4 טיפים לעריכת חתונה קטנה בצפון

4 טיפים לעריכת חתונה קטנה בצפון

אחד המקומות הקסומים ביותר בהם ניתן לערוך חתונה הוא אזור צפון הארץ. המרחבים הירוקים עוצרי הנשימה, מזג האוויר הנעים (ולרוב נטול הלחות), הלוקיישנים המיוחדים לעשות בהם צילומים לפני החתונה (וגם צילומי זוגיות או צילומי  trash the dressשהפכו להיות כל כך פופולריים לאחרונה) ובעיקר, המגוון הרחב של גנים ואולמות נהדרים, שיאפשרו לכם לערוך את חתונת החלומות, בדיוק לפי הרצונות שלכם. במיוחד מתאים לערוך חתונה קטנה בצפון, שכן הנוף הזה מאפשר לערוך אירועים קטנים, באווירת בוטיק נעימה שיהיו אידיאלים לכל מי שמדמיין במוחו חתונה קטנה ואינטימית. אז איך מתחילים?

 

הטיפ הראשון – בחרו את המקום המושלם

יתכן וטיפ זה נשמע מעט בנאלי, אבל כבר אמרו חכמים מאתנו ששלושת הדברים החשובים ביותר הם "מיקום, מיקום, מיקום" והם צודקים. ראשית עליכם כמובן להתחשב באורחים ובמשפחות שלכם. אם רוב המשפחה גרה במרכז אזי שעדיף לכם לבחור אולם שאינו נמצא בצפון הרחוק ליד קריית שמונה, אלא דווקא באזור השרון, או מעט צפונה מכך. למשפחה שכבר מתגוררת בצפון, תוכלו להצפין עוד יותר ולבחור אף באולם בגליל העליון. המיקום צריך להתאים גם לחזון החתונה שלכם וגם לכמות האורחים. אם אתם מתכננים חתונה קטנה בצפון, ודאו כי האולם ערוך לקבל את כמות האורחים שלכם, בין אם מדובר ב-50, 100 או 300 אורחים.

 

הטיפ השני – התאימו את האולם למזג האויר

תמיד חלמתם להתחתן באוויר הפתוח תחת כיפת השמיים אבל התאריך הפנוי היחידי הוא בחודש פברואר? כדאי שתעשו אחורה פנה. אזור צפון הארץ הוא אזור קריר יחסית ולא הייתם רוצים לגרום לכל האורחים שלכם לרעוד מקור מתחת לכיפת השמיים. אם כך, אם החלטתם על חתונה בחודשי האביב או הקיץ, תוכלו לבחור מקום פתוח, אך אם חשקה נפשכם בחתונת חורף או סתיו, מומלץ כי תצמאו פתרונות מקוּרים וחמימים לקבלת הפנים, לחופה ולאירוע עצמו.

 

הטיפ השלישי – התארגנות וצילומים

כידוע, יום החתונה מורכב מהרבה יותר מהחופה והריקודים. הוא מתחיל בטקס ההתארגנות של הכלה, משפחה וחברותיה ביחד עם מעצבי השיער והאיפור, ממשיך בטקס המסורתי בו מגיע החתן לאסוף את הכלה, ועובר אל תהליך הצילומים בו מצטלמים הזוג בנופים ומיקומים שונים לפני הגעתם אל האולם. אם בחרתם להתחתן בצפון, כדאי שתוודאו שהספקים שלכם (מאפר, מעצב שיער, צלם וכו') ממוקמים בצפון או לחילופין מוכנים להגיע עד לצפון בשעה סבירה כדי לוודא שתהיו מוכנים ומאורגנים בזמן.

 

הטיפ הרביעי – איפה ישנים אחר כך?

אחת הפריווילגיות הגדולות בחתונה באזור הצפון היא היכולת לבחור ממגוון בתי אירוח וצימרים באזור בהם תוכלו להעביר את הלילה הראשון שלכם כבעל ואישה. תוכלו לבקש המלצות למקומות לינה מבעלי האולם שבוודאי מכירים את כל הצימרים באזור, או לחפש המלצות בקבוצות פייסבוק או מחברים שלנו בעבר באזור. אם התקציב מאפשר, תוכלו לשכור מתחם שלם של צימרים ולאפשר לכל המשפחה והחברים הקרובים ללון אתכם במתחם כדי להמשיך את החגיגה והכיף גם ליום שלמחרת.

 

המאמר נכתב ע"י עדי טאוב, יועצת מכירות במקום לחתונה קטנה בצפון – מרפסת רמת ישי.