תקשורת מגויסת בצו 8

התקשורת הישראלית השמאלנית גויסה בצו 8 לקמפיין נגד ראש הממשלה  והימין כולו. מבוקר עד ערב נראה סקרים מופרכים כמו הסקר שנותן ללבני והרצוג ביחד 24 מנדטים. לעולם לא אבין איך 4 (במקרה הטוב) ועוד 13 הופכים לפתע להיות 24. המוח הקודח של עיתונאי השמאל ימציא ספינים, טריקים ושטיקים על מנת לפגוע בסיכויי הימין להוביל את מדינת ישראל. היועץ המשפטי לממשלה שהססנותו ידועה לכל, גם הוא כבר לוקח חלק במערכת הבחירות ומסביר כי ציפי לבני היתה שומרת הסף של הדמוקרטיה הישראלית. היא שומרת סף בדיוק כמו ראשי השב"כ שהשתתפו בעצרות של השמאל כולל השמאל הרדיקלי.

ערוץ 2 על פרשניו הבכירים שאת אחד מהם אני מכיר, כולל את דעותיו, עוד מימי לימודנו המשותפים באוניברסיטה, יסביר בלהט שנתניהו הרס את היחסים עם ארצות הברית ושבנט והימין מובילים למלחמה. כל בר דעת כבר מבין מה אובמה רצה לעולל למדינת ישראל ונכשל. קרן נויבך כל בוקר תספר לנו כמה קשה במדינת ישראל, אין עבודה, אין אוכל, חולים שוכבים ברחובות. דכאון טוטלי. מה לעשות שלרוב אזרחי ישראל טוב ומי שלא טוב לו כבר בחר את ברלין כי שם המילקי יותר זול ואפשר למצוא בן/בת זוג מקומיים בקלות.

אז הצעתי לכם ללמוד לקרוא עיתונים. לדעת מתי מדובר בתעמולה ומתי מדובר במידע. והעיקר להאמין שהציונות הרוממה טרם סיימה את תפקידה, ירושלים מאוחדת שלנו לתמיד ודין בית אל כדין תל אביב, כי מי שלא יהיה בבית אל גם לא ישב בבתי הקפה של הנמל הישן בתל אביב.

Leave a Reply


שש × 7 =