ממדינת סף גרעינית לסף מדינה

את אשר יגורנו והזהרנו מפניו – בא. הנשיא אובמה החליט בכל מחיר, להצדיק את פרס נובל לשלום ההזוי ביותר בהיסטוריה שניתן לו  בשנת 2009 עוד בטרם עשה דבר וחצי דבר לקידום פתרונות דיפלומטיים ושלום. גרמניה, צרפת ורוסיה, הצטרפו לארצות הברית מסיבות כלכליות, ומכרו בנזיד גונדי  את ישראל, סעודיה , מדינות המפרץ תוך הפקרת  המזרח התיכון להמשך מרחץ דמים אכזר. מה שקורה בשנים האחרונות בסוריה הוא רק פרומו לטירוף המערכות שיתרחב בחסות הטרור האירני. דמי חפים מפשע יזעקו מהאדמה ויצביעו אל אובמה ושותפיו הציניים באירופה כאחראים לגורלם. בהנהגת הנשיא אובמה המערב הפך להיות מטוס זעיר ללא טייס.

כמו פעמים רבות בעבר יהודים ניצבים מעבר אחד של הנהר והעולם מהעבר השני. אלפיים שנה היינו למרמס, איש לא ספר אותנו. כידוני הנוצרים וחרבות המוסלמים, הפכו את אירופה לבית עלמין יהודי  ענק,  שדרת חסידי אומות העולם ביד ושם קטנה להפליא. שרדנו במחיר כבד נגד כל הסיכויים.

להבדיל מימי חרפת הגלות, יש ליהודים  מדינה  עצמאית, נחושה  שלה צבא חזק בקנה מידה של מעצמה. שום כוח בעולם לא יאיים עוד על קיומה של ישראל כמדינת הלאום החופשית של העם היהודי. אלפיים שנה חיכינו והתפללנו לעצמאות ומשהגשמנו אותה לא נוותר עליה. למדינת ישראל יש יכולת להתמודד עם הגרעין האירני. מי שזיהה את הסכנה ידע גם להכין את התשתית להתמודדות ברגע האמת. כדאי מאד לאירנים, לטובתם, שהרגע הזה לא יגיע.

מנהיגים באירופה הרופסת משוכנעים שאירן היא בעיקר בעיה של ישראל. חיש מהר הם יגלו שאירן היא גם הבעיה שלהם. בעיקר משום שאירופה איבדה את החיוניות הקיומית שלה.

הנביא ירמיהו  מנבא "ואני הנה נתתיך היום לעיר מבצר ולעמוד ברזל ולחומות נחושת על כל הארץ". ישראל תדע להתמודד עם כל אתגר קיומי וכל זאת בתנאי אחד – אחדות פנימית בתוכנו. אם נשכיל בימים שכאלה להתעלות מעל שיקולי יום קטנות ולהתייצב מול מדינות העולם להסביר ולשכנע בסכנות שבהסכם הכניעה. אם המערכה ההסברתית תיכשל, ישראל מאוחדת תדע להתמודד עם האתגר הגרעיני האירני בדרכים אחרות. ימים יגידו אם אירן

Leave a Reply


9 − = חמש