קייטרינג לחתונה

קייטרינג לחתונה

כשאנחנו מתכננים חתונה, אנחנו צריכים לחשוב על הרבה דברים אשר יהפכו את האירוע לייחודי ובלתי נשכח, הרי בסופו של דבר זו המטרה שלנו, נכון? דברים כמו גן אירועים ייחודי, מוזיקה טובה, טקס מרשים ועוד. אך הדבר שעומד מעל לכל זה הקייטרינג. זה הדבר שמרבית האנשים יזכרו וייקחו איתם מהאירוע.

לשמחתנו הרבה כיום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של חברות קייטרינג לחתונה אשר מציעות מאכלים ממטבחים שונים בעולם. אנחנו יכולים למצוא חברות קייטרינג שמתאימות לסדר גודל של האירוע אותו אנחנו מכינים, וכן לסוג האירוע, שכן כידוע היום חתונה היא כבר לא מה שהית פעם.

דוגמאות של חברות קייטרינג לחתונה

ראשית, כמו שאמרנו, אנחנו יכולים למצוא קייטרינג לחתונה על פי סוג מטבח. נניח ואנחנו רוצים חתונה במטבח איטלקי, אז מה הבעיה? נחפש חברת קייטרינג שמציעה תפריט איטלקי, זה יכול להיות תפריט בשרי או תפריט חלבי. אם אנחנו רוצים קייטרינג ספרדי, אז אפשר למצוא חברות שמתמחות במטבח הספרדי. כמובן שהמטבחים הבולטים הם האיטלקי, אסייתי, ים תיכוני, וכן אמריקאי. בנוסף אנחנו יכולים למצוא בשנים האחרונות לא מעט חברות שמתמחות באוכל צמחוני ובאוכל טבעוני.

שנית, אנחנו יכולים למצוא דוגמאות של חברות קייטרינג שמתאימים לאירוע אותו אנחנו עורכים על פי אופיו וסדר הגודל שלו. כך למשל אנחנו יכולים ליהנות מחברות קייטרינג קטנות שלא כוללות מלצרים אלא רק טבחים ועוזרים, כשההגשה מתבצעת באופן אישי. כמו כן אנחנו יכולים למצוא חברות קייטרינג לחתונה שמתאימות לאירועים ביתיים, אירועים בטבע, אירועים בגני אירועים ועוד.

חשוב לציין שבלא מעט מקומות מציעים חברות קייטרינג של המקום עצמו, אך ישנן מקומות שמציעים שתי אופציות אחרות. אופציה אחת היא להביא חברת קייטרינג חיצונית על אחריותנו, אופציה שנייה היא לבחור מבין שורה של חברות שעובדות עם המקום. בכל מקרה, החברה חייבת לעמוד בתנאי המקום, הן תנאי הכשרות והן תנאי הבישול והעבודה במטבח של המקום.

שלוש, אנחנו יכולים לבחור חברת קייטרינג לחתונה על פי צורת הגשה, האם תהיה זו הגשה בבופה או הגשה על פי מלצרים. הרעיון של בופה קוסם היום ליותר אנשים מאחר ומדובר במשהו יותר קליל וזמין, מאשר מלצרים. מצד שני, באירועים בהם יש קהל מבוגר, נהוג לדאוג שיהיו כמה מלצרים שיעברו ויגישו להם במקום שיצטרכו לקום ולהגיש לעצמם. גם זו דרך לבחור חברת קייטרינג לחתונה וגם זו צורה לדאוג שהאירוע יישאר בזיכרון של האורחים שלנו.