חדרי בריחה

חדרי בריחה

זה הזמן לעצור את הזמן של המציאות שלכם ולהפעיל את הזמן הדמיוני ההרפתקני שלכם!  קבלו את הטרנד הנוכחי במדינת ישראל – חדרי בריחה.

חדרי בריחה הינו תחום שצובר תאוצה בקצב מסחרר, בשנה האחרונה קמו עשרות חדרים בארץ והם ממשיכים לגדול בקצב גדול מאד.

המטרה בחדר בריחה הינה לפתור חידות על מנת להצליח לצאת מהחדר, החידות הללו יכולות להיות חידות חשיבה, הגיון וידע כללי , אך היופי בחידות הללו שהם כולם קשורים לנושא החדר שמעוצב על פי תחום מסוים.

לדוגמה תוכלו למצוא חדר שבנוי כולו כמו במצריים העתיקה והחידות יהיו בנושאים עתיקים כאשר כל פעם שתפתרו חידה תוכלו להתקדם הלאה לחידה הבאה.

האטרקציה הזאת הופכת להיות יותר ויותר נפוצה, ישנם אנשים שמבצעים בחדרי בריחה ימי הולדת, מזמינים את כל החברה ופותרים חידות, הדבר גורם ליום הולדת באמת מהנה ושמחה, כאשר ניתן לשכור את כל המקום לזמן מוגבל וכך לקבל יום הולדת אטרקטיבי במיוחד.

אטרקציה נוספת היא לימי גיבוש של עובדים, תארו לכם שאתם הולכים עם כל החברה מהעבודה שלכם ליום גיבוש וכולכם מתחלקים לקבוצות ופותרים חידות מהנות, ניתן גם לעשות תחרויות בתוך הקבוצות עצמם, כמו לדוגמה תחרות בין מחלקת מכירות לתמיכה או תחרות בין המנהלים לעובדים, האטרקציה הזאת תגרום לעובדים להיות הרבה יותר מגובשים, כמו כן המנהלים יוכלו לראות כיצד העובדים עובדים ביחד ועובדים תחת לחץ, לראות מי מהעובדים מנהיג את הצוות, מי לוקח החלטות ומי הולך מאחור, יכול להיות רעיון לא רע על מנת למצוא את ראש הצוות הבא או מנהל המחלקה הבא של החברה…

גם חברים מהצבא הולכים לגיבוש של חדרי בריחה, כאשר רובם מוצאים בזה אפשרות אטרקטיבית במיוחד ומהנה לעשות עוד משהו ביחד עם החברים מהצבא.

איזה חדר בריחה לבחור?

האפשרויות הם מגוונות, אבל לדעתנו לא צריך לבחור, פשוט צריך להתנסות, יש הרבה אפשרויות ואפשר ללכת כל פעם לאפשרות אחרת, אם תסיימו חדר אחד תוכלו לנסות חדר אחר, אפילו ללכת לחברה אחרת שמציעה חדרים נוספים, זה כל היופי במשחק הזה, שכל חדר היא חוויה בפני עצמו ואין חדרים דומים, זאת אומרת שאם סיימתם חדר אחד , זה לא אומר שסיימתם את החוויה או את ההרפתקאה, להפך, אתם רק תתמכרו לנסות עוד ועוד חדרים , אז למה לא להתחיל לנסות את החוויה ? אנחנו מבטיחים לכם שתתמכרו במהירות.