חשבת לעשות ניתוח פלסטי?

חשבת לעשות ניתוח פלסטי?

בואי תגלי אם את מתאימה

נשים רבות מסתכלות במראה וחולמות על גוף קצת יותר מעוצב וחטוב. בין אם מדובר באישה שעברה הריונות ולידות והבטן שלה היא כבר לא מה שהייתה לפני שהפכה לאמא או באישה צעירה שחולמת על חזה יפה יותר. תחום הרפואה האסתטית שמתקדם עוד ועוד לאורך השנים ומתפתח מבחינה טכנולוגית רפואית מציע לא מעט פתרונות בצורת ניתוחים פלסטיים.

אם גם את חולמת על ניתוח פלסטי, הזמן וסוג הניתוח חשובים מאד. איך תדעי מתי לעבור את הניתוח ומהן האפשרויות? הנה כמה פרטים שחשוב שתדעי.

בין אם אנחנו מדברים על ניתוח מתיחת בטן או על ניתוחי חזה, יש הגבלות שונות בגילאים שבהם ניתן לעבור את הניתוח.

בתחום ניתוחי הבטן אפשר לעבור את הניתוח בכל גיל, אך יש העדפות מסוימות שהרופאים מדגישים לפני הניתוח. הדבר הראשון הוא נושא הלידות. נשים צעירות שעדיין לא הפכו לאימהות ועדיין לא עברו הריונות ולידות יכולות לעבור ניתוח מתיחת בטן שפופולרי במיוחד אצל נשים לאחר תקופת ההריונות. אם זאת, חשוב לדעת שהתוצאות של הניתוח עשויות להשתנות לאחר הריון ולידה ולכן חשוב לשקול ולבדוק האם זה הזמן המתאים.

הגבלה נוספת שקשורה לזמן האידיאלי לניתוח מתיחת בטן היא דיאטה. אם את נמצאת בתהליך של הפחתה במשקל ועדיין לא הגעת למשקל הרצוי, מומלץ להמתין עד שתגיעי למשקל זה כדי לעבור את הניתוח. הניתוח אינו מומלץ למי שיש לו עודף משקל גדול והוא זקוק לתהליך הרזייה ארוך – זהו אינו ניתוח הרזייה ולכן מומלץ לחכות לסיום התהליך ולעבור את הניתוח בסופו, כחלק מהשינוי הויזואלי שאנחנו חווים.

ניתוחי הגדלת חזה – מתי זה כדאי?

בניגוד לניתוחי מתיחת בטן, ניתוחי הגדלת חזה מומלצים רק מהעשור השלישי לחיינו והלאה. החל מגיל 20 לערך ניתן לבצע הגדלת חזה אצל נשים שסובלות מחזה קטן ורוצות חזה גדול ומעוצב יותר.

ניתוח הגדלת חזה אינם תלויים בגיל מסויים ואם את חולמת על חזה מעוצב ואת בת 18 ומעלה תוכלי לקבל ייעוץ ולבדוק האם את מתאימה לניתוח. נשים עוברות ניתוח הגדלת חזה גם בגילאים מבוגרים יותר – בעשור הרביעי, החמישי ואפילו השישי והשביעי לחייהן.

איך תגלי אם את מתאימה לעבור ניתוח פלסטי?

הדרך לכל ניתוח פלסטי מתחילה בפגישת ייעוץ בקליניקה לרפואה אסתטית או במרפאה של מנתח מתמחה. במהלך הפגישה סוקרים את האפשרויות, בודקים האם את מתאימה לעבור את הניתוח שאת חולמת לעבור ובונים את תוכנית הניתוח כפי שהמנתח רואה אותה.

בנוסף, את מקבלת את כל ההנחיות, את הבדיקות שיש לערוך לפני הניתוח ומקבלת הסבר מקיף על תהליך הניתוח – כך שלא יהיו שאלות פתוחות. לאחר פגישת הייעוץ, במידה ונמצאת מתאימה לניתוח הפלסטי שבו את חושקת, ייקבע המועד בו תעברי את הניתוח.