חלופות השקעה בעולם שטוח – סמארט קפיטל

חלופות השקעה בעולם שטוח  – סמארט קפיטל

העולם נהיה שטוח ומשקיעים מתניידים ממקום למקום בלחיצת כפתור ,מה שגורם לתופעות מקומיות להפוך לגלובליות ברגע עם תנועות מידע עוצמתיות. זו אחת מהסיבות שבגינן תופעות מקומיות כמו משבר הנדל"ן בארה"ב או משבר הנזילות הבנקאי באירופה מכות גלים בכל רחבי העולם ,ומקשות על המשקיעים לייצר תשואה על כספם.

אפקט הורדת הריבית בארה"ב גוררת הורדות ריבית מצד בנקים מרכזיים אחרים בכל העולם. נכון להיום, משקיע הרוצה להשקיע בדולר, סטרלינג, יורו או אפילו שקל נתקל בריביות אפסיות. ריביות אפסיות מייצגות שחיקה בפועל של הכסף בהינתן רמות האינפלציה חיוביות.

אז מה אפשר לעשות בעולם של ריבית 0%?

משקיע המעוניין לגוון את תיק ההשקעות הסולידי שלו ,ולייצר תשואה מכובדת אך זהירה, נתקל בקשיים. כיום, השקעה באפיקים המנייתים כאשר ה S&P500 בשיא כל הזמנים, מייצגת סיכון גבוה מבעבר. גם אפיקים הנתפסים כהגנה אינפלציונית כדוגמאת זהב,נפט וסחורות נוספות ספגו ירידות חזקות.

ומה בכל זאת החלופות?

חלופת ההשקעה בנדל"ן היא ההשקעה הפופולארית בישראל למשקיע היחיד. השקעה זו נתפסת כהשקעה בטוחה. עם זאת, מן הראוי לזכור כי השקעה במגורים בישראל לאחר מהלך עליות של 80% בממוצע ארצי, מקטין את פוטנציאל עליית ערך הנכסים.

נוציא את תוכניות הממשלה ששמה לעצמה כיעד מרכזי להוריד את מחירי הנדל"ן ולהקשות על משקיעי נדל"ן, והרי לכם השקעה המניבה 3% ברוטו קבוע ובסיכון לא נמוך. בכדי לחשב את תשואת הנטו על ההשקעה בנכסים למגורים,יש להחסיר בלאי שוטף לדירה, תחזוקה, בעיות מעת-לעת עם דיירים, מיסוי על משקיעי נדל"ן וסיכוי לירידת מחירי הנדל"ן בארץ לאור מדיניות הממשלה.

דווקא משבר הבנקים בעולם שהחל ב- 2008, יצר הזדמנות אדירה למשקיע הקטן והבינוני. בעקבות הרצון לחזק את הלימות ההון של הבנקים, יצאה תקנת באזל 3 (Basel III) . באזל 3 מייצרת דרישה מהבנקים בעולם לעלות את יחס הפקדונות ביחס להיקפי האשראי בבנק.

באזל 3 יצר מחנק אשראי בקרב משקי הבית הקטנים.משקי הבית מצד אחד עובדים ומרויחים טוב ,ומצד שני לא יכולים לקבל מימון לפעולות קטנות ,למרות היסטורית הלוואות טובה.סיבות נוספות להתפתחות אשראי באמצעות האינטרנט היא שמנגנוני הבנקים אינם בנויים לתת הלוואות קטנות ,לאור העלות השולית הגבוהה שמיוחסת לכל הלוואה שניתנת.

smart-logo1

אלפי הלוואות בלחיצת כפתור

כאן נכנס האינטרנט במלוא הדרו ,ומציג יכולות מדהימות בלקיחת הלוואות,מצד אחד ובבדיקת הלקוח מצד שני. בשנים האחרונות התהווהו חברות ענק בארה"ב ובאירופה העוסקות במתן הלוואות בפלטפורמות אינטרנטיות.חלקן באופן אוטומטי וחלקן עם מערך בדיקות נוסף.

חברות אלו זוכות להצלחה אדירה. ראיה לכך, חברת Lending Club LLC (NYSE: LC) שהונפקה בוול-סטרייט לציבור במהלך דצמבר 2014 בשווי של 9 מיליארד דולר (!!!). חברות אלו החלו את דרכן כ"מתווכות" בין לווים ומלווים.

photo2

עם התפתחות התעשיה, הן פנו למשקיעים מוסדיים ועתירי ממון והציעו פתרון מימון נושא ריבית קבועה באמצעות קרן השקעות. קרן זו נושאת תשואה קבועה ומעניקה הלוואת לאלפי לווים ברמות סיכון שונות. נכון להיום, מינימום להשקעה בקרנות אלו הינו סף של מליון דולר בחברות הגדולות.

בחלוף הזמן, המשקיע הקטן מוצא עצמו ממיין הלוואות באתרי האינטרנט כאשר את ההלוואות הטובות ביותר ,הסיכוי שלו לראות הוא נמוך היות והן נחטפות על ידי אותן קרנות המקבלות מעמד בכורה.

היתרון שלנו

סמארט קפיטל, נציגתה של Red-mountain בישראל גאה להוביל את מהפכת מימון ההמונים.אנו מציעים ללקוחותינו הזדמנות להחשף לתיק הלוואות של אלפי לווים באופן אוטומטי דרך הסכמים גלובליים ,שהושגו באמצעות דרך רשת הקשרים הבינלאומית של Red-mountain, ובמטרה להביא ללקוחותיה את ההצעות הטובות ביותר. במסגרת הסכמים אלו לקוחות סמארט קפיטל נהנים מגישה להקצאות ששמורות לסמארט קפיטל ונהנים מתשואה חודשית קבועה

תשואה חודשית – תזרים קבוע

אחד מהיתרונות הגדולים במימון הלוואות להמונים הינו התזרים הקבוע שנוצר מתשלומי הריבית שמושלמים על ידי הלווים ומועברים למשקיעים חודש בחודשו. במסגרת ההשקעה בהלוואות להמונים, המשקיעים נהנים מתשואה חודשית גבוה המשולמת חודש בחודשו (-0.67%) המגלמת ריבית שנתית של כ 8.04%. הריבית משולמת באופן שוטף לחשבון הבנק של המשקיע ללא ניכוי מס במקור.

side

פיזור אדיר עם בטחונות של מעל 100%

קרן Red-mountain עובדת עם חברות המפוקחות ע"י הרשות לניירות ערך של בריטניה (FCA). המשקיעים נהנים מביטחונות גבוהים הניתנים על ידי החברות המפוקחות תחת ה-FCA , ובסכום העולה על סך ההשקעה (מעל 100%). בנוסף לכך, קיים רישום ברשם המשכונות הבריטי.

נשמח לעמוד לרשותכם ולספר לכם על עוד מוצרים מענינים והזדמנויות להפיק יותר מהכסף שלכם.