מכשיר לייזר להסרת שיער מקצועי

מכשיר לייזר להסרת שיער מקצועי

הסרת שיער הוא הליך שכל אישה מכירה והיא עוברת אותו מספר פעמים בחייה. השיטה המסורתית ויש שיאמרו גם הקלאסית היא שיטת השעווה, שכבר לא שימושית בחלקים גדולים של העולם בגלל שהיא כואבת ולא מוצלחת כמו שיטות אחרות, דוגמת הסרת שיער בלייזר. מכשיר לייזר יכול להסיר שיער בלי כאבים בכלל ובצורה הרבה יותר יעילה וזה הזמן להכיר אותו לעומק.

הסרת השיער הטובה ביותר שיש

מכשיר לייזר להסרת שיער היא למעשה הדרך הטובה ביותר להסרת שיער בימינו. יש מגוון רחב של שיטות ויש גם מגוון רחב של מכשירים, כאשר גם למכשירי לייזר יש כמה דגמים בגדלים שונים ובאיכויות שונות. שיטת השעווה ושיטת הגילוח הן שיטות זולות יותר להסרת שיער אך הן הרבה פחות טובות מאשר הסרת שיער בלייזר, כיוון שהן כואבות, משאירות סימנים על העור ולא מספקות הסרת שיער חלקה כמו שנדרש. יחד עם זאת, שיטות אלו אינם מסירות את השיער לצמיתות ויש לבצע אותן שוב ושוב, בשונה מלייזר שלאחר סדרת טיפולים מחזיק מעמד לזמן רב.

אלו סוגי מכשירי לייזר קיימים?

*החלוקה של מכשירי הלייזר מתחלקת למכשירי לייזר שמשומשים במכון להסרת שיער, קרי מכשירי לייזר להסרת שיער תעשייתיים, ומכשירים ביתיים. המכשירים התעשייתיים יהיו גדולים מאוד, היקף העבודה שלהם יהיה גדול וגם העמידות שלהם לאורך זמן תהיה בהתאם. מכשירים אלו חיים תקופה ארוכה כאשר אפשר להשתמש בהם כמה שנים טובות בצורה מיטבית, ויש בהם יותר אפשרויות להתאמה לסוג העור וכולה.

*מכשיר לייזר להסרת שיער ביתי הוא המכשיר הקטן יותר ולמעשה הוא נראה כמו מכונת תספורת קטנה, למרותש הדגם משתנה ויכול להיות בצורות שיזכירו יותר אקדח. המכשיר שינה לחלוטין את הסרת השיער בעולם כי כיום נשים יכולות לקנות את המכשיר ולהשתמש בו בבית וכך למעשה ליהנות מהסרת שיער ביתית וגם משתלמת יותר.

למה מכשיר לייזר להסרת שיער ביתי טוב יותר?

מכשיר לייזר להסרת השיער בגרסה הביתית יהיה טוב יותר כי לא צריך לצאת מהבית כדי להסיר את השיער מבית השחי, הרגליים ושאר חלקי הגוף. כל מה שצריך לעשות הוא לחבר את המכשיר לחשמל ולהטעין אותו ולאחר מכן להשתמש בו בכל מקום שרוצים. הוא לא מלכלך, הוא פשוט מאוד להפעלה וכל אחד ואחת יכולים להשתמש בו. אפשר להסיר שיער בלי לפנות זמן רב בלוח הזמנים שלכם ולהגיע למכון להסרת שיער. כמו כן, ניתן להסיר שיער בצורה משתלמת וחסכונית יותר כאשר המכשיר יעלה פחות מאשר סדרת טיפולים במכון, במבט לטווח הארוך.

כמה עולה מכשיר להסרת שיער?

מכשיר לייזר להסרת שיער אינו זול. המחיר שלו נע בין 1500 ועד 2000 שקלים בממוצע ויכול להיות שתיתקלו במחירים גבוהים או נמוכים יותר בהתאם למבצעים השונים שמפורסמים מידי פעם. מכשירים אלו יהיו יקרים מאוד בקנייה הראשונית אך כמו שכבר הוסבר לעיל, הם יהיו קנייה משתלמת מאוד להמשך. כמובן שחשוב לבצע סקירה מעמיקה של השוק כדי להבין מהיכן ניתן לקנות את המכשיר המשתלם ביותר, וחשוב לשים לב לפרמטרים אחרים חשובים יותר כמו בטיחות המכשיר, איכות היצרן וכולה.

למה צריך לשים לב?

יש מגוון רחב של מכשירים ואם אתם מעוניינים לקנות מכשיר לייזר ביתי, אתם חייבים לבדוק עד כמה הוא אמין, מה רמת הבטיחות שלו ולמי הוא מתאים. סוג העור שלכם לא בטוח יתאים לשימוש במכשיר וזה דבר שצריך לבדוק, כולל אפשרות המכשיר להתאמה לסוג העור. יש לוודא את מנגנוני הבטיחות כיוון שפעולת המכשיר מתבססת על הבזקי אור מהירים, שיכולים לגרום לנזק בהיעדר מנגנון הגנה מתאים.