ההנחיות החשובות ביותר לצלם המגנטים

ההנחיות החשובות ביותר לצלם המגנטים

הערב הגדול כמעט כאן. אחרי חודשים של הכנות, מדידות, טעימות ושיחות טלפון אל ספקים, נדמה שהגעתם אל היישורת האחרונה. בחרתם לכם צלם מגנטים לאירוע החתונה שלכם? נפלא! אין ספק שמדובר על אטרקציה משגעת הנמצאת חביבה על כלל האורחים בכל אירוע. רגע לפני הערב הגדול, חשוב לתאם ציפיות עם כלל הספקים ולתת להם הנחיות ודגשים דרך ראות עיניכם.

 

כאשר מדובר על צלם המגנטים, מדובר על מי שעתיד לתעד אתכם ואת האורחים שלכם ביום הגדול ועל כן מונחת על כתפיו אחריות רבה. אילו הנחיות כדאי לתת לצלם על מנת להפוך את האטרקציה למוצלחת במיוחד?

 

לצלם את כל האורחים:

 

כנראה וזו ההנחייה החשובה ביותר שלכם אל צלם המגנטים. אטרקציית המגנטים היא בראש ובראשונה לאורחים שלכם. תיעוד החתונה שלכם מופקד בעיקר על צלמי הסטילס המסתובבים באירוע, אך באשר לאורחים שלכם – המזכרת שלהם מהחתונה היא המגנטים. האמת היא שמדובר על אטרקצייה נפלאה שכן היא מקפלת בתוכה גם מימד בידורי, וגם מעניקה מזכרת מהאירוע למיטב האורחים שלכם. בקשו מהצלם להענות בחיוב לכל בקשה של כל אורח, על מנת להעניק להם את החוויה הטובה ביותר.

 

לתעד את כל החלקים באירוע:

 

חלמתם תמיד על גן אירועים בתל אביב? תעדו גם אותו! לעתים בני הזוג מבקשים מצלם המגנטים להגיע רק אל החלק של רחבת ריקודים. אם כבר החלטתם ללכת על אטרקציה שכזו, כדאי לכם להזמינו כבר בשלב קבלת הפנים. הכייף הגדול הוא לתעד את כל חלקי האירוע, כך גם תפאורת המגנטים משתנה ממגנט אל מגנט. שלב קבלת הפנים לדוגמא, נערך לרוב בחלל החיצוני של מתחם האירועים. גן אירועים בתל אביב נבחר לבסוף להיות הבית המארח שלכם בתחתונה? נפלא! יהיה חבל מאד לא לתעד את האורחים גם בגן ובחלקיו החיצוניים, תחת כיפת השמיים.

 

ליצור חתימה יפה על גבי המגנט:

 

אטרקציית המגנטים מבקשת להעניק לאורחים מזכרת מהאירוע שלכם. חלק מהמזכרת טמון בחתימה שתיצרו על המגנט. כאורחים באירועים, בטח שמתם כבר לב להקדשה המופיעה על המגנט ומברכת את האורחים. תוכלו ליצור כל חתימה שתרצו – החל מברכה, ציטוט משיר או מספר, שמותיכם בצירוף תאריך או כל פורמט אחר שלדעתכם ישאיר חותם אצל האורחים. איך שלא יהיה, בעת שהמגנט ישובץ על מקרר ביתם של האורחים, בכל פעם שהם יביטו בו הם יזכרו באירוע הנפלא שלכם.

 

לשלוח את התמונות גם במייל:

 

המגנטים הם בעיקר לאורחים, זוכרים? מאחר והם אלו המצטלמים עם צלם המגנטים, הם אלו שגם לוקחים את המגנטים לביתם בסוף הערב. יחד עם זאת, תוכלו לבקש מצלם המגנטים לשלוח לכם את התמונות אל תיבת הדואר האלקטרוני, וכך לזכות בתיעוד נפלא מזווית אחרת מהערב הנפלא שלכם. על מנת להפוך את חגיגת המגנטים לייחודית יותר, תצטלמו גם אתם עם האורחים שלכם בתמונות המגנטים, והעניקו להם מזכרת מרגשת מאירוע החתונה הגדול שלכם.