הכירו את המלון החדש של ישרוטל

הכירו את המלון החדש של ישרוטל

הנכם מוזמנים להכיר את המלון החדש והיוקרתי ביותר של רשת מלונות ישרוטל. שמו של המלון החדש, הוא מלון אוריינט. מלון זה מציע סוג אחר של יוקרה, שטרם נראתה כמוה בשאר המלונות של רשת ישרוטל.

מלון שיוכל לארח דיפלומטים:

בית המלון החדש, עולה ביוקרה שלו, על שאר בתי המלון בירושלים בהם מתארחים דיפלומטים המתארחים בעיר. בתכנון בית המלון, יש רף חדש של יוקרה, שטרם נראתה כמוה. רמה גבוהה זו של יוקרה, מתאימה לדרישות של תיירים נכבדים מחו"ל, ודיפלומטים הבאים להתארח בירושלים. למלון אוריינט יש יתרונות נוספים, בכך שמציעים לדיפלומטים רחצה בבריכה יוקרתית שטרם נראתה כמוה, ומתחם ספא יוקרתי.

מיקום מיוחד של בית המלון:

אחד מהדברים שמייחדים את המלון החדש, הוא מיקומו בתוך שכונה ירושלמית פסטורלית ושקטה. בית המלון ממוקם בתוך "המושבה הגרמנית". שכונה זו, הינה שכונה שקטה יותר מהשכונות האחרות בהן ממוקמים בתי המלון היוקרתיים של ירושלים. יתרון נוסף של מלון אוריינט, הוא שאינו ממוקם בצירים הראשיים של העיר. מיקום זה מקנה שקט לאורחי בית המלון.

לרחוץ בבריכה ולהרגיש כמו מלך:

הבריכה החיצונית של בית המלון, מתבססת על מפרט טכני ברמת יוקרה, שטרם נראתה כמוה בארץ. רחצה לילית בבריכה הינה חוויה מיוחדת. ה"בריזה הירושלמית" שיש בירושלים, הופכת את הרחצה הלילית לחוויה נעימה. ממתחם הבריכה החיצונית, ניתן בלילה לצפות על האורות של שכונות רבות בעיר ירושלים. לתיירים הצופים במראה לילי זה, אורות העיר ירושלים נראים כמו קופסת תכשיטים נוצצת ויוקרתית.

חופות הסבה מלכותיות: על מנת להעניק לאורחים הבאים מחוץ לארץ חווית יוקרה מושלמת, פינות הישיבה סביב לבריכה, יהיו בתוך חופות עם כילה. בתוך כל חופה יש כורסאות הסבה. פינות ישיבה אלו, יוצרות אצל האורח תחושה של כבוד, ושהוא נמצא במקום מכובד, ולא בחוף ים.

בריכה פנימית בסגנון יוקרתי:

גם הבריכה הפנימית של בית המלון, מעוצבת בסגנון יוקרתי שלא נראה כמוהו בארץ. בעיצוב הבריכה הפנימית של בית המלון, יש שילוב של גווני זהב. חופות ההסבה סביב הבריכה הן בגוון זהב. גם התקרה של הבריכה הפנימית, צבועה בגוון זהב. נוצרת השתקפות יפה של התקרה על המים, וכך למי הבריכה נוצר גוון זהב מההשתקפות.

השקעה משתלמת:

בית המלון בנוי בצורה הכי מפוארת שיש. חדר האוכל של בית המלון, מזכיר אולם שמחות מפואר. חדרי האירוח מעוצבים בצורה חדשנית ומפוארת. גם לובי בית המלון מעוצב בסגנון יוקרתי. השקעה זו משתלמת, כאשר רוצים לארח אורחים מכובדים הבאים לירושלים, יש לתת להם תחושה שהם חשובים. העיצוב המרשים נותן להם תחושה שהם ממש מלכים, ויגרום להם לחזור להתארח שוב בבית המלון בביקור הבא בארץ.