קוסמטיקה פרא רפואית – הטבע של מחר

קוסמטיקה פרא רפואית – הטבע של מחר

קוסמטיקה פרא רפואית הינה למעשה תולדה מתבקשת של העשורים האחרונים, המביאים עמם גילויים חדשניים במגוון תחומים ומערבים בין דיסציפלינות ממגוון עולמות שונים. אך טבעי הוא התהליך המתרחש בין עולם הקוסמטיקה לעולם הרפואה ומגלה לנו את כל מה שצריכים היינו לדעת על הפערים הבלתי ניתנים לגישור שבין טיפולים קוסמטיים לבין טיפולים רפואיים. תודות לתחום הקוסמטיקה הפרא רפואית נהנים כיום רבים מפתרונות יעילים לבעיותיהם – אשר מהם סבלו זמן רב.

קוסמטיקה פרא רפואית אצל אלה דרים.

אנטי אייג'ינג

אנטי אייג'ינג הוא אולי התחום החם והמדובר ביותר בקוסמטיקה, ולא בלי סיבה. תוצאות מוכחות של רפואת האנטי אייג'ינג מעניקות לכל אישה את ההזדמנות להיראות בדיוק כפי שהיא חולמת – מבלי לגרום לגוף נזקים ומבלי לעשות שימוש בחומרים כימיים כלשהם. האנטי אייג'ינג מטפל הן בתהליכים פנימיים המשתייכים להזדקנות הטבעית והן לתהליכים החיצוניים המאצים את ההזדקנות – כגון אור השמש, חוסר שינה, שתיית אלכוהול, עישון ועוד.

האטת תהליכי הזדקנות

על מנת להאט תהליכי הזדקנות עושה תחום האנטי אייג'ינג שימוש נרחב בתכשירים שונים ובחומרים טבעיים מן הטבע. סיוע של פעולות טבעיות שונות כגון קילופים עדינים בתדירות קבועה, שימוש בנוגדי חמצון המזרז את ההזדקנות כמו גם במסיסי שומן המשפרים את יכולת העור לשמור על יציבות וגמישות גם לאור התהליכים השונים העוברים על הגוף.

הגנה על תאי העור

ההגנה על התא המתאפשרת תודות לקוסמטיקה הפרא רפואית הינה בחדירה אל השכבות הפנימיות יותר. המערכת החיסונית שלנו כוללת לא מעט חומרים ייחודיים השומרים עלינו מפני מחלות שונות. הטיפולים הייחודיים לתחום האנטי אייג'ינג שומרים על התא ועל המערכת החיסונית שלנו, מחזקים אותה ומאפשרים לה להמשיך את פעילותה ללא הפרעות חיצוניות והחלשות של מזג האוויר.

שימוש בנוגדי חמצון באופן חיצוני

מריחת חומרים נוגדי חמצון הינה בין הפעולות העיקריות המסייעות למניעת הזדקנות העור. נוגדי החמצון מגנות על העור ועל התא בפרט ומונעות את המגע בינו לבין נזקי מזג האוויר ומפגעים חיצוניים אחרים. בין נוגדי החמצון היעילים ביותר נמצאים חומצה אלפא ליפואית, סלניום, פיקנוגינול, ויטמין C ועוד.