ארבעה טיפים בבחירת חנות לחיות מחמד ובעלי חיים

ארבעה טיפים בבחירת חנות לחיות מחמד ובעלי חיים

יש לכם חיית מחמד, או שאתם מתכננים לגדל כלב, חתול או כל בעל חיים אחר? מהר מאוד תגלו שכמו שחשוב שיהיה לכם וטרינר טוב או מרפאה קרובה לבעלי חיים, כך חשובה גם חנות טובה למצרכים ולאביזרים השונים. מה הופך סתם 'חנות לבעלי חיים' ל'חנות טובה לבעלי חיים'? הנה כמה רעיונות

ניקיון וסדר

חנות טובה לחיות מחמד תהיה תמיד נקייה ומסודרת, מרווחת ומוארת ככל האפשר.

זה נכון כמעט לגבי כל בית עסק או חנות שתרצו לקנות בה (מי אוהב לקנות משהו בחנות מלאת אבק?), אבל נכון עוד יותר לגבי חנויות לבעלי חיים או חנויות לחיות מחמד:

1.בעלי החיים עצמם: אם בחנות מוכרים גם בעלי חיים ולא רק ציוד ואביזרים, חשוב מאוד לבדוק ולבחון איך בעלי הבית והחנות מתייחסים לבעלי החיים האלה.

בין אם מדובר בגורי כלבים או חתולים, מכרסמים, זוחלים או דגים: לכל סוג בעל חיים יש הצורך הבסיסי בסביבה נקייה ומסודרת. אם היא לא כזו, חבל על הזמן שלכם – ובעיקר חבל על בעלי החיים.

2. הציוד והאביזרים בחנות: אבק ולכלוך לא מוסיפים חיים או שומרים על חיי המדף של מה שאתם קונים. בדקו לכן וודאו שמה שאתם קונים מטופל ושמור היטב.

ידע וניסיון של הצוות

האם המוכרים בחנות הם "מוכרים בחנות", או שיש להם ידע בתחום שהוא מעבר לשמות המוצרים שהם מוכרים או המחירים שלהם?

אם יש לכם שאלה לגבי ציוד או אביזר כלשהו, או שאתם לא מכירים סוג מסוים של אוכל או חטיף, האם יש מי שיענה לכם על השאלות שלכם?

*האם אתם מרגישים נח עם התשובות שאתם מקבלים, או שיש לכם הרגשה ש"מורחים" אתכם? אם אתם לא מרגישים נח עם התשובות שאתם מקבלים – לכו לחנות אחרת.

מגוון והתאמת המוצרים בחנות

האם החנות מציגה מגוון מספק של מוצרים, לדעתכם? האם יש בה מוצרים שמתאימים לבעלי החיים שלכם?

בחנויות גדולות, יכול להיות שתמצאו מגוון גדול מאוד של מוצרים על המדף, זמינים לרכישה מיידית.

מצד שני, אל תפסלו גם חנויות קטנות: היום אתם יכולים להזמין כמעט כל מוצר בכל חנות, במיוחד אם מדובר במוצר שהחנות עובדת עם היצרן או היבואן שלו.

*לרוב, למעט מוצרים מאוד זולים, בעלי החנות ישמחו לבצע עבורכם הזמנה מיוחדת של מוצר שהם לא מחזיקים במלאי, ולספק לכם אותו בתוך כמה ימים.

ולסיום, איך לא: מחירים ומבצעים

*האם המחירים ריאליים? האם החנות מוכנה ללכת לקראתכם בקניה גדולה?

במיוחד אם יש לכם מספר בעלי חיים בבית, או שיש לכם כלב גדול, שאוכל הרבה, למשל, כדאי שתמצאו חנות שבה אתם מקבלים הנחה מתאימה.

כמו בכל תחום, יש גם לא מעט חנויות לחיות מחמד שמפרסמות מבצעים שונים. שימו לב שהמבצעים רלוונטיים לכם, ולא רק נראים מפתים.