המלצות לבחירת דירת יוקרה

המלצות לבחירת דירת יוקרה

בחירת דירה איננה מעשה שגרתי, של יום ביומו. מדובר בהחלטה שתשפיע על העתיד שלנו, של משפחתנו, לתקופה של שנים ארוכות. קבלת החלטת רכישה של דירה, בפרט דירת יוקרה, חייבת להתקבל תוך התייחסות לשיקולים ברורים וקריטריונים כבדי משקל.

יזם וחברה מבצעת

את מכלול ההמלצות לבחירת דירת יוקרה נרצה לפתוח בשני קריטריונים שלפעמים מבלבלים ביניהם והופכים אותם לאחד. המדובר בפניה ליזם מוכר וכן לחברה מבצעת רבת מוניטין. חברה לניתוח חיפושים מקוונים הודיעה כי משפטים פשוטים כדוגמת גינדי תל אביב מחירי דירות רווחים מאוד. יש לשים לב כי בחירת דירת יוקרה על סמך שמות של קבלנים מוכרים איננה מספקת. תמיד יש לשאול שתי שאלות – ראשית, מיהו היזם של הפרויקט. שנית, מיהו הקבלן המבצע של הפרויקט. לפעמים, היזם הוא גם החברה המבצעת אך זה לא תמיד נכון. דירת יוקרה מבית טוב, תגיע מהשילוב המנצח של יזם ושל קבלן ביצוע ששניהם שייכים לעילית בתחומם.

יוקרה ומיקום הולכים ביחד

אם מצאתם את עצמכם מחפשים באינטרנט גינדי תל אביב מחירי דירות, יתכן שאתם נותנים משקל למחיר, אבל ההמלצה היא להרחיק ראות גם מעבר לכך. דירת יוקרה איננה רק פונקציה של מחיר, זה איננו חזות הכל. קריטריון חשוב לבחירת דירת יוקרה הינו המיקום. מדוע המיקום? לא קשה להסביר. המיקום הנכון זה בעצם השכונה הנכונה, כאשר בקרבת מקום יתגוררו השכנים כלבבכם. המיקום הנכון זה גם המקום שנמצא בנגישות גבוהה, אזור שקט אך גם תוסס במידה הראויה לכם. מיקום יוקרתי זהו מקום שבסמוך לו ישנם בתי ספר טובים, שירותים קהילתיים נבחרים, פעילות תרבות ובידור, שופינג ופנאי.

מפרט מפנק, איכותי ומודרני

יש עוד המלצות לבחירת דירת יוקרה, המלצות שעליהן בנויה איכות החיים ורמת המגורים. למשל, דירת יוקרה תהיה תמיד דירה המבוססת על מפרט מפנק. סטנדרט הבניה צריך להיות גבוה מאוד ואיכות הביצוע צריכה לבוא לידי ביטוי גם בתוך הדירה וגם בשטחים הציבוריים שבבניין. כך לדוגמא, דירות יוקרה תתהדרנה בחדרים גדולים ומרווחים, כאשר גם הלובי והמעליות יהיו מעוצבים ובסטנדרט מעל הממוצע. עיצוב חלל הפנים, מפרט המטבח, עיצוב הסלון, המרפסות – כל אלה יהיו מאופיים בקו מודרני, עם נגיעות מיוחדות. עיצוב שבלוני זה כבר ממש לא "אין" והיוקרה צריכה לבוא לידי ביטוי מורגש בחדרים השונים, במכלול ובחיבור בין החללים. חיפויים, ריצוף, ניאגרות נסתרות, ריבוי נישות, מטבח פתוח בשילוב אי, אלה חלק מהאופנים שבהם בא לידי ביטוי עיצוב מודרני ויוקרתי של מיטב הדירות היוקרתיות.

נוף, אוויר ואווירה

יש בהחלט מקום להריץ חיפוש מקוון של ביטויים כפי שהזכרנו, כגון גינדי תל אביב מחירי דירות, אבל בדרך אל תשכחו עוד כמה המלצות. למשל, הקפידו לברר מהו הנוף הנשקף מהדירה החדשה שאותה אתם מתעתדים לקנות. הנוף היפה הנשקף מהחלון, זה מה שאתם תראו בכל בוקר ומרחבים או לכל הפחות אוויר צח אינם בטלים בשישים. בין אם אתם חובבי הנוף האורבני ובין אם אתם חובבי הנוף הירוק, כאשר אתם צופים לעבר נוף המתאים לכם, איכות החיים והמגורים שלכם עולה פלאים.

כאשר אתם נכנסים לדירה, התרשמו מהאווירה והתחושה שאתם מקבלים כאשר אתם מסתובבים בין החדרים. נשמו עמוק ושאלו את עצמכם "עד כמה אני מרגיש בבית?" זכרו כי כאשר הדירה עדיין לא מרוהטת לפי טעמכם החוויה איננה שלימה, אבל השתדלו להפעיל את הדמיון. בדרך כלל, דירת יוקרה שמעניקה לכם תחושה טובה תהיה בחירה נכונה. כאשר אתם מרגישים בנוח מבפנים, ומרוצים מהנראות החיצונית, מהסטנדרט והנוף, אפשר לומר בלב שלם שהגעתם לבית הנכון לכם.