ויוה לה אירופה – טיול משפחתי ברכב פרטי

ויוה לה אירופה – טיול משפחתי ברכב פרטי

 

בכל שנה אנחנו פותחים תכנית חיסכון כדי לחסוך סכום כסף נאה שאיתו נוכל לארוז מזוודה ולקחת את כל המשפחה לחופשה חלומית בחו"ל. עד לא מזמן נסיעה לחו"ל הייתה נחלתם של העשירים בלבד ומעמד הביניים היה נאלץ לבלות את החופשות בארץ בעוד שטיסה לחו"ל הייתה הייתה מתוכננת לאירועי מפתח כדוגמת אירועי מצוות. לשמחתנו המציאות השתנתה וכיום יותר ויותר משפחות יכולות להרשות לעצמן לצאת מגבולות ישראל אל היבשת השכנה לנו ולגלות את אירופה במיטבה. בעוד שאנחנו מתכננים את מסלול הטיול שלנו אנחנו נחפש את המלונות המפנקים ביותר, את המסלולים המרתקים ביותר וגם נברר על השכרת רכב באירופה על מנת להפוך את הטיול שלנו לשלנו בלבד.

 

לאן נסע?

כאשר מתכננים חופשה משפחתית חשוב לקחת בחשבון את העובדה שהילדים מצטרפים אלינו ולכן אופי הטיול צריך להיות שונה. משפחות רבות כאמור מעדיפות לטייל ברכב פרטי ולא להיות תלויות בחסדי התחבורה הציבורית ששעות הפעילות שלה מוגבלות וכמובן העובדה כי הרכבים הציבוריים לא מגיעים לכל האתרים שיש למדינת החופשה שלנו להציע. השכרת רכב באירופה אם כן מצטיירת כפיתרון אידאלי והדבר היחיד העומד בינינו לבין החופשה הוא בחירת היעד.

 

ארץ המגף – איטליה

איטליה הפכה ליעד כה פופולארי עבור הישראלים הודות למחיר הנוח לטיול משפחתי, המנטליות הדומה והמטבח האיטלקי שאנחנו כל כך אוהבים. מעבר לכך, איטליה מתאימה מאד למשפחות ולצד הפאן הרומנטי החבוי בה, איטליה מלאה באיים ופנינים קטנות אשר מתאימות לטיול עם ילדים. מאחר ומדובר במדינה שיש בה המון איים, תכנון המסלול עם רכב פרטי הינו צעד חכם שכן כך תוכלו להיות נגישים ליותר ויותר מקומות בעוד שתחבורה ציבורית לא תוכל לנייד אתכם לכלל המקומות, אלא רק למקומות התירותיים יותר.

 

ארץ האוזו והסופלקי – יוון

המדינה השכנה שלנו הפכה לכה נגישה עד שנסיעה אליה שוות ערך מבחינתנו לגיחה לאילת. ביוון אפשר להנות ממוסיקה נפלאה, אוכל ים תיכוני משובח ובעונה כמובן שאפשר גם להנות מהחופים המרהיבים של מדינת האור. בדומה לאיטליה, יוון היא בדיוק המקום המושלם לערוך בו את הטיול עם רכב פרטי מהסיבה שכך אפשר להתנייד במהירות ממקום למקום, לגלות מקומות אשר לא נחשף אליהם בלעדי הרכב הפרטי וכך נוכל להפוך את החופשה שלנו לחופשה משפחתית ומלכדת ולהנות מנסיעה ממושכת לאורך החופים והצוקים המרהיבים.

 

ארץ המסי – ספרד

ספרד, הנמצאת בקצה היבשת חביבה מאד על הישראלים, ואם נהיה ספציפיים יותר הרי שמדובר בברצלונה. הפופולאריות של נבחרת ברצלונה הפכה את העיר למוקד עליה לרגל המושך אליו תיירים מכל העולם כולו. תכננו לעצמכם מסלול ברכב פרטי וכך תוכלו לגלות בחופשה המשפחתית שלכם את העיר הנפלאה שנהנית ממזג אוויר ים תיכוני המגלם בתוכו את הקצב האירופאי שאנחנו כל כך אוהבים.