עורך דין דיני עבודה בצפון

עורך דין דיני עבודה בצפון

יוקר המחייה בצפון הארץ אומנם אינו גבוה כמו זה שבמרכז, אך בכל זאת חשוב שכל אחד מאתנו יוכל לשמור על מקום העבודה שלו ולקבל את כל התנאים הסוציאליים לפי חוק, לרבות הזכויות הכלכליות כמו דמי הבראה ומחלה.

שי קרבצקי הוא משרד עורך דין דיני עבודה בצפון הארץ שמציע לכם ייעוץ וייצוג משפטי בעת הצורך. עם ניסיון והתמחות בדיני עבודה על כל היבטיו של תחום מורכב זה, אתם בידיים טובות ויכולים להיות רגועים ולשמור על הזכויות שלכם.

תנאים סוציאליים – דמי הבאה, חופשה ועוד

הייעוץ המשפטי והייצוג אל מול ערכאות משפטיות של עורך דין דיני עבודה בצפון היא נחוצה וחשובה על מנת שכל תושב יוכל לשמור על מקום עבודתו או לחילופין יוכל לשמור על הזכויות שלו במקום עבודה, לרבות התנאים הסוציאליים הנוגעים לתוספות שכר שמעוגנות בחוק. על אף שיוקר המחייה באזור הצפון לא דומה לזה שמאפיין את אזור המרכז, ייעוץ משפטי הוא חשוב כדי שכל אחד יקבל את מה שמגיע לו לפי חוק.

עורך דין דיני עבודה בצפון – מתי צריך?

ייעוץ משפטי של עורכי דין דיני עבודה זמינה לכם כל עת שתרצו, אך יש מצבים שבהם הייעוץ הוא לא רק נגיש אלא הכרח של ממש. אם מצאתם שהמעסיקים שלכם אינם משלמים דואגים לזכויות הסוציאליות שלכם, בין אם מדובר בשעות עבודה ומנוחה ובין אם מדובר בתשלום דמי הבראה, פיצויים לאחר פיטורים או התפטרות בדין מפוטר וכן הלאה, עורכי דין דיני עבודה יכולים לעזור לכם להבין מהן הזכויות שלכם ומהי הדרך הנכונה לפעול במידה והזכויות שלכם נפגעו.

כדי למנוע התיישנות, רצוי להיפגש עם עורך דין דיני עבודה בצפון מיד כאשר מבחינים בכך שהמעסיק הנוכחי או המעסיק לשעבר לא שמר על הזכויות שלכם. ניקח לדוגמא מעסיק שפיטר את העובד שלו (לא מסיבה שמתירה לו למנוע מהעובד פיצויי פיטורין) או עובד שהתפטר בדין מפוטר, והעובד לא קיבל את סכום הפיצויים שמגיעים לו. במקרה כזה, יש תקופת התיישנות באשר להגשת תביעה לקבלת הסכום שנותר ולא שולם בידי המעביד לאחר הפיטורים או ההתפטרות בנסיבות מיוחדות. כדאי להזדרז ולפנות לייעוץ משפטי בהקדם האפשרי.

פגיעה בזכויות העובד – איך בתי הדין מתייחסים לזה?

בתי הדין לעבודה נוקשים מאוד עם מעסיקים שפוגעים בזכויות של עובדים. תביעות שמגיעות אל בתי הדין לעבודה מקבלות את מלוא כובד המשקל. ברוב המקרים, הם נוטים לפסוק לטובת העובדים למעט מקרים חריגים, ומשום כך בדרך כלל חובת ההוכחה היא על המעסיק, אלא אם כן אפשר לראות ללא צל של ספק כי הייתה פגיעה ברורה בזכויות של העובד.

יחד עם זאת, יש התייחסות גם למידה של תום לב מצד המעביד, וגם היא נלקחת בחשבון במידה ונמצאה פגיעה כלשהי בזכויות העובד.