שמלות כלה צנועות – הטרנד הלוהט בעולם החתונות


אם בעבר שמלות כלה צנועות היו שייכות למגזר הדתי והחרדי בלבד, הרי שהיום ניתן לראות יותר ויותר כלות מכל המגזרים, אשר בוחרות ללבוש דווקא שמלות כלה צנועות ביום החתונה שלהן ולאו דווקא שמלות חושפניות ושקופות. הביקוש עבור שמלות כלה צנועות הולך וגדל מיום ליום, וכך גם ההיצע. אם בעבר, בכדי למצוא שמלת כלה צנועה הכלה היתה צריכה לחפש לאורך זמן רב או לתפור שמלה במיוחד ליום החתונה, היום כבר ניתן למצוא חנויות עיצוב שמלות כלה רבות אשר בהן כחלק מהקולקציה ניתן למצוא שמלות כלה צנועות במראה מרשים ומיוחד מאוד.

מגוון רחב של עיצובים אופנתיים

בעבר, הביקוש לשמלות כלה צנועות היה נמוך כל כך בעיקר בגלל המראה שלהן. שמלות כלה צנועות היו מעוצבות בצורה מיושנת, עמוסות בבדים וכבדות מאוד. בנוסף, כלות רבות היו לוקחות שמלות שאינן צנועות ופשוט תופרות תוספת בד בכדי לסגור את האזורים החשופים ולהפוך את השמלה לצנועה, מה שהיה גורע מהמראה של השמלה ומעניק לה מראה מיושן, עמוס ופחות אטרקטיבי.

לעומת זאת, היום ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובי שמלות כלה אשר תכנון גזרת השמלה מלכתחילה נועד לשמלת כלה צנועה. מעצבת השמלה שרטטה כבר מההתחלה שמלה צנועה, בחרה את הבדים הנכונים עבורה ויצרה התאמות אשר הופכות את השמלה למרשימה ולמיוחדת מאוד מבלי שהכלה תצטרך לבצע שינויים או תיקונים בכדי ליהנות משמלה צנועה. שמלות אלו הינן מרשימות וקלאסיות מאוד, ולכן גם כלות שאינן מקפידות על צניעות בחיי היומיום בוחרות דווקא בהן בכדי להיראות מרשימות ומיוחדות יותר ביום החתונה שלהן.


שמלות כלה צנועות – הטרנד הלוהט בעולם החתונות
שמלות כלה צנועות – הטרנד הלוהט בעולם החתונות

להיראות שונה מכל השאר

אחת השאיפות הגדולות ביותר של כל כלה היא להיראות שונה מכל שאר הכלות, ליצור מראה יוצא דופן, מרשים ומיוחד אשר יגרום לאורחים בחתונה, וכמובן – לבעלה, לזכור את אותו מראה קסום למשך שנים רבות. לכן, בעידן בו כלות רבות מתהדרות בשמלות חשופות ובבדים שקופים, שמלות כלה צנועות יכולות להעניק לכלה מראה הרבה יותר מיוחד והרבה יותר מרשים ולהפוך אותה לכלה ייחודית, כזו שלא תראו כל יום.

מחירים שאינם גבוהים במיוחד

בניגוד לדעה הרווחת בקרב רבים, העובדה שהשמלה צנועה אינה הופכת אותה ליקרה יותר. כלות רבות סבורות כי ככל שהשמלה צנועה יותר כך דרוש יותר בד, ולכן היא תהיה יקרה יותר, אך סברה זו אינה נכונה תמיד. ישנם גורמים רבים המשפיעים על המחיר של השמלה, כמו מי המעצבים שעבדו עליה, מהו סוג הבד, האם היא כוללת אפליקציות או קישוטים יוקרתיים, האם זה עיצוב אישי או מקולקציה קיימת וכיוצא באלה. לכן, אתם יכולים למצוא טווח מחירים רחב, מהזול עד היקר גם בשמלות צנועות וגם באלו שאינן צנועות. המחיר ייקבע לא רק לפי הכמות של הבד אלא גם על פי נתונים נוספים, עליהם אתם יכולים לשלוט.


בפוסט זה ישנן 459 מילים.
פורסם בתאריך: