חופשה משפחתית בוילה – 10 יתרונות

חופשה משפחתית בוילה – 10 יתרונות

אנשים רבים מחפשים את הפיתרון המושלם לחופשה המשפחתית – ולא מוצאים. על מנת ליהנות ברוגע לצד הילדים, צריכים להתקיים מספר רב של תנאים, שלפעמים נראה שאין שום פורמט של נופש שיכול לעמוד בהם. או כך לפחות היה עד שלא הופיעה ונהייתה נפוצה החופשה במסגרת וילה. לרוב הוילות נמצאות בצפון הארץ, ויש לבילוי שכזה מספר רב של יתרונות.

לחצו כאן וצפו במעל 100 וילות בצפון הארץ לחופשה משפחתית

  1. נוף

אחד מהגורמים הכי מושכים של אזור צפון הארץ זהו הנוף הקסום – ההרים המוריקים, השמיים הנקיים ובאופן כללי – הריחוק המושלם מהעיר וההזדמנות לשנות אווירה, זו אחת הסיבות המובהקות לבחירה בוילה בתור אובייקט נופש.

  1. בטיחות לילדים

בעיה שיש להורים רבים שיוצאים לנופש עם הילדים – מרוב שהם דואגים כל הזמן לבטיחות הילדים שלהם, הם לא יכולים להירגע ולהשתחר, וחוזרים מהנופש עייפים יותר מאשר לפני הנסיעה. בוילה יש את כל התנאים לשהות בטיחותית של ילדים,  כך שהנופש אכן עונה להגדרה זו עבור ההורים.

  1. "הכול כלול"

האפשרות ליהנות מפינוקים הכלולים במחיר כבר לא שמורה לבתי מלון בלבד. באמצעות השכרה של וילה – ניתן ליהנות מכל מה שיש בה ללא כל חשש או ספק. כך, עצם הסיור בוילה עצמה ומציאת האטרקציות השונות הופך להליך מרתק ומהנה בפני עצמו.

  1. בריכה

אין אף נופש ללא בריכה, כך שבכל וילה ניתן ליהנות מבריכה, פעמים רבות כזאת שמותאמת גם לתקופת החורף הקרה (מקורה ומחוממת).

  1. אטרקציות מיוחדות בתוך הוילה

לכל וילה יש את הייחודיות שלה, אך יש מספר פריטים שנהפכו לחובה בתחום: פלאזמות גדולות, כבלים, עמדות ברביקיו, שולחנות משחק (סנוקר, פינג פונג או שניהם),  עמדות קונסולות משחק, קריוקי ועוד. כל דיל עבור השכרת וילה כולל רשימה מלאה של אטרקציות הקיימות במקום.

  1. זמן איכות עם כל בני המשפחה

לא בכל נופש ניתן להעביר את הזמן עם כל בני המשפחה בנועם וברוגע, דבר שלא תמיד מתאפשר בנופש רגיל בחו"ל או בבית מלון רועש.

  1. אפשרות לזמן איכות זוגי

לאחר שהילדים התעייפו אחרי יום בבריכה, הילדים הולכים לישון מוקדם ובקלות, וההורים יכולים ליהנות מזמן איכות לבד, באחד מחדרי השינה המפוארים הרבים שנמצאים בוילה.

  1. אטרקציות וטיולים באוויר הפתוח

להורים הדואגים מכך שהילדים מבלים את כל החגים והחופשים מבלי לצאת מהבית, וילות בצפון נמצאות לרוב בסביבה הקרובה למסלולי הליכה שונים ואטרקציות בטבע: במים, בהרים ובמישור.

  1. אפשרויות למציאת דילים משתלמים

אחד הדברים שהכי קוסמים לחובבי ה"דילים" הוא העובדה שתמיד ניתן למצוא מבצעים, גרופונים, דילים ועוד הצעות שהופכות את כל העניין למשתלם אפילו יותר, ועקב כך – גם מהנה יותר (כי תמיד נעים לדעת שהנופש שלכם לא עושה חור בכיס).

  1. תחושת "חו"ל" מבלי להחתים את הדרכון

צפון הארץ הינו מקום קסום המעניק תחושת בריחה מהמציאות, ולמרות שמדברים פה את אותה השפה, התחושה של ניתוק מחיי היומיום מעניקה את הגורם החשוב ביותר בנופש איכותי – תחושה של חידוש, התרעננות ומצברים מחודשים.