אלרם דבקים

אלרם דבקים

אלרם דבקים היא חברה איכותית ומובילה בתחומה המספקת ישירות ללקוח דבקים מסוגים שונים למטרות רבות ומגוונות. החל מדבקים עבור אגף הבנייה והשיפוץ, ועד איטום ותחזוקה ביתיים. החברה מחזיקה בשפע רב של מוצרים כדוגמת חומרי אטימה, צבעים ומוצרים עבור רהיטי עץ, כאשר כולם מיוצרים באיכות הטובה ועל פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

את המוצרים של אלרם דבקים ניתן לרכוש בחנויות הטובות והאיכותיות לציוד טכני, מלאכה וחומרי בניין. בנוסף ניתן לרכוש מוצרים ישירות מהחברה. באלרם תוכלו למצוא עובדים מסורים ומביני עניין המוכנים לסייע בכל בעיה, להציע פתרונות ולעזור ללקוח לבחור את המוצר הטוב ביותר עבורו אשר יתאים לצרכיו.

 

קצת עלינו

חברת אלרם דבקים הוקמה בשנת 1999. החברה מייבאת לארץ את המותגים הטובים בעולם והיא בעלת בלעדיות עליהם. את מוצריה ניתן לרכוש רק בחנויות הטובות ואיכותיות ביותר של "עשה זאת בעצמך". החברה הוקמה במטרה לתת מענה הן לאנשים פרטיים והן לבעלי מקצוע. משום שאיכות מוצריה היא מהגבוהות בארץ, לאלרם ארסנל של לקוחות קבועים ונאמנים החוזרים שוב ושוב לבחור נכון ולקנות את מוצרי החברה. לאורך הדרך ובעבודה עם לקוחות שונים ובעלי מקצוע מקשת מגוונת, החברה צברה ניסיון במספר רב של תחומים ומייעצת ללקוחותיה על מוצרים תוך הבנה מעמיקה של שימושם העתידי וחשיבות כל מוצר ומוצר.

 

עשה זאת בעצמך

בין מגוון המוצרים שניתן למצוא באתר של אלרם, ישנם טיפים רבים, יעילים וקלים לביצוע של "עשה זאת בעצמך". בין הטיפים ניתן למצוא את הדרך הטובה ביותר להפוך כל שידת לילה ישנה ומשופשפת לשידה שכל מי שיראה אותה ירצה אחת גם לעצמו. ניתן לראות כיצד אפשר להפוך את מקצת קירות הבית ללוחות צביעה מחיקים עבור הילדים וכך במקום לשוב הביתה ולגלות ציורים מקסימים שלא ניתן להוריד, תוכלו להיות בטוחים שהציירים הקטנים שלכם מפתחים את יכולותיהם מבלי להרוס את הבית על הדרך. טיפ יעיל במיוחד יסייע לכם להפוך את ריהוט הגינה שלכם לשיק אמיתי במינימום מאמץ או השקעה כספית וליצור אווירה קסומה שתלווה אתכם לאורך כל הימים והלילות החמים של הקיץ.

 

סניפים בכל רחבי הארץ

הסניפים איתם חברת אלרם עובדת ובהם ניתן לרכוש את מוצרי, פרושים בכל רחבי הארץ לאורכה ולרוחבה כך שהמוצרים האיכותיים יוכלו להיות נגישים לכולם ולשמש גם את הצרכנים שאינם מתגוררים במרכז. ניתן למצוא סניפים באשדוד, כפר מסריק, אפיקים, אום אל פאחם ואפילו באילת הרחוקה.

 

מוצרים איכותיים לכל צורך

בין מוצרי החברה ניתן למצוא צבעים איכותיים ואופנתיים, צבעים מיוחדים שלא ניתן למצוא באף מקום ופתרונות חכמים המסייעים להגנה מפני עובש. כמו כן תוכלו לרכוש חומרים לעץ ופרקט, חומרי איטום