ישראל ביתנו- האם תסביך רדיפה?

אביגדור ליברמן טוען שמחפשים את ישראל ביתנו לפני כל מערכת בחירות. אם כך, מזלה של החברה הישראלית שהקדימו את הבחירות כך שניתן היה לחשוף את מה שנראה על פניו כאחת מפרשיות השחיתות הרחבות והמקיפות ביותר בתולדות מדינת ישראל. מתוך הניסיון בחקירות שחיתות, כשמערכת אכיפת החוק מפרסמת דבר קיומה של חקירה הרי ההסתעפות היא בלתי נמנעת. עם כל הזהירות הנדרשת וההכרה בחזקת החפות, סביר להניח שעוד צפויות לנו הפתעות. תמיד יודעים כיצד מתחילה חקירת שחיתות אף פעם לא יודעים כיצד ומתי היא מסתיימת.

 

לצערי יש במדינת ישראל אזרחים רבים, רבים מדי עדיין חיים את ההוויה הגלותית שביסודה תסביך רדיפה. אפשר להתחלחל כאשר מתפרסמים סקרים, אמתיים או מוזמנים, לפיהם אזרחים יצביעו לישראל ביתנו, למרות הגילויים האחרונים משום שמדובר במפלגה נרדפת. אני מציע לאותם אזרחים להתעורר ולהפנים שהכלות הסתיימה  ואנו חיים במדינה דמוקרטית נאורה. מדהים לחשוב ששום דבר לא השתנה מאז שמפלגת ש"ס גם היא פצחה במחול סביב ההצהרה הכוזבת "הוא זכאי, הוא זכאי".

 

לאחר פסק הדין בענין אולמרט והכנופיה ולשמע  הקלטות סביבי פרשיותיו  רוב אזרחי ישראל כבר מבינים את הסכנה שבשחיתות השלטונית שחיתות שהיא מתכון להרס המדינה. אם האזרחים לא יתנו ביטוי לסלידתם שהמושחתים, ויצביעו למפלגות שבכיריהן ישבו בבתי הכלא או  עסוקים עד צואר בחקירות משטרה, לא יתקיים במדינת ישראל התיקון הנדרש. זכרו היטב שהנבחר לא יכול להיות יותר מושחת מאלה שבחרו בו.  תיקון הכרחי ויפה שעה אחת קודם.

Leave a Reply


− שש = 0