וילות לציבור הדתי – מדוע וילה ולא מלון?

וילות לציבור הדתי – מדוע וילה ולא מלון?

בתקופות שונות במהלך השנה הציבור הדתי נתקל בבעיה – נופש מהווה חלק חיוני וחשוב בחיי היומיום האישיים והמשפחתיים כאחד. עם זאת, כאשר משפחה דתית יוצאת לבילוי שכזה, לא תמיד מוצאים את הפיתרונות המתאימים לאורח החיים הדתי, ולעיתים קרובות יש צורך להתפשר על איכות הנופש על מנת לקבל את המאפיינים הקריטיים עבור השמירה על הכשרות, הצניעות ושאר מרכיבים חשובים מאוד של אורח החיים המסורתי. למרבה המזל, מאז הופעת הוילות באופק של הנופש הישראלי, הציבור הדתי כבר לא צריך להתפשר.

מדוע להתפשר? תוכלו להזמין וילה לדתיים בזול באתר וילה גולד

ההבדלים המהותיים בין בית מלון לוילה?

למרות שבשנים עברו משפחות דתיות כן התארחו במלונות השונים, עם הופעת הוילות מדובר בהשקעה לא משתלמת בעליל. היתרון הגדול ביותר של הוילה הוא שניתן להתארח עם כל המשפחה מבלי להרגיש מופרדים, או מבלי לסבול מצפיפות אם מחליטים לישון ביחד עם אנשים רבים. הוילה מאפשרת ליהנות מבילוי בבית גדול שבו יש מקום לכולם, אך גם יש מספיק פרטיות על מנת שגם המבוגרים וגם הילדים יוכלו ליהנות מפסק זמן מחיי היומיום, וגם זה מזה, מבלי להתרחק יותר מדי. בנוסף, על הוילה לעמוד בהרבה פחות קריטריונים מאשר בתי מלון.

הדרישות כלפי וילות המארחות את הציבור הדתי

על מנת שוילה תתאים לבילוי של משפחות דתיות, כל מה שצריך הוא:

  • בית "כשר" עם מזוזות מותקנות היטב
  • מיטות יהודיות בחדרים השונים (או פשוט "מיטות תאומים" – מיטות ליחידים שניתן להזיז בקלות)
  • מטבח כשר עם שני כיורים ושני מקררים, או לחילופים – שני מטבחים נפרדים
  • התחשבות מצד בעלי המקום בכל הקשור לכניסה ויציאה
  • קירבה לבתי כנסת

כך, על מנת שוילה תתאים לאירוח של הציבור הדתי, יש לחשוב על המיקום המתאים וכן למצןא את הבעלים האדיבים והמתחשבים, או אפילו המסורתיים או הדתיים בעצמם (יותר נפוץ ממה שנראה במבט ראשון). כך, באמצעות עמידה בכל התנאים הבסיסיים החיוניים לאירוח של דתיים, בעלי הוילות מקבלים נתח שוק חשוב ומניב ביותר, כך שניתן להיות בטוחים שהם יעשו כל מאמץ על מנת לספק את כל הדרוש לאורחים הדתיים – יחס אישי שנדיר עד בלתי אפשרי למצוא בבתי מלון.

מתי צריך להזמין וילות לעומת בתי מלון?

בתי המלון הגדולים בדרך כלל מתמלאים בתקופות הנופש האופייניות (חגים, קיץ , סופי שבוע), בעוד ההיצע הרחב של וילות באזורים שונים ברחבי הארץ מאפשר למצוא פיתרון כמעט בכל עת ואפילו במחירים של הדקה ה-90, מה שהופך את תהליך סגירת הנופש למרגש ומאתגר ומעניק נקודות זכות עוד לפני שמגיעים לאירוח עצמו. בסופו של דבר, כל האנשים מעוניינים באותו הדבר: שקט, שלווה, זמן איכות עם הקרובים. באמצעות אירוח בוילות יוקרתיות בכל רחבי הארץ, משפחות דתיות וחרדיות יכולות ליהנות מכל אלה במחירים נוחים ובתנאים המותאמים לאורח החיים שלהם.