניקיון משרדים אחרי שיפוץ


אחרי שנים של התעסקות בתחום, חברת אולטרה קלין מציגה לכם את כל מה שצריך לדעת אודות ניקיון משרדים אחרי שיפוץ.

 

יש סיבה לכך שלא כל חברות הניקיון מתעסקות בניקיון משרדים לאחר שיפוץ או שהתעריף גבוה יותר מניקיון רגיל. בניגוד לניקיון רגיל, המתמקד בעיקר בשטיפת רצפות, ניגוב אבק ופינוי אשפה, ניקיון לאחר שיפוץ נחשב למורכב יותר.

מהי המורכבות הגדולה בניקיון לאחר שיפוץ?

במסגרת שיפוצים יש לפעמים הרס של קירות, בנייה בגבס, צביעה, הדבקת קרמיקה, גרירת רהיטים כבדים, שימוש בחומרים תעשייתיים המשאירים סימנים והצטברות גדולה של פסולת ואבק. המציאות יכולה להיות עגומה יותר אם השיפוץ בוצע בצורה רשלנית וללא דאגה לביצוע עבודה נקייה ומסודרת. במקרה כזה, ניקיון רגיל אינו מספיק כדי להתמודד עם הכמויות הגדולות של הלכלוך וגם לא יעיל במקרים של כתמים עיקשים או שאריות דבק וצבע, ולכן יש צורך בשירות ניקיון משרדים אחרי שיפוץ עם חברת ניקיון מקצועית.

 

בנוסף, את חומרי הניקוי החזקים, היכולים לסייע בהסרת כתמים עיקשים, סימני הדבקה והברקה, אי אפשר למצוא בחנויות הרגילות ויש צורך גם במכשירים טכנולוגיים מתקדמים שלא כל חברת ניקיון מחזיקה ובטח לא עובד ניקיון עצמאי. מכשירים אלו כוללים ניקוי חלונות בקיטור, שואבי אבק חזקים, מכונות פוליש וכמובן אמצעים לפינוי פסולת וכמות גדולה של חומרי ניקוי יעילים, מטליות וסמרטוטים.

 

כמו כן, חברת הניקיון צריכה להבין שהדבר היחיד המפריע כרגע לפתיחת העסק, זה הניקיון ובכל יום שעובר העסק מפסיד כסף בשל חוסר פעילות. לכן מלבד רמת הניקיון והביצוע היסודי, באולטרה קלין מבינים שחשוב לבצע את המשימה במהירות כדי לאפשר חזרה לשגרה חלקה ככל האפשר.


ניקיון משרדים אחרי שיפוץ
ניקיון משרדים אחרי שיפוץ

אלו יתרונות נוספים יש לשירותי הניקיון של אולטרה קלין?

לאחר שנים רבות של עבודה בתחום ומתן שירותי ניקיון למשרדים ומבנים, חברה זו רכשה מוניטין בתחום והיא מומלצת כאשר יש צורך בניקיון יסודי ומותאם לאחר תום תקופת שיפוצים. בין היתר החברה מבצעת: התמודדות עם כמויות אבק גדולות, פסולת וסיבי עץ דוקרניים, הסרת דבק קרמיקה ושאריות צבע, ניקוי חלונות בגובה והברקת הרצפות. החברה תשלח כוח אדם מספק לביצוע המשימה, הן מבחינת מספר עובדי הניקיון והן מבחינת ההכשרה והניסיון שלהם במשימות מסוג זה. לניקיון עצמו העובדים יגיעו מצוידים בחומרי הניקוי והמכשור המתקדמים ביותר, ויעבדו במרץ וביעילות רבה.

 

נקודה חשובה נוספת שלא תמיד נותנים עליה את הדעת, היא כאשר מדובר בשיפוץ חלקי במשרד. בדרך כלל בשיפוצים נרחבים המשרד מפונה לחלוטין, אולם בשיפוץ חלקי יכולים להישאר רהיטים, מוצרי חשמל ודברים נוספים. במהלך הניקיון לאחר השיפוץ חשוב מאד לבצע את הפעולות השונות בעדינות ובזהירות כדי לא לשרוט רהיטים או להזיק למוצרי החשמל ושאר תכולת המשרד, וזוהי גם מומחיות נרכשת.

 

מלבד שירותי ניקיון לאחר שיפוץ, חברת אולטרה קלין מספקים גם שירותי ניקיון ותחזוקה שוטפים למשרדים ושירותי אחזקת מבנים. לפרטים נוספים, ניתן להיכנס לאתר החברה ולקרוא מידע אודות תחומי השירות השונים.


בפוסט זה ישנן 461 מילים.
פורסם בתאריך: