סיור סגוואי בספארי רמת-גן : כיף אמיתי לכל המשפחה

סיור סגוואי בספארי רמת-גן : כיף אמיתי לכל המשפחה

אנחנו משקיעים במשפחה שלנו את כל מרצנו. קובעים חוגים ומורים פרטיים לילדינו, מנסים לשמור על קשר ולקבוע ארוחות משפחתיות משותפות ודואגים לאסוף יחדיו חוויות מרוממות נפש. לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו מחפשים אחר האטרקציה הבאה שתוכל לתבל את הלו"ז הצפוף שלנו בזמן איכות עם ילדינו ואחת מהאפשרויות הכדאיות ביותר שיכולות להעניק ערך פדגוגי לילדים וזמן איכות מעורר חיוכים הוא סיור סגוואי בספארי רמת גן. אין ספק שבמהלך סיור סגוואי בספארי לא רק הילדים הקטנים ייהנו, החוויה המיוחדת תעניק גם למבוגרים הזדמנות להשתעשע ולהתרשם מההפתעות שהוא טומן בחובו

למה סיור סגוואי?

הסגוואי הוא כלי תחבורה דו גלגלי וחשמלי שהרעיון העומד בבסיסו הוא מנגנון איזון פנימי אשר שומר על הרוכב במצב יציב ומאוזון וממש מדמה את פעולת ההליכה האנושית שלנו. לסגוואי אין דוושות או ידיות האצה ובלימה ולכן, בכדי להאיץ קדימה על הרוכב להטות את הגוף קדימה. הטיית הגוף לאחור למשל תאט את הסגווי עד לכדי עצירה מוחלטת. יש שיגידו כי השליטה בסגוואי נחשבת כאינטואיטיבית לגמרי. אין לו 'ברקס' או 'גז'. ובכדי להניע אותו צריך פשוט לעלות עליו ולהתחיל לזוז. גם בני נוער יכלו להתמודד עם הסגוואי ולהפך, יש האומרים שקל לרכב עליו אפילו יותר מעל אופניים.

אם שאלתם את עצמכם פעם מי המוח ההוגה את הכלי המופלא הזה התשובה היא דן קיימן, ממציא אמריקאי שבנה את הדגם הראשון כבר בשנת 2001 ומאז? מאז אתם מכירים את הדרך. הסגוואי המופלא מאפשר רכיבה במהירות של כ-20 קמ"ש. ועדיין חוקי מדינת ישראל מאפשרים לסגוואי לנוע אך ורק במהירות של 13.5 קמ"ש, כאשר בעת הסיור עצמו המדריך הוא הקובע את קצב התקדמות שנוח לכל המשתתפים בסיור.

הגיל המינימאלי להשתתפות בסיור סגוואי עומד על 16 שנים. לעומת זאת, לא קיימת הגבלה לגיל מקסימלי לשימוש בסגווי, כמובן, כל עוד בריאותו של המשתתף תקינה והוא מרגיש בטוח בתפעול ובנהיגה על גבי הסגווי. חשוב לציין כי ישנו איסור על נשים בהיריון לעלות ולרכב על הסגוואי.

סיור סגוואי בספארי –  להיות בגוש דן ולהרגיש בספארי

זה הזמן שלכם לצאת למסע מרתק בעקבות בעלי החיים בסוואנה האפריקנית, הנמצאת ממש כאן, ברמת גן. זה הזמן שלכם לקחת את בני המשפחה לעבור יחדיו חוויה מרגשת ועשירה במידעים חדשים על חייהם של בעלי החיים ברחבי הפארק. חשוב לציין כי סיורי הסגוואי מונחים בעזרת מדריכים מקצועיים ויודעי דבר ועניין שיאפשרו לכם לחקור גם את הפינות הכי נידחות ברחבי גן החיות. במהלך הסיור תוכלו לצפות יחדיו בהרגלי התזונה של בעלי החיים השונים, מאבקי הכוח בלהקות ובעדרים ואם יתמזל מזלכם אולי תוכלו להציץ ברגעים מרגשים עד דמעות בלב הספארי כמו המלטה מרגשת ואפילו תצוגת חיזור של החיות. העניקו לעצמכם זמן איכות שלעולם לא תרצו לשכוח. מומלץ עבור כול חובבי הטבע למיניהם. כי כמה אפשר לראות את ה'נשיונל גאוגרפיק' בטלוויזיה? הגיע הזמן לדבר האמיתי!