אימון אישי יסייע לכם לממש יכולות ולהגשים חלומות!

אימון אישי יסייע לכם לממש יכולות ולהגשים חלומות!

אימון אישי הוא תהליך שמטרתן להקנות למטופל מיומנויות וכלים שיסייעו לו ליצור בחייו את מה שהוא תמיד חלם. אנשים רבים מגלים שיש פער גדול בין המקום שבו הם חלמו להיות לבין המקום שבו הם נמצאים בתחומים רבים ומגוונים, בקריירה המקצועית, בזוגיות, בחיי משפחה ובהתנהלות הכללית בחיים. אימון אישי יעניק לכל אחד מאתנו אסטרטגיה ותוכנית פעולה שתקרב אותנו להגשמת החלומות ולמימוש היכולות שלנו.

מי ולמה צריך אימון אישי?

אימון אישי הוא תהליך למידה שמטרתן להקנות למטופל כלים ומיומנויות שיאפשרו לו להיות האדם שתמיד הוא חלם להיות. אנשים רבים מוצאים את עצמם מתוסכלים ומגלים שיש פער עצום בין המקומות שאליהם הם שאפו וחלמו להגיע לבין המקום שבו הם נמצאים.
אימון אישי הוא אינו תהליך של רכישת ידע, אלא תהליך של רכישת מיומנויות וכלים כמו אמונה ביכולות שלכם, יזמות, מודעות עצמית, יצירתיות, מנהיגות, לימוד עצמי ועוד מיומנויות רבות שכל אחד יכול ללמוד ולפתח ובאמצעותן להגשים את עצמו. אנשים רבים מגלים שהם רכשו השכלה, צברו הון ונכסים, בנו משפחה ועדיין הם מרגישים כי לא מיצו את עצמם. מה שחסר להם אלו הכלים והמיומנויות שיצרו את המהפך ואת השינוי הדרמטי באיכות החיים שלהם ויעניקו להם שמחה, סיפוק, אושר ושלווה.

 

אנשים רבים נמצאים בצמתים חשובים בחייהם, בכל תחום, בעבודה, בתעסוקה, בבניית המערכת הזוגית ועוד ואינם יודעים לאן לפנות. הם צריכים שמישהו יעזור להם להחליט. המאמן האישי אינו מחליט עבורם, הוא אינו קובע למתאמן מה לעשות ומה לא לעשות. הוא פורס את המפה, מציב נקודות, מאיר אפשרויות, לומד את היכולות של המתאמן ומסייע לו להכיר בהם, לצמוח מתוכם ולנהל את חייו בדרך הנכונה.

 

לכל אחד יש כוחות וכישרונות אבל לא תמיד הוא ידע איך להוציא אותם מהכוח אל הפועל ואיך להשתמש בהם, ולעתים גם מי שיודע איך להשתמש בכוחות הגלומים בתוכו  מנצל רק בחלק קטן מהיכולות שלו. מאמן אישי יראה למתאמנים את הדרך, איך להוציא מתוכו את היכולות שלו ואיך למקסם אותם כדי להביא להצלחה ולתחושת אושר וסיפוק.

 

אנשים רבים לא יודעים איך להשתלט על המשימות והאתגרים שהחיים בעידן המודרני מציבים בפניהם. המציאות מלמדת כי אנשים שלא יודעים איך להתנהל נכון בחיים נכשלים בתחומים רבים. תפקידו של המאמן האישי הוא לעשות סדר בחיים לעזור לתכנן את טבלת סדרי העדיפות, לשים בראש הטבלה את הדברים החשובים באמת ובתחתית הטבלה את הדברים הפחות חשובים. סידור נכון של סדרי העדיפות יציב בפני המתאמנים את המטרות והיעדים בחיים שבהם יש להשקיע ואליהם יש לחתור.

טיפול פסיכולוגי, אימון אישי – מה ההבדל

טיפול פסיכולוגי הוא תהליך ארוך של הבנת הנפש. זהו תהליך שדורש זמן. אנחנו יודעים מתי אנחנו מתחילים, אך לא יודעים מתי נסיים ואילו בעיות נצליח לפתור.

 

האימון האישי הוא טיפול ממוקד מטרה. זהו תהליך קצר הרבה יותר מטיפול פסיכולוגי, תהליך הנמשך כמה פגישות שבהן פותרים בעיות ספציפיות. האימון האישי מקנה למתאמן כלים שיעזרו לו לפתור את הבעיה עכשיו, ובכל פעם בעתיד כאשר הוא ימצא את עצמו במצבים דומים.