אימון אישי בכרמיאל

אימון אישי בכרמיאל

אימון אישי בכרמיאל הוא תהליך שבו עוזר המאמן למתאמן לשפר את איכות החיים במגוון תחומים. זהו תהליך שמטרתו לסגור את הפערים בין המצב הרצוי למצב המצוי, תהליך של עצירה ותכנון מסלול מחדש, תהליך שיביא לקבלת החלטות ולעשיית סדר חדש בחיים.

אימון אישי בכרמיאל – איך לבחור מאמן?

כמו בין כל בעלי מקצוע, גם בתחום המאמנים האישיים אפשר למצוא סוגים שונים של מאמנים, חלקם מוצלחים יותר ולחלקם פחות. ולכן האתגר העומד בפני המתאמנים הוא למצוא מאמן מתאים כדי להצליח ולהשיג את המטרות שהם הציבו לעצמם.

חשוב לבדוק מהי ההשכלה של המאמן. שוק המאמנים הוא שוק פרוץ ועובדים בו מאמנים שלא עברו הכשרה מסודרת והם אינם מוסמכים. חשוב למצוא מאמן רחב אופקים ובעל רקע בתחומים נושקים כמו פסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות, עבודה סוציאלית ועוד.

מאמן טוב נמצא תמיד בתהליך של הדרכה. גם המאמנים זקוקים לליווי ולתמיכה שיעזרו להם להתקדם מבחינה מקצועית. למלווה שיהיה אוזן קשבת ללבטים המקצועיים ולאפשרויות הטיפול. מאמן שאינו מקבל הדרכה הוא מאמן שנמצא לבד, הוא אינו חשוף לשיטות ולטיפולים חדשים, הוא אינו מתקדם, אינו מתעדכן בשיטות חדשות ולפעמים הוא גם נסוג לאחור.

מאמנים רבים מתמחים בנישה מסוימת. יש מאמנים המתמחים בטיפול זוגי, יש המתמחים באימון לקריירה, בתזונה בריאה ובתחומים נוספים. אם אתם זקוקים לאימון בתחום מוגדר, חשוב לבחור מאמן שהתמחה ורכש ניסיון בתחום זה.

כמו בכל תחום גם מאמן אישי בוחרים לפי המלצות. בקשו מהמאמן לקשר ביניכם ובין לקוחות שאתם הוא עבד בעבר, נהלו אתם שיחה ובררו האם המאמן היה קשוב לצרכים שלהם, האם הם הרגישו שהוא פנוי עבורם, האם הם התרשמו שהוא איש מקצוע מיומן ועוד.

תסמכו על תחושת הבטן שלכם. המאמן שתבחרו אמור ללוות אתכם בתקופה הקרובה ולבלות אתכם שעות רבות. אתם צריכים לבחור מאמן שתהיה לכם כימיה אתו, מאמן שיהיה נחמד יהיה להיות בחברתו ומאמן שאתם סומכים על שיקול דעתו ועל ההחלטות שלו.

אימון אישי בכרמיאל – מה ההבדל בין ייעוץ אישי לבן אימון אישי

אימון אישי בכרמיאל אינו ייעוץ אישי, אלו שני תחומים שונים ונפרדים זה מזה. אימון אישי הוא תהליך של בירור עצמי, של רענון מידע והחלטות, של שינוי כיוון ובניית תוכניות חדשות לעתיד. המאמן האישי לא מכניס את דעותיו האישיות בתהליך האימון כמו היועץ האישי, אלא עוזר למתאמן להבין בשיטות שונות היכן הוא עומד, לאן הוא צריך להגיע ומהי הדרך הטובה ביותר שתוביל אותו למטרה.

ייעוץ אישי, בשונה מאימון אישי, הוא תהליך המציע פתרונות, תשובות ורעיונות. הייעוץ האישי אינו תהליך של בירור והבנה שבסופו מודע המתאמן למצבו ומקבל החלטות לבד, אלא מפגשים שבהם מנחה המאמן את המתאמן מה ואיך כדאי לעשות כדי להגיע אל ההצלחה.