איך תוכלו לבחור טיסות לקבר הרבי נחמן מברסלב

איך תוכלו לבחור טיסות לקבר הרבי נחמן מברסלב

מדי שנה יוצאים אלפי ישראל לאומן אשר באוקראינה על מנת לבקר בקברו של הרבי נחמן מברסלב. מה שבעבר היה שייך בעבר למי שמוגדר כנאמני ברסלב, הפך עם השנים למוקד משיכה עבור לא מעט ישראלים, בין אם מדובר במסורתיים, חרדים ואפילו חילוניים אשר יש לה זיקה מסוימת לדת ומבקשים להתפלל בקבר.

בדרך כלל נהוג לעלות לקברו בראש השנה ולעיתים גם בחגים אחרים, אך יש כאלה בוחרים לעשות את זה גם "מחוץ לעונה", קרי בימים כסדרם. בין אם זה מטעמי נוחות ובין אם זה מתוך הנחה שאז אפשר יהיה למצוא טיסה בצורה נוחה ולהגיע לקבר בצורה הרבה יותר פשוטה.

על מנת לטוס לקבר הרבי מנחמן באומן, הרי שצריך למצוא טיסות מתאימות. צריך להדגיש מספר נקודות בהקשר זה, לפני שנסביר כיצד אפשר לבחור טיסות שיתאימו למועדים בהם אנחנו רוצים לטוס.

ראשית, היום אנחנו יכולים למצוא לא מעט חברות שמציעות לנו טיסות במחירים מוזלים, כמובן הכוונה לטיסות ישירות. מאז החלו קשרים דיפלומטיים בין ישראל לאוקראינה ובפרט מאז שהחלו קבוצות של ישראלים לבקר בקבר, אז גם חברות התעופה פתחו נתיבים ישירים בין ישראל לאומן.

שנית, לא מעט חברות מציעות מעבר לטיסות, הן מציעות לנו אפשרות לרכוש חבילות מיוחדות שכוללות בין היתר בתי מלון, הסעות, כניסה לאתרים מסוימים בעיר ועוד. כלומר, במקום שאנחנו נצטרך להתארגן בעצמנו, דבר שהוא לא מסובך היום, אך בכל זאת עלול לדרוש מאיתנו לא מעט זמן ומאמץ, מה עוד שלא כל אחד יש לו את האמצעים לכך, אז אנחנו יכולים פשוט לקנות כרטיס מאורגן שכולל את כל מה שאנחנו צריכים.

שלישית, כשאנחנו ניגשים לחפש טיסות לאומן, חשוב מאוד להקפיד את כל התנאים מסביב, בטרם אנחנו מחליטים עם מי ומתי לטוס.

כיצד בוחרים את הטיסות הנכונות

כאמור, אנחנו יכולים לבחור האם לרכוש כרטיס טיסה בלבד או שמה אנחנו בוחרים לקנות כרטיס מרוכז, כלומר, טיסות, מלונות, הסעות וכל מה שנדרש בשביל לבלות במקום מספר ימים.

כשאנחנו ניגשים לבדוק מה נכון עבורנו, עלינו לעשות זאת על פי מספר פרמטרים.

תחילה נבדוק את העלויות, מה יותר זול, מה יותר משתלם לנו מבחינה כלכלית. אנחנו צריכים לקחת בחשבון, שאם אנחנו מבקשים להגיע במועד מסוים, נניח ראש השנה, סביר להניח שהמחירים יהיו גבוהים יותר וכן יהיה לנו הרבה יותר קשה למצוא מקום.

לאחר מכן עלינו לבדוק את המועד בו אנחנו רוצים לטוס, לא רק מבחינת העלויות אלא גם מבחינת מזג האוויר ותנאים אחרים. כידוע אומן זה לא מקום שנעים להיות בו בחורף, לכן חשוב לבחון מתי אנחנו רוצים לטוס והאם זה אפשרי בכלל

לסיום, רצוי לעשות השוואות בין מספר חברות, לבדוק מה כל אחת מציעה לנו ואז להחליט עם מי לטוס.