כיצד בוחרים לופה?

כיצד בוחרים לופה?

לופה היא מנורת הגדלה לקוסמטיקאית ויש לה חשיבות גדולה במכוני טיפוח. על מנת לבחור לופה צריך לשים לב לשיקולים הבאים:

א. סוג הנורה – קודם כל כדאי לבדוק את סוג הנורה בתוך הלופה. נורת לד חדשנית מומלצת והיא יכולה לחסוך עד 80% מהוצאות האנרגיה. נורה כזו תאפשר התמקדות בטיפולי הטיפוח ותעזור לקוסמטיקאית לבצע את תפקידה על הצד הטוב ביותר. סוג הנורה צריך להתאים לאופי ההתמחות של קוסמטיקאית וגם לשאר פתרונות התאורה בחלל.

ב. עיצוב – מכוני טיפוח מעוצבים בקפידה על מנת להכניס את הלקוחות לאווירה הנכונה. יחד עם זאת, לא כל הקוסמטיקאיות מביאות בחשבון את ההשפעה של בחירת לופה על העיצוב. הנורה צריכה להיות לא רק פונקציונאלית ונוחה אלא גם אסתטית ומעוצבת. רק נורה כזו תצליח להשתלב באופי הכללי של החלל ולשדרג אותו.

ג. מחיר – בסופו של דבר, קוסמטיקאית צריכה לבחור מנורת הגדלה גם בהתאם לתקציב העומד לרשותה. המחיר הממוצע של לופה הוא 400-600 ש"ח, אך אפשר להשיג נורות במחירים נמוכים יותר. לחילופין ניתן לשדרג את התאורה בחדר הטיפוח עם נורות לופה גדולות שעלותן אלפי שקלים ומעלה.

טיפים לבחירה נכונה של לופה

יש כמה דרכים לבחור לופה בצורה נכונה. הדרך הראשונה היא להשתמש בהמלצות של לקוחות קודמים, לקרוא מידע באתרי אינטרנט ולהשוות בין מוצרים לפי המפרט הטכני. זו הדרך שמתאימה למי שרוצה לעצב מחדש חדרי קוסמטיקה או לשדרג מכוני טיפוח קיימים. דרך שנייה היא להגיע לאולמות התצוגה ולראות מקרוב את ההבדלים בין המנורות. זו דרך שמבטיחה בחירה נכונה, אך היא דורשת השקעה של זמן ומשאבים.

ברכישת לופה דרך האינטרנט כדאי לבדוק את דמי המשלוח, לשאול האם המחיר כולל מע"מ ולוודא את זמן האספקה. דמי משלוח באמצעות שליח יכולים להעלות את עלות הלופה ולהפוך את העסקה ללא כדאית. מנגד, באמצעות האינטרנט ניתן לבחור מנורה מבין מגוון רחב שלרוב לא קיים בחנויות. לסיכום, כל קוסמטיקאית צריכה להגדיר את מסגרת התקציב הפרטית שלה ולאחר מכן לבחור לופה גם לפי סוג הנורה והעיצוב.