איך לשמור על יחסים טובים עם האישה בזמן המונדיאל

איך לשמור על יחסים טובים עם האישה בזמן המונדיאל

אוטוטו עומד להתחיל מונדיאל 2018 ברוסיה, וזה כידוע מתכון בדוק למריבות וכעסים בבית. יש מי שרב עם בן או בת הזוג שלו על רקע זה שכל אחד אוהד נבחרת אחרת, אך ברוב המקרים זה כרוך לעובדה שיש מי שדבוק למסך (שזה הגבר) ויש מי שמתעצבן מכך ובצדק וזו האישה.

על מנת שלא לסיים את מונדיאל 2018 בגירושים או משהו דומה לכך, צריך לדעת כיצד לנהוג ברגישות בתקופה הזאת, כיצד להתחשב בצד השני ולשמור על יחסים טובים. אנחנו הרי לא רוצים לגלות שהקבוצה שלנו אומנם זכתה במונדיאל, אך באותו זמן האישה החליטה שהיא לא רוצה לחיות איתנו, כי אנחנו אגואיסטים ולא מתחשבים.

יש דרכים שונות כיצד לשמור על יחסים טובים עם בת הזוג בזמן המונדיאל, וזה לא חייב כפי שנהגו לחשוב בעבר, כלומר זה לא חייב להיות בזה שקונים לה מתנות, מזמינים אותה למסעדה או אפילו נותנים לה הבטחה אמורפית שאחרי המונדיאל "נעשה דברים שהיא אוהבת". צריך להתנהל בצורה רגישה ונכונה והכי חשוב לדעת שזה לא הכל, המונדיאל אומנם נערך פעם בארבע שנים וזו חגיגה גדולה, אבל זה לא הכל, יש כמה דברים חשובים לא פחות.

לפני שאנחנו נסביר כמה דברים שאפשר לעשות, צריך לזכור, אם נשמור על יחסים טובים ואם נתנהג בצורה יפה, הרי שבפעם הבאה בעוד ארבע שנים במונדיאל 2022 או באולימפיאדה עוד שנתיים, אנחנו כבר נדע מה עלינו לעשות בשביל לשמור על שלום בית.

כיצד עלינו להתנהג במונדיאל

דבר ראשון, לא כל משחק חייבים לראות. נכון שזו חגיגה גדולה והכל, אבל יש משחקים בשלב הבתים, שהם מיותרים, הרי לא באמת מעניין אותנו לראות מה פולין או דרום קוריאה עשו. אז אם לא מדובר במשחקים חשובים או לא מדובר במשחקים נגד נבחרות חשובות, זה לא באמת חשוב שאנחנו נשב ונראה את זה.

דבר שני, מוטב שיהיו בבית שתי טלוויזיות או לפחות שיהיה מחשב שנוכל דרכו לראות את המשחקים. אין סיבה שאנחנו נראה את המשחקים ובת הזוג שלנו לא תוכל כלום בטלוויזיה באותו זמן. הדרך הטובה שלא להגיע למריבות וכעסים היא, אם כל אחד יכול לראות מה שהוא רוצה.

דבר שלישי, לחודש אחד תהיו כמו הילדים שלכם, לפני שאתם יושבים מול המסך, תסיימו כל מטלות הבית, תעשו את זה בצורה נכונה, ואז תוכלו לשבת בשקט מול המסך. מה שלא הספקתם, תעשו מיד אחרי המשחק. אל תשאירו הכל לבת הזוג שלכם.

דבר רביעי, בימים שאין מונדיאל, תיצרו זמן איכות עם בת הזוג, תלכו למקום ששניכם אוהבים, תשוחחו, תקשיבו לה, תעשו את כל הדברים שאתם עושים כשאין מונדיאל. החיים נמשכים גם בזמן שיש אליפות העולם בכדורגל.