עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה

לא מעט אנשים נוטים לחשוב, שעבירות תעבורה, הן עבירות קלות אשר אפשר להתמודד איתן מבלי שנזדקק לשירותיו של עורך דין. הם נוטים לחשוב כך, מאחר ובית דין לתעבורה הוא לא בית משפט רגיל, מאחר ורק במקרים קיצוניים אכן אפשר למצוא את עצמנו בכלא בגלל עבירות תנועה וכן מסיבות אחרות.

הכל טוב ויפה, אבל זה לא נכון. גם עבירות תעבורה יכולות להיות בעלות השפעה רבה, ואסור לנו להקל את ראשנו בהן. בין אם מדובר בעבירות שעלולות לגרום לנו לשלם קנס ובין אם מדובר בעבירות שעלולות לגרום לנו לאבד את האפשרות להשתמש ברישיון הנהיגה שלנו במשך תקופה מסוימת.

משתי הסיבות הנ"ל וכן מעצם זה שכל עבירת תנועה עלולה לגרום איתה רישום אשר יתלווה לעבירות תנועה קודמות, ובכך אנחנו עלולים לייצר מצב העונש המצטבר יהיה משמעותי, הרי שאנחנו חייבים להיעזר בשירותיו של עורך דין תעבורה אשר מתמחה בתחום.

עורך דין תעבורה, כפי שניתן להבין, הינו עורך דין שמתמחה בכל מה שקשור לדיני תנועה, לגבי כל סוגי הרכבים וכל סוגי העבירות. הוא ידע לייצג אותנו בבית המשפט מול התביעה והשופטים, וכן בהליכים שלפני ואחרי המשפט.

כיצד מוצאים עורך דין תעבורה

אנחנו יכולים למצוא היום, מגוון רחב של עורכי דין שמתמחים בדיני תנועה. כל מה שעלינו לעשות בשביל לבחור את העורך הדין הנכון הוא, לבדוק מה הניסיון שעומד לרשותו, במה באה מקצועיותו לידי ביטוי, וכן אנחנו צריכים לבחון כיצד בדיוק הוא יכול לעזור לנו. מה בדיוק הדרך בה הוא מציע לנו לטפל בעניין.

יהיו מקרים מסוימים, בהם הוא יציע לנו לטפל בעניין דרך המשפט עצמו, בזמן שיהיו מקרים בהם הוא יציע לנו לנסות להגיע להסדר מחוץ לבית המשפט, מתוך כוונה שאנחנו לא נקבל עונש חמור מדי.

עורך דין תעבורה, פועל כמו כל עורך דין אחר. הוא אוסף ראיות ועדויות, הוא בוחן את המקרה, בוחן את השטח, מנסה לבחון מה בדיוק קרה וכיצד אפשר להציג תמונת מצב לפיה אנחנו זכאים מסיבה כזו או אחרת, והטענה כאילו האשמה נופלת עלינו אינה נכונה.

חושב מאוד שאנחנו נשכור את שירותיו של עורך דין אשר יהיה זמין לצרכים שלנו ויוכל לעבוד איתנו באופן צמוד, כך שהתהליך שלנו יהיה מהיר ופשוט. בצורה כזו, גם נוכל לסיים אותו בהקדם וכך אם יהיה צורך נוכל למצוא פתרונות חלופיים, אם יהיה בהם צורך.