בילויים מומלצים להורים וילדים

בילויים מומלצים להורים וילדים

אם אתם רוצים לצאת לבלות עם הילדים ונראה לכם כי כל הצעה שתציעו תתקבל באדישות חשוב שתדעו כי עדיין ישנם כמה וכמה מקומות בילוי שמתאימים לבילוי של ילדים והורים. כיום הילדים שלנו מחפשים כל הזמן אחר ריגושים חדשים. אבל כיצד אפשר באמת להפתיע את הילדים עם בילוי מקורי? הנה 4 הצעות מעולות:

חדרי בריחהחדר בריחה  הפך עבור רבים להרפתקה בלתי נגמרת, בעוד שכיום יותר ויותר אנשים מנסים חדרי בריחה מסוגים שונים. החוויה שהגיעה אלינו מאירופה וכבשה את כל העולם! כוללת מגוון חדרי בריחה בקונספטים שונים כמו: סרט אקשן של ממש בזמן שהם הגיבורים שצריכים להציל את העולם, ישנם מגוון חדרי בריחה מסוגים שונים כמו חדרי פיראטים, בילוש, חדרי מוסד, סרטי אימה, שודדי התיבה האבודה, בעוד שאתם יכולים לבחור עבור הילדים שלכם חדר מושלם בו תעבירו עמם שעה כיפית במיוחד!

מציאות מדומה – חוויה נוספת שניתן לחוות עם כל המשפחה, היא חווית מציאות המדומה. גם חוויה זאת מצטרפת לכיף של חדרי בריחה, תוך שכיום באמצעות משקפי מציאות מדומה וחללים מקצועיים: יכולים הילדים להרגיש ממש כמו גיבורים בסרט מתח, פעולה, פנטזיה ועוד. חללים של מציאות מדומה ישנן בכל הארץ, ולכם רק נותר לבחור את זה שמתאים לכם ולילדים שלכם מכל!

מסע בשמי הארץ – אם אתם רוצים לחוות אטרקציה של ממש, תוכלו לצאת עם הילדים שלכם אל מסע בכדור פורח בשמי הארץ. בישראל ישנן כמה וכה חברות המציעות מסע בכדורים פורחים שבו אפשר לצפות על הנופים היפים של ארץ ישראל והכל בתוך כדור פורח נעים, מאובזר וכיפי במיוחד. אל מסעות מסוג זה יכולות להצטרף משפחות וליהנות מארוחת בוקר ופיקניק נפלא בחיק הטבע.

שייט בים התיכון – אם אתם רוצים להרגיש את הים הגדול, תמיד תוכלו לצאת אל שייט בים התיכון. מהמרינה בהרצליה, מחיפה ואפילו מאילת! יוצאות בכל יום הפלגות כיפיות שמתאימות לכל המשפחה, עם מוזיקה נעימה, כיבוד קל ועצירה לשחייה במי הים הנעימים. בכך הילדים שלכם וגם אתם תוכלו ליהנות מיום כיפי במיוחד.

לסיכום, אין זה משנה במה תבחרו: בחדר בריחה, במציאות מדומה, הפלגה או טיסה. מה שחשוב הוא שתעשו את מגוון הפעילויות יחדיו ותוכלו ליהנות, להתגבש ולצבור חוויות כמשפחה.