מקומות מיוחדים לחתונה – יש חתונה – יש חגיגה! אבל היכן?

מקומות מיוחדים לחתונה – יש חתונה – יש חגיגה! אבל היכן?

תעשיית האירועים והחתונות היא בין התעשיות המשגשגות שיש כיום. היום נראה שכבר אין מעצורים בתחום. כל מי שחוגג אירוע רוצה את האירוע הכי מפוצץ, הכי מדהים, הכי מקורי שהאורחים לא יפסיקו לדבר עליו הרבה אחרי שנגמר…
אחד היתרונות בהפקת חתונה, היא שלרוב יש זמן לתכנן את האירוע. להבדיל מאירועים מסוג אחר כמו ברית או בר מצווה, תאריך החתונה נקבע על פי החלטת בני הזוג, וכמובן זמינות מקום האירוע.

לפני שבוחרים מקום מיוחד לאירוע מיוחד

לאחר שהצעתם נישואין, הודעתם לחברים והמשפחה, בין כל ההתרגשות וה"כן" , הסטטוס בפייס וההתלהבות, אתם מוכרחים למהר ולשריין לעצמכם מקום לקיים את החתונה ועדיף שתמצאו לכם מקום משלל מקומות מיוחדים לחתונה שאפשר למצוא.
כאן מתחילות התלבטויות קשות, יותר מבחירת תפריט לאירוע או האם להזמין את האקס של הכלה המיועדת לחתונה… קודם כל איפה נקיים את החתונה? האם זו תהיה חתונה מהחלומות? האם זו תהיה חתונה שבני הזוג והאורחים לא יישכחו לעד?

בחירת תאריך לאירוע

לפני שמעלים הצעות למקומות מיוחדים לחתונה, חשוב קודם כל לקחת בחשבון את בחירת העונה. האם החתונה תתקיים בתקופת החורף או הקיץ? אולי בכלל בעונות הביניים. בכל מקרה, ברגע שיודעים מתי תתקיים החתונה, יש להתחשב בתנאי מזג האוויר הצפויים לתקופה זו, ובהתאם לכך לבחור מקום לחתונה.

כמה מוזמנים?

גורם שני שיש לקחת בחשבון לפני שבוחרים מקום הוא כמובן מספר האורחים המוזמנים. לאחר שערכתם רשימה ואתם יודעים בערך כמה אנשים צפויים להגיע, כך תוכלו לתכנן בהתאם את מקום האירוע וגודל המקום.

תקציב

גורם שלישי שמשפיע על כל מהלך האירוע הוא כמובן התקציב. מהו הסכום שאתם מתכוונים להוציא על האירוע? האם תוכלו להיעזר בהורים או משפחה? עוד לפני שאתם בכלל יכולים לחשוב על שמלה, צלמים, קייטרינג והפקות מטורפות אתם חייבים לדעת כמה כסף עומד לרשותכם מבלי להסתמך על הצ'קים מהאורחים שיגיעו בהמשך…
עכשיו, שאתם יודעים פחות או יותר מה מספר המוזמנים הצפוי, מתי תיערך החתונה מבחינה עונתית ומה גודל התקציב שלכם, עכשיו אפשר להתחיל להתפרע ולתכנן את החתונה הייחודית שלכם, כזו שטרם נראתה כמותה.

רעיונות למקומות מיוחדים לחתונה

הפלגה – אם החתונה המיועדת הולכת להיות חגיגה קטנה ואינטימית עם פחות מ – 50 אורחים למשל, אין מקום רומנטי יותר מלב ים. רחוקים מכולם, רק אתם שם. הזוג המאוהב עם בני משפחתם וחבריהם הקרובים ביותר, הים הכחול, השמש השוקעת, מוזיקה, יין ואוכל טוב.
כמובן שחתונה זו מתאימה לימי הקיץ הנעימים ולא מתאימה לכאלה שסובלים מתנודות כלי השיט בשילוב אוכל או אלכוהול.
חתונה בטבע – אם מצאתם מקום פסטורלי, שגדול דיו להכיל מספר רב שאנשים, אין דרך יותר מרגשת וטבעית מזו להינשא. דמיינו את החופה שלכם ליד נחל והרבה ירוק מסביב, ציוץ של ציפורים ותפאורה מקסימה וטבעית תלווה אתכם לאורך האירוע.
חתונה בטבע ניתן לקיים גם בימי החורף, רק רצוי לדאוג שלא צפוי גשם בכלל ועדיף שתהיה שמש חמימה ונעימה שתלווה אתכם לאורך השקיעה.
אתר ארכיאולוגי – לאורך כל המדינה ניתן למצוא מקומות מקסימים המשמשים כאתרים ארכיאולוגים, ובכל מקום יש את הסיפור הייחודי שלו על מה שהתרחש כאן לפני המון זמן…
ישנם מקומות שהוכרזו כפארקים ושמורות טבע סגורות ולכן יש לבדוק עם רשות העתיקות או רשות הטבע והגנים אם ניתן לקיים שם אירוע. מה שבטוח זה יהיה אירוע היסטרי.
אז שיהיה במזל טוב !