עורך דין לתעבורה

עורך דין לתעבורה

במדינתנו הקטנה רוב המשפחות מחזיקות לכל הפחות בכלי רכב אחד בביתם. כתוצאה מעומס הרכבים על הכביש ומתרבות הנהיגה, מספר תאונות הדרכים הוא רב ועד היום מתו קרוב ל 30000 אנשים בתאונות דרכים מאז הקמת המדינה. על כן, תוקנו תקנות וחוקים רבים בנוגע לעבירות תנועה, ובארץ החוקים הם מאוד נוקשים עם כל עבריין ולו על עבירות קלות. על כן, לא אחת עברייני תנועה רבים מתייעצים עם עורך דין מקצועי לתעבורה, בכדי לנווט במערכת המשפט התעבורתית.

מדוע לפנות לעורך דין לתעבורה?

רבים הם הנהגים שבשלב זה או אחר בחייהם עוברים עבירת תנועה, מקטנה ועד גדולה, ונתפסים על ידי מערכת האכיפה. כך הם מוצאים עצמם בבתי המשפט התעבורתיים. ברוב המקרים מדובר בעבירה קלה הגוררת עימה קנס בסכום קבוע ובזה תם הסיפור. אך עם שיטת הנקודות החדשה, לא מעט עברייני תנועה עומדים למשפט ונדרשים לקורסים כאלו ואחרים, ולעיתים רבות אף נשלל מהם רישיון הנהיגה. אף על פי שמדובר במערכת שנדמית כקלה ופשוטה, לא מעטים המקרים בהם נעשה עוול לנאשם והוא מורשע על עבירות קלות בעונש כבד. יתרה מזאת, נשמעים מקרים רבים שהמשטרה טפלה בו האשמות כבדות יותר מזאת שהוא עשה. במקרים כאלו נחוץ להיעזר בעורך דין לתעבורה. על מנת להתנהל בסבך החוקים והדינים התעבורתיים, וכמו גם להיעזר בפתחי המילוט בחוק שיאפשרו לכם לצאת מההאשמה בצורה הנקייה ביותר, עליכם להיעזר באדם המכיר ועוסק בעריכת דין לתעבורה. לא מעטות הפעמים, כשכלל אין זו אשמתכם, ולמעשה את עבירת התנועה בצעתם בגלל תמרור לא ברור, בעיות בכביש או בתשתיות, או בשל נסיבות דחופות. אך בשביל להוכיח את חפותכם, עליכם להיעזר בעורך דין לתעבורה שיוכל לייצג אתכם ולדבר בשמכם, במילים של בית המשפט התעבורתי.

כיצד למצוא עורך דין אמין?

חשבו על כך שיכולות להיות השלכות כבדות משקל להרשעה בתיק המשפט התעבורתי שלכם. יכולים לדרוש מימכם כסף רב לקנסות, לשלול מימכם את רישיון הנהיגה לתקופה או לתמיד, ואף להחרים את רכבם. במידה והרכב משמש אתכם לעבודה, לא רק שגוזלים מימכם את אמצעי התנועה והניידות, אלא גוזלים מימכם את פרנסתכם. על כן, כדי לבחור היטב בעורך דין לתעבורה עליכם לחפש אחר עורך דין מקצועי ובעל ניסיון ספציפי בדיני תעבורה. כמו כן, חשבו על כך שרבים עוברים עבירות תנועה בחייהם וסביר שמישהו מקרוביכם נעזר בעורך דין לחוקי תעבורה בשלב מסוים בחייו, על כן בקשו המלצות מקרוביכם לעורך דין המומחה לדיני תעבורה מוכרים ואמינים. במידה ואין אתם מכירים איש בתחום, חפשו דרך רשתות האינטרנט עבור משרד עורכי דין המנוסים בדיני תעבורה כדי שתוכלו לחוש ביטחון כי פניתם לאנשים מקצועיים ובעלי שם וניסיון.

לסיכום, רבים מסתבכים במערכת החוק בכל הקשור לעבירות תנועה. אל תיפלו לשאננות ופנו לעורך דין המוסמך בדיני תעבורה, שיוכל לחלץ אתכם מהסבך ולדאוג שהצדק יעשה, שלא תואשמו בהאשמות כוזבות ולא תענשו על לא עוול בכפיכם.