גן אירועים בשרון – כיצד עושים את הבחירה הנכונה

גן אירועים בשרון – כיצד עושים את הבחירה הנכונה

כשאנחנו מחליטים להזמין מקום בגן אירועים בשרון ובכלל, הרבה פעמים אנחנו בוחרים להתייחס לנקודות מסוימות שיכולות לעזור לנו בתהליך, נקודות שהן די ברורות מאליהן, כמו מיקום, גודל או מוניטין.

אלו בהחלט נקודות חשובות, אך יש עוד שורה של נקודות משמעותיות וחשובות שאנחנו צריכים לקחת בחשבון כשאנחנו בוחרים גן אירועים, בין אם זה לצורך חתונה, בר או בת מצווה, ימי הולדת או אפילו אירועים עסקיים.

על מנת שנוכל לבחור בצורה נכונה את הגן בו אנחנו רוצים לערוך את האירוע, זה לא מספיק אך ורק להתבונן על נקודות מסוימות ועל פיהן להחליט, אנחנו צריכים לעשות משהו מעבר וזה, למפות בצורה נכונה את סוג האירוע שאנחנו מעוניינים לערוך, סוג הקהל שאמור להגיע לאירוע, והאופן בו אנחנו רוצים לערוך את האירוע במועד בו אנחנו עורכים אותו. לאחר מכן, אנחנו יכולים לבחון נקודות שונות בתהליך הבחירה.

לפני שנתחיל במיפוי האירוע לצורך בחירת גן אירועים בשרון או בכל מקום אחר, עלינו לזכור, יש לא מעט מקומות שיכולים להתאים לנו. עם זאת מראש אנחנו יכולים להסיר מהרשימה שלנו מקומות שאינם מקבלים ביקורות טובות או מקומות אשר אינם תואמים את מה שלנו נראה כגן אירועים שיכול להתאים לאירוע שלנו באופן מובהק. לאחר מכן, אנחנו יכולים להתחיל במיפוי האירוע ובמעבר על הנקודות החשובות לבחירה.

כיצד נמפה את האירוע שלנו בצורה נכונה

נתחיל מהבסיס, מה סוג האירוע שאנחנו עורכים ומה הקונספט שאנחנו רוצים לייצר עבורו. יש הבדל בין אירוע חתונה גדול לאירוע קטן, בין חתונה לבין אירוע עסקי, בין אירוע משפחתי לאירוע חברי. ככל שנרד יותר ברזולוציה, כך נוכל למקד יותר את האירוע ואת הבחירה שלנו.

לאחר מכן, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, כמה מוזמנים אנחנו רוצים שיהיו נוכחים באירוע, באיזה גילאים. יש הבדל בין אירוע שמיועד לחבר'ה צעירים לבין חבר'ה מבוגרים, יש הבדל בין אירוע שאמור להיות אינטימי לקהל מצומצם לבין אירוע שאמור להיות לקהל גדול.

בהמשך אנחנו נחשוב על מועד האירוע, מתי אנחנו מתכוונים לערוך אותו, בקיץ, בחורף, בצהריים או בערב. יש הבדלים מבחינת הסדר של המקום, שימוש באמצעים ועבודה מול ספקים, בכל אחת מהדוגמאות.

אחרי שמיפינו את האירוע, אנחנו יכולים לעבור לנקודות הבאות, למשל, באיזה אזור אנחנו רוצים שהגן ימוקם. נכון שאנחנו מחפשים גן אירועים בשרון, אך מדובר על אזור לא קטן, אנחנו צריכים להחליט האם זה רלוונטי עבורנו המיקום בצורה ספציפית. אנחנו יכולים גם להחליט האם רלוונטי עבורנו שהגן יכלול רק שטח פתוח או גם שטח סגור, האם הוא יכלול אטרקציות כמו בריכה או אטרקציות אחרות.

באופן טבעי, ככל שאנחנו נחליט על יותר דברים שעל פיהם נבחר את הגן שלנו, יהיה לנו יותר קשה למצוא, אך אנחנו נהיה יותר שלמים עם הבחירה שלנו.