רויאל קנין – כל מה שצריך לדעת על מזון לכלבים איכותי

רויאל קנין – כל מה שצריך לדעת על מזון לכלבים איכותי

הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם ולכן בעליו דואג לו באהבה גדולה לכל צרכיו, ביקורים אצל הווטרינר, טיפולים רפואיים, נוחות, אוכל משובח ואיכותי ועוד.

זו הסיבה שמרבית בעלי הכלבים רוכשים מזון בטיב מעולה של רויאל קנין שהוא יצרן מזון לבעלי חיים בעל שם עולמי באיכותו ובשמירה על בריאותו של הכלב שפעיל כבר שנים רבות בתחום יצרני זה .

מרכיבים של מזון לבעלי חיים

המזון לכלבים של יצרן זה מיוצר על פי תוצאותיהם של מחקרים חובקי עולם הבודקים את הצרכים הבסיסיים של הכלבים המעניקים להם אנרגיה אופטימלית, בריאה הגורמת להם להתפתח כיאות. כמו המחקרים שבוצעו בשנים האחרונות הוא כפול ולכן זה הוביל לשינויים מהותיים בהרכב המזון.

ארבע המטרות של תזונה לכלבים

עבור תחזוקה נאותה של הגוף והתפתחות תקינה, משתמשים במרכיבים כמו חומצות שומן, מינרלים, חומצות אמינו ויסודות קורט .

  • לצורך הזנה נכונה ומניעה, מרכיבים המכילים פרביוטיקה, חומצות שומן חיוניות, נוגדי חמצון וסיבים.
  • עבור אנרגיה וחיוניות, קיימים במרכיבי המזון גם פחמימות וליפידים.
  • לטובת אוכל מזין וחיוניות, המזון מכיל חומרים מזינים המשלים את מטרת הטיפוליים הרפואיים לצרכי החלמה מהירה וכדי לסייע לשמור על בריאותם.

ההרכב הנכון הוא זה המכיל את כל אחד מהמרכיבים הבסיסיים במינון הנכון כדי שהכלב יקבל את כל אבות המזון הנחוצים לו בדיוק בחלוקה הכמותית לה הגוף נזקק.

הגישה הייחודית של רויאל קנין

פורמולת המזון היציבה של רויאל קנין תוכננה כך שתכיל כ – 50 מרכיבי מזון שכולם נחוצים במידה זו או אחרת לגדילתו של הכלב. מלחי מינרלים, חומצות שומן, פחמימות, שומנים, חומצות אמינו ויטמינים ויסודות קורט. כלבים שניזונים מהסוגים הללו של מזון, זוכים לתזונה בריאה ומאוזנת התואמת את ההמלצות המחקריות מצד אחד ואת המלצותיהם של הווטרינרים מצד שני.

צרכיו של בעל החיים נמצאים במרכז החשיבה היצרנית ולכן השתמשו במפעלים בחומרים איכותיים בלבד, מחומרי גלם בטיב מעולה. הייחוד בהליך הכנת המזון הוא שאין דגש על חומר גלם מסוים הידוע בטעמו כמו סלמון, בשר בקר או כבש.

כדי לגוון את אפשרויות המזון לכלבים, מייצרת חברת רויאל קנין מוצרים חדשניים בטכנולוגיה מתקדמת בכל שנה שתפקידם מעבר לתזונה גם למנוע מחלות עתידיות בגופם של הכלבים. זו הסיבה שתוחלת החיים של הכלבים ארוכה הרבה יותר מאשר בעבר.

התאמה לגיל הכלב ולגזעו

בשנים האחרונות נבנתה שיטת הזנה ייחודית המותאמת לצרכים של כלבים על פי גילם, גורים, כלבים מתבגרים וכלבים בוגרים וגם על פי הגזע וגודלו של הכלב, כלבים קטנים, בינוניים, גדולים וענקיים . עקב ההבדלים ביניהם הם חייבים לקבל תזונה ממוקדת עבורם השומרת על בריאותם.

הכלבים הרבים ברחבי הארץ נהנים ממזון טעים בשפע של אפשרויות שהוכנו במיוחד עבורם.