התפתחותם של השעונים

התפתחותם של השעונים

עולם השעונים מציג חידושים בכל יום כמעט. יצרני השעונים, מהקטן ועד לגדול ביותר, מנסים להמציא את הגלגל ולייצר שעונים שכל אחד ואחת מאיתנו ירצו לענוד על פרק כף היד. בשנים האחרונות, טרנד השעונים החכמים נכנס לפעולה ורבים גילו את התועלת הגדולה שבשעונים החכמים ומאז לא נפרדים מהם. במאמר הבא, נסקור את סוגי השעונים הקיימים וננסה לעזור בבחירת השעון הבא שלכם.

סוגי השעונים

אין ספק כי ישנם המון סוגי שעונים ועל מנת להצליח לבחור את השעון המתאים ביותר עבורך, יש להכיר את הסוגים הקיימים ולאט לאט לצמצם את האפשרויות. בסופו של יום, בחירת השעון תמיד צריכה להתבצע בהתאם לטעם האישי שלכם וכיצד אתם מרגישים כאשר את עונדים את השעון על פרק כף ידכם.

שעוני אופנה – עבור רבים, השעון הוא אקססורי ולאו דווקא פריט שימושי או הכרחי. עבור אחרים, השעון הוא הפריט הכי חשוב עבורם ומעוניינים הם בשעון מעוצב ואופנתי. בתי אופנה רבים, חברו עם יצרני / חברות ייצור שעונים, והקימו קו שעונים ברוח המותג או החלו לייצר את השעונים INHOUSE. בין המותגים המוכרים נמצא את גס, דונה קארן, הוגו בוס ועוד.

שעוני יוקרה – עולם שעוני היוקרה הוא עולם כה מדהים הגורם לנחשפים אליו, להישאב ולהתחיל "לחיות" את עולם השעונים. במרבית המקרים, השעון יהיה הפריט הכי יקר אותו "ילבש" האדם וגם הלוכד עיניים. בין המותגים המוכרים נמצא את: MONT BLANC, TAG Heuer, LOUIS ERARD ועוד. חשוב לציין ששעוני היוקרה, מיוצרים הן עבור גברים והן עבור נשים.

שעונים חכמים – השעונים החכמים מאפשרים לעונד אותם להתחבר למכשיר הסלולרי שלו, לענות לשיחות, לראות מי מתקשר, לבדוק את היומן וגם לקרוא הודעות. כל שעון חכם, בעל פיצ'רים חכמים משלו ובהתאם לצרכים והדרישות שלכם, תוכלו לבחור את השעון הטוב ביותר עבורכם. כמו כן, הקפידו לבחור שעון המתאים למכשיר הסלולרי והמחשב שלכם, זאת על מנת לוודא ולהבטיח התאמה ושימוש בכל הפיצ'רים הקיימים. בין המותגים המוכרים נמצא את שעוני אפל, סמסונג, Huawei, LG ועוד. חשוב לדעת שישנם גם שעונים חכמים המיוצרים בסין ואינם ממותגים אך בהחלט יכולים לספק את העבודה.

לסיכום, אם גם אתם חובבי שעונים ורוצים ליהנות גם מיכולות השעון ה "רגילות" וגם מהשעון החכם, ערכו את הסקר שוק שלכם ובחרו לכם את השעון שיעשה לכם שכל. שנת 2018 מציגה עיצובי שעונים שיתאימו לכל אחד ואחת מכם, בין אם חשקה נפשכם בשעון אופנתי, שעון יוקרה או שעון חכם.