השתלת שיער בטכנולוגיית מיקרו FUE

השתלת שיער בטכנולוגיית מיקרו FUE

השנים האחרונות, אנו עדים לפריצת דרך משמעותית בתחום השתלת השיער. היום, כבר ניתן ליהנות משיער צפוף, טבעי וחזק לתקופה ארוכה בשיטת מיקרו FUE, אשר מבטיחה תוצאה מושלמת, ללא כאבים, תפרים  או צלקות. הטיפול הינו פשוט ויש בשיטה זו, אחוז הצלחות גבוה. התהליך מתאפשר באמצעות מחט מיוחדת המיועדת להשתלה בשיטה ייחודית זו ושדרוג ההשתלה וצפיפות השיער בקרקפת בעשרות אחוזים. ישראלים רבים מעדיפים לבצע השתלת שיער בטורקיה, היות ובקליניקות הידועות ובבתי החולים באיסטנבול, ישנם רופאים הידועים בעולם כמומחים בשיטה החדשה של השתלת שיער מסוג FUE.

 

השיטה הפופולארית עם אחוזי הצלחה גבוהים ביחס לשאר שיטות השתלת השיער

 

יש לציין, כי בשיטת מיקרו FUE להשתלת השיער, ניתן להשתיל את ממוצע השיער בפעם אחת עד 5000 זקיקים. במהלך ההשתלה, הרופא יבחר את זקיקי השיער הבריאים ביותר. שיטה זו של השתלת שיער, הפכה לנפוצה ומבוקשת ביותר, ביחס לשאר שיטות השתלת השיער. אין מדובר בשעטה פולשנית כגון שיטת הסטריפ ואין צורך באזמל ניתוחים, תפרים באזור התורם וכן,שיקום הקרקפת לאחר ההשתלה. המושתל, יוכל להסתפר קצוץ לאחר שהשתלים נקלטו בראשו ושיערו הופך להיות צפוף ומלא. תוך 3 חודשים יתחיל לצמוח השיער החדש ועד חצי שנה ניתן לראות כבר 60% מהשיער שגדל, כדי להגיע ל 100% יש צורך להמתין בסבלנות 12 חודשים מלאים.

 

שלבי ההשתלה בשיטת מיקרו FUE

 

השתלת שיער בטורקיה בשיטת מיקרו FUE, מתחילה בהרדמה מקומית של האזור התורם וחילוץ הזקיקים. המחט הייעודית לביצוע ההשתלה, חודרת לתוך העור לעומק השורש של זקיק השיער ובכך, ניתן יהיה לנתק את שורש השערה מן העור, בכדי למשוך את הזקיק החוצה, מבלי שייגרם נזק לשערה. הזקיקים מוצאים ומועברים לטכנאים של הצוות הרפואי, כך שניתן יהיה לבדוק אותם תחת מיקרוסקופ, כך שאיכות הזקיקים, תהיה בסטנדרטים גבוהים, מה שיאפשר את הצלחתה של השתלה.

 

מיד לאחר מיון הזקיקים, ניתן יהיה להפרידם ליחידות בודדות, אם כפולות או אם משולשות עבור השתלה באזורים המקריחים בקרקפת. הרופא, המבצע את השתלת שיער בטורקיה,  יצייר קו שיער שרצוי למטופל בהשתלה או בכל אזור מקריח אחר בראשו ויסכם עם המטופל, היכן בדיוק ישתיל את זקיקי השיער.

השלבים הסופיים של השתלת זקיקי שיער בשיטת מיקרו FUE

 

ישנם שלבים סופיים של השתלת שיער בשיטת מיקרו FUE, והם: ניקוב האזור המקריח באמצעות הרופא שמתמחה עם השתלת שיער בטורקיה והצבת יחידות זקיקי השיער באמצעות הצוות הרפואי. כאשר הליך זה מסתיים,  יש לטפל באזור התורם, כך שההחלמה תהיה קצרה יותר. הרופא המומחה להשתלת השיער בשיטה זו, יעניק למטופל הוראות המשך לטיפול וכן, ערכת טיפול תינתן למטופל לאחר ההשתלה הכוללת תרופות. הקרקפת מחלימה לאחר 10 ימים מיום ההשתלה ואז תהליך של נשירת שיער יתחיל וזקיקי השיער, יצמחו חזרה לאחר תקופה של כ-3 חודשים. ניתן לראות שיער מלא לאחר 5 חודשים מיום ההשתלה.

 

השתלת שיער בטורקיה, הפכה לפופולארית בקרב ישראלים רבים שמצאו את הרופאים המומחים ביותר, במחיר נמוך בהרבה מהמחירים של השתלה בארץ.